Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Action Cam (SJ 4000) E-Bay Orjinal ürün satıcı tavsiye edebilecek var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Arkadaşlar merhaba, ebay dan SJ 4000 yada SJ 4000 Wi-Fi almayı düşünüyorum ama araştırdım çok fazla çakması varmış. ALan yada konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, satıcı hakkında tavsiyede bulunursa sevinirim.

Birde SJ 4000 almayı düşünüyorum SJ 4000 Wi-Fi nin fazla bi artısı olur mu? Kullanan bilen arkadaşlar hangisini tavsiye eder.

Şimdiden herkese çok teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ahmetersoz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ebay dan SJ 4000 yada SJ 4000 Wi-Fi almayı düşünüyorum ama araştırdım çok fazla çakması varmış. ALan yada konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, satıcı hakkında tavsiyede bulunursa sevinirim.

Birde SJ 4000 almayı düşünüyorum SJ 4000 Wi-Fi nin fazla bi artısı olur mu? Kullanan bilen arkadaşlar hangisini tavsiye eder.

[LİNK] Bu konuyu takip etmeni öneririm.
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.dx.com/p/sjcam-sj4000-wi-fi-1-5-tft-1080p-hd-2-3-cmos-12mp-outdoor-sport-camera-w-waterproof-case-blue-348642

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    android telefonunuz varsa kesinlikle wi-fi artısı çok kullanınca anlayacaksınız tüm ayarları telefon üstünden yapıyorsunuz,kadrajı ayarlıyorsunuz, kayıt gir çık vs hepsi var hatta çektiğiniz görüntüyü anında telefonunuza indiriyorsunuz mükemmmel birşey bence.

Benim aldığım linkteki mağaza orjinal ürün gönderiyor.
    http://www.aliexpress.com/store/523580

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Arkadaşlar Alacak olan varsa bende almak istiyorum 1 tane getireceğine 2 tane gelsin aynı kargo parası ödenir
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    android telefonunuz varsa kesinlikle wi-fi artısı çok kullanınca anlayacaksınız tüm ayarları telefon üstünden yapıyorsunuz,kadrajı ayarlıyorsunuz, kayıt gir çık vs hepsi var hatta çektiğiniz görüntüyü anında telefonunuza indiriyorsunuz mükemmmel birşey bence.

Benim aldığım linkteki mağaza orjinal ürün gönderiyor.
    http://www.aliexpress.com/store/523580
    Teşekkürler. o zaman biraz fazla verip wifi almak lazım. aliexpressten hiç alışveriş yapmadım ebaydanda bir arkdaşa aldırıyorum net bişey bulamazsam sizin linkten alışveriş yapmak lazım çünkü orjinali olmasını istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Alacak olan varsa bende almak istiyorum 1 tane getireceğine 2 tane gelsin aynı kargo parası ödenir
    Ben yarın yada salı günü arkadaşın hesabından aldıracağım ama kargo sıkıntısı yok ücretsiz kargolu ilanlardan alıcam.

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    orjinal sitesi var extralı paket 109 dolar http://www.sjcam.com/en/quick-order

kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS

Geçen hafta aşağıda paylaştığım linkten 2 adet aldık arkadaşımla beraber. 13 günde(İstanbul'a 11 günde geldi.Biz Edirne'deyiz) eksiksiz, sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı. Aynı kişiden BT Intercom da aldık. ve 2'sini de birlikte yolladı. Şansımıza gümrüğe takılmadan sorunsuz geldiler. WiFi olanını ben de şiddetle tavsiye ederim. Çok büyük kolaylık. Ayrıca linkte de göreceğiniz üzere bu ürünle beraber orjinal yedek batarya + harici batarya şarjı da geliyor ki, uzun yolculuklar için hayat kurtarıcı. Başka sorunuz olursa yardımcı olurum.

Link: http://www.aliexpress.com/item/Free-...970386058.html
    ahmetersoz1 ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Peki arıza durumunda ne yapıcaz Alsak
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı kittyhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta aşağıda paylaştığım linkten 2 adet aldık arkadaşımla beraber. 13 günde(İstanbul'a 11 günde geldi.Biz Edirne'deyiz) eksiksiz, sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı. Aynı kişiden BT Intercom da aldık. ve 2'sini de birlikte yolladı. Şansımıza gümrüğe takılmadan sorunsuz geldiler. WiFi olanını ben de şiddetle tavsiye ederim. Çok büyük kolaylık. Ayrıca linkte de göreceğiniz üzere bu ürünle beraber orjinal yedek batarya + harici batarya şarjı da geliyor ki, uzun yolculuklar için hayat kurtarıcı. Başka sorunuz olursa yardımcı olurum.

