Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. size sadece şunu söyleyebilirim. uyumaya vakit bulamadığım günlerim oluyor bazen. tabi bu bahane değil, foruma girip insanlara cevap vermem gerekirdi. ama gerek işler, gerek web site, gerek prosedürler geriye hiç zaman bırakmadı. burayı istemedende olsa ihmal etmek zorunda kaldım. ve bundan dolayıda bütün arkadaşlardan tekrar özür dilerim.
    Tebrik ederim ki düşündüğüm gibi değilmişsiniz. Böyle bir açıklama en azından çoğu arkadaşında gönlünü alacaktır sanıyorum. Yarım elma gönül alma hesabı.

Başarılar
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Ne yalan söyleyim tekrar dönüş yapacağınızı beklemiyordum çabanızı takdir ediyorum. Iki sorum olacak. Birincisi uyari: mobil sitenizde bircok buton hala gorunmuyor ok işaretleri yerine çarpi isareti cikiyor bilginiz olsun. Diger mevzu ise bedenlerde 30'dan baslamissiniz ben zayıf bir insanim normalde 29 beden giyiyorum pantolonu eger kalip dar ise 30 anca oluyor. Yaşadığım yer ise sizlere cok uzak bu durumda uymayan bedeni iadw sansimiz veya baska bir opsiyon olacak mi? Çunku en kucuk bedeniniz olmazsa baska birsey uymaz bana...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    https://www.facebook.com/motobikejeans

arkadaşlar facebookta bir sayfa oluşturduk, beğenirseniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Alıntı Ofius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yalan söyleyim tekrar dönüş yapacağınızı beklemiyordum çabanızı takdir ediyorum. Iki sorum olacak. Birincisi uyari: mobil sitenizde bircok buton hala gorunmuyor ok işaretleri yerine çarpi isareti cikiyor bilginiz olsun. Diger mevzu ise bedenlerde 30'dan baslamissiniz ben zayıf bir insanim normalde 29 beden giyiyorum pantolonu eger kalip dar ise 30 anca oluyor. Yaşadığım yer ise sizlere cok uzak bu durumda uymayan bedeni iadw sansimiz veya baska bir opsiyon olacak mi? Çunku en kucuk bedeniniz olmazsa baska birsey uymaz bana...
    merhaba. site de henüz eksiklerimiz var. ama haftasonuna kadar tamamlanacak. mobil içinde aplikasyon yapıyoruz oda gözden geçirilecek. iade elbette olacak. ama şunu bilmenizi isterim ürünler slim fit kesim ve liycralı olduğu için 30 beden üzerinize olacaktır diye düşünüyorum.
    Ofius bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    4. motor Honda
    Merhaba,

Hasanpaşa civarında da birisiyle anlaşırsanız iyi olabilir, çünkü bir çok motor malzemeleri mağazası orada olduğu için birşey alıcak olduğumda şehir dışından geldiğim için oraya gidiyorum, gittiğim de sizin kotlarınızı da denemek isterim.

Orta vade de ilk düşündüğünüz gibi kumaşı burada dokutturma çalışmalarınız devam edicek mi, bu şekilde olunca kumaş ithal, korumalar ithal sadece dikimi burada olmuş doğal olarak fiyatlara da yansımı. Kanımca orta vade de kumaşı dokutma çalışmalarına da devam etmelisiniz istediğiniz gibi olana kadar devam zaten her işte herşey ilk anda istenildiği gibi olamıyor.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Hasanpaşa civarında da birisiyle anlaşırsanız iyi olabilir, çünkü bir çok motor malzemeleri mağazası orada olduğu için birşey alıcak olduğumda şehir dışından geldiğim için oraya gidiyorum, gittiğim de sizin kotlarınızı da denemek isterim.

