Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Scooterden vitesli motora geçiş ya da vitesli motordan scooter e dönüş?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Motosiklet tecrübem henüz 17000+ km'den ibaret ve tamamı scooter ile. Vitesli motor hayalim var ama cesaret edemiyorum.

Aklımdaki sorular; eğitime zaman ve para ayırabilecek miyim? Ankara'nın iğrenç trafiğinde şu anki rahatlığımı arar mıyım? Vites, debriyaj, fren kombinasyonları sırasında yola verdiğim dikkat azalır mı? Şu anki cevaplarım hayır, evet, evet. Bunlar evet, hayır, hayır olduğu zaman bir Duke 200 veya 250 istiyorum. Tabii scooteri satmadan alabilirsem çok süper olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Araba kullanırken sıkılıyorum, daralıyorum.. Bazen firma araba veriyo nereye koyacağımı şaşırıyorum..
    Vitessiz motor kullanırken de sıkılıyorum, hele oturma pozisyonu, alışmadığım için bana hiç güven vermiyo ve üzerinde idareten oturuyormuşum hissine kapılıyorum.. (Gaz fren) bunlar bana yetmiyor =)) El alışkanlığından dolayı scooterda birkaç sefer debriyaj diye fren sıkmışlığım bile var =)) Bazen kısa mesafe kullanmak zorunda kalıyorum ama ben kesinlikle tercih etmem..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Bence şehir içi ufak tefek gidişlere scotter . ama uzun yol geziler için vitesli. kullanıma gelince tabiki scooter daha rahat kullanılabilir .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)