Link: http://www.aliexpress.com/item/Free-...970386058.html
    Hocam ebayda 3 bataryalı buldum 100 dolar... onun yorumlarına bakmaya çalışıyorum. http://www.ebay.com/itm/Original-SJC...item1e9213a30b birde aliexpreste payball lamı alışveriş yapıyoruz yoksa k.kartıyla direk alıyormuyuz nasıl oluyor.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arıza durumunda ne yapıcaz Alsak
    Bu ürünü almamızın sebebi aynı özelliklerdeki gopro ile arasında 1000Tl fiyat farkı olması ve fiyet/performans olarak çok ama çok iyi olması. Arıza durumunda malesef yapacak pek bir şey yok. Aynı durumu yaşamış kişiler varsa o araştırılabilir ya da üstüne su içilir. Ama şunu unutmamak lazım; evet gopro alsanız garantisi var yaptırabilirsiniz ya da yenisi ile değişir ama GoPro parasına 5 tane SJ4000wifi alabiliyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Hocam ebayda 3 bataryalı buldum 100 dolar... onun yorumlarına bakmaya çalışıyorum. http://www.ebay.com/itm/Original-SJC...item1e9213a30b birde aliexpreste payball lamı alışveriş yapıyoruz yoksa k.kartıyla direk alıyormuyuz nasıl oluyor.
    Aliexpress de paypal yok malesef ancak internet bankacılığı kullanıyor isen kredi kartına bağlı sanal kart oluşturup onun üzerinden kredi kartı bilgilerini vermeden alışveriş yapabilirsin. Her hangi bir sıkıntı olmaz.
    ahmetersoz1 ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Bu ürünü almamızın sebebi aynı özelliklerdeki gopro ile arasında 1000Tl fiyat farkı olması ve fiyet/performans olarak çok ama çok iyi olması. Arıza durumunda malesef yapacak pek bir şey yok. Aynı durumu yaşamış kişiler varsa o araştırılabilir ya da üstüne su içilir. Ama şunu unutmamak lazım; evet gopro alsanız garantisi var yaptırabilirsiniz ya da yenisi ile değişir ama GoPro parasına 5 tane SJ4000wifi alabiliyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Aliexpress de paypal yok malesef ancak internet bankacılığı kullanıyor isen kredi kartına bağlı sanal kart oluşturup onun üzerinden kredi kartı bilgilerini vermeden alışveriş yapabilirsin. Her hangi bir sıkıntı olmaz.
    Üstad benim verdiğim linke bir bakabilir misin? Senin makineyle aynımı yada orjinal ürün mü bir fikrin olabilecek mi? 3 batarya olması ve ebaydan olması bana biraz daha kolay geliyor. Bu arada üründen memnun musun? İzlediğim videolarda yada örnek resimleri fiyatına göre gayet yeterli gibi...Sen ürünü kendin kullanıyorsun senin fikrinde aynı mı?

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Üstad benim verdiğim linke bir bakabilir misin? Senin makineyle aynımı yada orjinal ürün mü bir fikrin olabilecek mi? 3 batarya olması ve ebaydan olması bana biraz daha kolay geliyor. Bu arada üründen memnun musun? İzlediğim videolarda yada örnek resimleri fiyatına göre gayet yeterli gibi...Sen ürünü kendin kullanıyorsun senin fikrinde aynı mı?
    Öncelikle linki inceledim. Linkte gösterdiği ürün orjinal. Aşağıdaki fotoğraflarda da görüldüğü gibi fake olanlarda bariz farklar var. Ancak yorumlara da bakmanda fayda var. Dediği ürünü göndermiş mi vs. Yalnız bu linkle ilgili tek bir sıkıntı bana göre harici batarya şarj cihazının olmaması. Evet 2 batarya ekstra önemli ama bir bataryan cihazdayken diğerini motoruna takacağın veya takmış olduğun bir usb şarj aparatı ile her zaman hazır tutabilirsin ki bence bu uzun yol yapacaksan çok önemli. Ama yok sadece şehir içi düşünüyorsan 2 batarya ekstra tabiki sana yeterli olur.