Orta vade de ilk düşündüğünüz gibi kumaşı burada dokutturma çalışmalarınız devam edicek mi, bu şekilde olunca kumaş ithal, korumalar ithal sadece dikimi burada olmuş doğal olarak fiyatlara da yansımı. Kanımca orta vade de kumaşı dokutma çalışmalarına da devam etmelisiniz istediğiniz gibi olana kadar devam zaten her işte herşey ilk anda istenildiği gibi olamıyor.
    Merhaba
    Yakın zamanda hasan pasa kadıköy civarında bayilerimiz olacak. Buradan sizleri haberdar ederim mutlaka
    Iyi forumlar
    elit motogaraj

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Öncelikle çabanız ve ortaya koyduğunuz iş için tekrar tebrikler. Benim merak ettiğim korumayı yerli üretici olan firma ile anlaşsanız daha iyi olmaz mıydı ? Size yokuş mu yaptılar fiyat ve anlaşma konusunda. Mümkün olduğu kadar yerli gidilse daha güzel olurdu...

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çabanız ve ortaya koyduğunuz iş için tekrar tebrikler. Benim merak ettiğim korumayı yerli üretici olan firma ile anlaşsanız daha iyi olmaz mıydı ? Size yokuş mu yaptılar fiyat ve anlaşma konusunda. Mümkün olduğu kadar yerli gidilse daha güzel olurdu...
    teşekkür ederim. dediğiniz gibi öncelikle herşeyi yurtiçinde temin etmek istedik. lakin bu hiçte düşündüğüm kadar kolay olmadı sürekli engeller sürekli rakip firmaların yaptığı anlaşmalar sonucu bize satış yapmayan firmalar oldu, yinede yolun yarısından dönmek istemedik, başladığımız işi layıkı ile bitirmek adına yurtdışından ithal sas-tec korumalar temin ettik ve anlaşmalarımızı yaptık. kevlar kumaşımızda yine aynı şekilde almanyadan ithal ediliyor, zamanla elbette eksik gördüğümüz taşlar yerine oturacak ve hersey daha güzel olacak, kim bilir belkide korumayı kendimiz üretiriz.
    elit motogaraj

Motosikleti
    MT07
    Arkadaşlar bu kevlar kotun satıldığı mağaza neresi ? İnternet sitesindeki iletişim telefonundan imalathane çıkıyor.Mağazayı bilen birisi söylesin lütfen.

Motosikleti
    street triple rs
    merhaba arkadaşlar.

çarşamba günü itibari ile MERTER'de bulunan mağazamızdan ürünleri inceleyerek ve deneyerek satın alabilirsiniz.
    motosiklet.net üyesi olduğunuzu söylerseniz yan korumaları'da ürünle birlikte ücretsiz alabilirsiniz.

SATIŞ NOKTASI
    ahmet kutsi tecer caddesi, no:52/c merter İSTANBUL

mağaza ismi: NİNETTEN 19

(merter merkezde bulunan veysel karani camiinden, metrobüs yoluna doğru inen caddeden aşşağıya doğru 200 300 metre yürüdüğünüzde mağaza solunuzda kalacak.)

iyi geceler...
    Ofius ve tiawern bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200ns
    merhaba arkadaşlar.

çarşamba günü itibari ile MERTER'de bulunan mağazamızdan ürünleri inceleyerek ve deneyerek satın alabilirsiniz.
    motosiklet.net üyesi olduğunuzu söylerseniz yan korumaları'da ürünle birlikte ücretsiz alabilirsiniz.

SATIŞ NOKTASI
    ahmet kutsi tecer caddesi, no:52/c merter İSTANBUL

mağaza ismi: NİNETTEN 19

(merter merkezde bulunan veysel karani camiinden, metrobüs yoluna doğru inen caddeden aşşağıya doğru 200 300 metre yürüdüğünüzde mağaza solunuzda kalacak.)

iyi geceler...
    Merhabalar,

Ben bugün mağazaya giderek ürünlerden 1 tanesini aldım. benim ilk ekipmanım olduğu için yorum yapabilecek bilgiye sahip değilim. görünüş ve kesim olarak spor ve fit duruyor. yalnız mağazada 2 model vardı sadece, ben düz olan modeli tercih edecektim fakat olmadığı için diz üzeri fitilli olan modelden aldım. bir diğer konu kalça ve diz korumaları cırt cırtlı olarak bağlanabiliyor. internet sitenizde fermuarlıydı, herhangi bir güvenlik problemi yaratır mı bilemiyorum ama bana sağlam gibi geldi. forumdan olduğunuz ve emeğinize saygımdan dolayı tercih ettim, umarım memnun kalır uzun süre kullanırım. saygılar.