Ürünle ilgili olarak da; 1 haftadır kullanıyorum. Öncelikle şunu söylemek isterim ki; beklediğimden daha kaliteli bir fiziksel yapıya sahip. Hem aletin kendisi hem de yanında gelen aparatları. Kesinlikle ucuz çin malı havası yok. Çekim kalitesi olarak da bana sorarsan gayet başarılı. 3mm bir balıkgözü lense sahip ki bu sana 170 derece çekim açısı veriyor. İnanılmaz geniş bir açı. Ben aynı zamanda fotoğrafçılıkla da ilgileniyorum. Dolayısı ile biraz teknik yorum da yazıcam. Aletin tabiki sensörü bir gopro kadar kaliteli değil. Beyaz dengesi ve ışık başarısı çok çok iyi değil. Genel olarak renkleri biraz soğuk. Ama ben memnun kaldım. 1080p çekim yaptığın zaman 32gb lık bir kartla ses kaydı açık durumdayken 4 saat 40 dakikalık bir kayıt süresi veriyor. 1080p de 30fps çekim yapıyor. 720p de 60fps çekebiliyorsun ki 60fps çok akıcı bir görüntü sağlar ancak SJ4000deki 60fps gerçek zamanlı 60fps değil. Sanal olarak oluşturuyor cihaz bunu. Bunların dışında full şarj ile 70 dakika çekim yaptığı söyleniyor henüz tam olarak deneyemedim ama 32 dakikalık çekim yaptım 4 kademelik şarj 2 ye düşmüştü. Sanırım söylenen rakam 3 aşağı 5 yukarı doğru. Ayrıca arkasında bulunan küçük ekran da sana ayarlar için çok büyük kolaylık sağlıyor.

Şimdi bütün bu yazdıklarımdan sonra şunu açıkça söylemem gerek ki, evet gopro veya Sony tabiki SJ4000'den daha kaliteli çekim yapıyor ama bu kalite farkına ihtiyacın var mı ve bu farkı farkedebilecek kadar iyi bir monitör ya da TV'de mi izlenecek? Bana sorarsan hiç düşünmeden al. Çok memnun kalıcaksın. Gopronun sadece 1 bağlantı aparatı 100TL civarında. Sen 250 TL ye su geçirmez kutu, tripod kutusu kemer bağlantı aparatı vs vs gibi bir çok aparata da sahip oluyorsun. Biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olmuştur... Başka sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım...
    ahmetersoz1, maktama ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Öncelikle linki inceledim. Linkte gösterdiği ürün orjinal. Aşağıdaki fotoğraflarda da görüldüğü gibi fake olanlarda bariz farklar var. Ancak yorumlara da bakmanda fayda var. Dediği ürünü göndermiş mi vs. Yalnız bu linkle ilgili tek bir sıkıntı bana göre harici batarya şarj cihazının olmaması. Evet 2 batarya ekstra önemli ama bir bataryan cihazdayken diğerini motoruna takacağın veya takmış olduğun bir usb şarj aparatı ile her zaman hazır tutabilirsin ki bence bu uzun yol yapacaksan çok önemli. Ama yok sadece şehir içi düşünüyorsan 2 batarya ekstra tabiki sana yeterli olur.

Ürünle ilgili olarak da; 1 haftadır kullanıyorum. Öncelikle şunu söylemek isterim ki; beklediğimden daha kaliteli bir fiziksel yapıya sahip. Hem aletin kendisi hem de yanında gelen aparatları. Kesinlikle ucuz çin malı havası yok. Çekim kalitesi olarak da bana sorarsan gayet başarılı. 3mm bir balıkgözü lense sahip ki bu sana 170 derece çekim açısı veriyor. İnanılmaz geniş bir açı. Ben aynı zamanda fotoğrafçılıkla da ilgileniyorum. Dolayısı ile biraz teknik yorum da yazıcam. Aletin tabiki sensörü bir gopro kadar kaliteli değil. Beyaz dengesi ve ışık başarısı çok çok iyi değil. Genel olarak renkleri biraz soğuk. Ama ben memnun kaldım. 1080p çekim yaptığın zaman 32gb lık bir kartla ses kaydı açık durumdayken 4 saat 40 dakikalık bir kayıt süresi veriyor. 1080p de 30fps çekim yapıyor. 720p de 60fps çekebiliyorsun ki 60fps çok akıcı bir görüntü sağlar ancak SJ4000deki 60fps gerçek zamanlı 60fps değil. Sanal olarak oluşturuyor cihaz bunu. Bunların dışında full şarj ile 70 dakika çekim yaptığı söyleniyor henüz tam olarak deneyemedim ama 32 dakikalık çekim yaptım 4 kademelik şarj 2 ye düşmüştü. Sanırım söylenen rakam 3 aşağı 5 yukarı doğru. Ayrıca arkasında bulunan küçük ekran da sana ayarlar için çok büyük kolaylık sağlıyor.

Şimdi bütün bu yazdıklarımdan sonra şunu açıkça söylemem gerek ki, evet gopro veya Sony tabiki SJ4000'den daha kaliteli çekim yapıyor ama bu kalite farkına ihtiyacın var mı ve bu farkı farkedebilecek kadar iyi bir monitör ya da TV'de mi izlenecek? Bana sorarsan hiç düşünmeden al. Çok memnun kalıcaksın. Gopronun sadece 1 bağlantı aparatı 100TL civarında. Sen 250 TL ye su geçirmez kutu, tripod kutusu kemer bağlantı aparatı vs vs gibi bir çok aparata da sahip oluyorsun. Biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olmuştur... Başka sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım...

Teşekkürler hocam çok yardımcı oldun. Ben yedek batarya sarj etme olayına hiç dikkat etmedim mesela yedek batarya fazla ona bakıyorum onu nerede sarj edeceğime dikkat etmedim hiç. Dediğin gibi makineyi kullanırken yedeğini sarj edebilmek önemli. Yarın ürünü alacağım kısmetse. Dediğin gibi elbette gopro daha kaliteli görüntü verir ama sj 4000 de neredeyse onun aparatları fiyatına yani F/P oranı benim için gayet yeterli gelir. Sonuçta profesyonel iş çıkartmayacağım :...
    Senin verdiğin linkten almayı deneyim denenmiş bi satıcı her zaman daha iyi olur kart olayını ayarlarım inşallah. Tekrardan yardımların için teşekkür ederim.
    kittyhawk bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    boşver sj yi mjyi tüm sony kamera satan yerler şuan kampanya yapıyor.600 tlye sony hdr-as20 wifi var hd action kamera hemde 9 taksitle stedy shotta var çok memnunum hemde 2 yıl garantili.
    yurtdşından alacağın kamerada garanti varmı? üstelik sony dünya markası.

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver sj yi mjyi tüm sony kamera satan yerler şuan kampanya yapıyor.600 tlye sony hdr-as20 wifi var hd action kamera hemde 9 taksitle stedy shotta var çok memnunum hemde 2 yıl garantili.
    yurtdşından alacağın kamerada garanti varmı? üstelik sony dünya markası.

Hocam dediğinde haklısın ama 2 katından fazla şuan F/P olarak bakmam lazım 600 tl bütçemi aşıyor.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    almışken wifi li model almanı tavsiye ederim.
    cep telefonundan kameranın açısını kolaylıkla ayarlayabilirsin.
    ve uzaktan çekim yapmak istediğinde ya da kendini çekmek istediğinde de işine yarar

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almışken wifi li model almanı tavsiye ederim.
    cep telefonundan kameranın açısını kolaylıkla ayarlayabilirsin.
    ve uzaktan çekim yapmak istediğinde ya da kendini çekmek istediğinde de işine yarar
    Teşekkürler...

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafa karıştırmak gibi olmasın ama Sj 4000 yerine Next'in ülkeye getirttiği Amerikan menşeili Aee Magicam firmasının Sd serisini de düşünebilirsin. Lens ve chipset GoPro ile birebir aynı ki zaten firma profesyonel kameralar üreten bir firma 2 yıl da garanti cabası...Şahsen ben 399 TL 9 taksitle aldım (Sd21 Pro) ve "Çok" memnunum..Harici mikrofon girişi de "var"...Ve komple kutu içeriği ile(Gerekli olabilecek Full aksesuarları ile Uzaktan kumanda yedek batarya lcd ekran housing sabitleme aksesuarları vs.)..Ürün linki

http://www.hepsiburada.com/liste/nex...oryId=22018092

..(Bir çıkarım yada menfaatim yok tamamen tavsiye niteliğindedir )
    maktama, ahmetersoz1 ve eek bunu beğendiler.
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)