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar dümdüz, marka kotların fiyatları zaten bu seviyelerde.(Mavi, Lee etc.) Korumalı, sürtünmeye dayanıklı, ithal ürünlerden imal edilen bir kottan bahsediyoruz. El insaf bence fiyatları gayet yerinde. Başarılarının devamını dilerim hocam. Girişimcilik cesaret ister. Cesaretinden dolayı da tebrik ederim.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    İyi olur vallaha, bide yerli üretim olduğu için, aracı, ithalatçı parası felan vermezsek, içimiz daha rahat olur

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    epeydir takip ediyorum bu konuyu, kotlar henüz hazır olmadığı için rider denim almıştım. iyi ki de beklememişim modeller beni çok üzdü. hayırlı işler.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı mertovski11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben bugün mağazaya giderek ürünlerden 1 tanesini aldım. benim ilk ekipmanım olduğu için yorum yapabilecek bilgiye sahip değilim. görünüş ve kesim olarak spor ve fit duruyor. yalnız mağazada 2 model vardı sadece, ben düz olan modeli tercih edecektim fakat olmadığı için diz üzeri fitilli olan modelden aldım. bir diğer konu kalça ve diz korumaları cırt cırtlı olarak bağlanabiliyor. internet sitenizde fermuarlıydı, herhangi bir güvenlik problemi yaratır mı bilemiyorum ama bana sağlam gibi geldi. forumdan olduğunuz ve emeğinize saygımdan dolayı tercih ettim, umarım memnun kalır uzun süre kullanırım. saygılar.
    merhaba;
    hayırlı olsun öncelikle, diğer modellerimizin tamamı mağazaya sevk ediliyor, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..
    iyi akşamlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    epeydir takip ediyorum bu konuyu, kotlar henüz hazır olmadığı için rider denim almıştım. iyi ki de beklememişim modeller beni çok üzdü. hayırlı işler.
    teşekkürler, yeni kotunuz hayırlı olsun sizede,

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Alıntı TrailBraking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dümdüz, marka kotların fiyatları zaten bu seviyelerde.(Mavi, Lee etc.) Korumalı, sürtünmeye dayanıklı, ithal ürünlerden imal edilen bir kottan bahsediyoruz. El insaf bence fiyatları gayet yerinde. Başarılarının devamını dilerim hocam. Girişimcilik cesaret ister. Cesaretinden dolayı da tebrik ederim.

merhaba;
    öncelikle yazdıklarınız için ve doğru tespitiniz için teşekkürler. dediğiniz gibi neredeyse normal bir kot fiyatına korumaları olan, estetik, ve güvenli bir kot satın alacaksınız.

iyi akşamlar
    elit motogaraj

Motosikleti
    street triple rs
    http://www.motosiklet.net/forum/giyim/166053-motobike-jeans-kevlar-motosiklet-pantolonu-incelemesi.html

merhaba arkadaşlar.
    kotlarımız ile alakalı inceleme yazısını linki tıklayarak okuyabilirsiniz..

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Hocam modeller cok keko olmus... daha düz biseyler yapsaniz guzel olur.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    arkadaşlara katılıyorum modeller çok bağcılar styla

http://www.motosiklet.net/forum/giyim/166053-motobike-jeans-kevlar-motosiklet-pantolonu-incelemesi.html

merhaba arkadaşlar.
    kotlarımız ile alakalı inceleme yazısını linki tıklayarak okuyabilirsiniz..
    Linki tıklanacak şekilde yapmazsanız tıklayarak okunamaz.
    maktama bunu beğendi.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linki tıklanacak şekilde yapmazsanız tıklayarak okunamaz.
    http://www.motosiklet.net/forum/giyi...ncelemesi.html

Mutlu musun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)