Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT 250 hakkinda yorumlariniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    selselas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 250
    Arkadaslar oncelikle herkese selamlar ben yeni başlangiç yapicam ve ss model surmek istemiyorim egitim aliyorum su anda ve uzun yolda yapicam samsun ankara arasi kadar onun icin 125 cc de pek cezbetmiyor Hemen degistirmek istemiyorum. Yamahanin yeni cikacak bir model endonezyada cikmis hatta mt 250 r25 in ciplak hali olur diyorlar ama ben sizin benim konumum ve motor hakkinda goruslerinizi merak ediyorum kisisel ozelliklerim boy 183 kilo 75 Tekeriniz düz bassin...:-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ktm duke 250 ve pulsar ns200 lerede bakabilirsin hem absde var . ama r25 in motorunu kullaniyosa yuksek devirde 250 cc gibi degilmis okudugumuz gordugumuz kullanici yorumlarina gore daha sakin bisey alabilirsin . uzun yol yapicaksan inazumadan sasma cok rahat

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    R25 beygiri redline a girmeden hemen önce veriyor. Naked bu aynı motor koymak için salak olmak lazım
    Mitoqondri bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle katiliyorum,r25 gibi degilde mt ailesinin diger uyeleri gibi orta devirlerde iyi bi tork vermesi lazim

Motosikleti
    Yamaha MT 250
    Peki ilkemize gelecegi soyleniyor ama disarda zaten mt3 olarak varmis yapi olarakta biraz daha kasli duruyor mt 125e oranla kafam karisik ikinci el mt125 mi yoksa sifirini mi beklesem fuardan sonra mi alsam

Alıntı selselas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ilkemize gelecegi soyleniyor ama disarda zaten mt3 olarak varmis yapi olarakta biraz daha kasli duruyor mt 125e oranla kafam karisik ikinci el mt125 mi yoksa sifirini mi beklesem fuardan sonra mi alsam
    Bence sen mt125 ini al ufaktan basla,piyasasida biraz otursun sonra alirsin,zaten 0 alicaksan bayiye mt125+uzerine parada teklif edebilirsin,hem alistirma yapmis olursun,hemde surdugun motosikletler listesine mt125 ide eklersin
    feti_can bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 beygiri redline a girmeden hemen önce veriyor. Naked bu aynı motor koymak için salak olmak lazım
    Katiliyorum.

Mt 25 gibi torkunu 10 bin devirde veren makineye Master of Torque dediler bir de, saka gibi.

Mt 7 ve 9`a hakaret bence
    Mitoqondri bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    Yamaha MT 250
    Peki uzun yolda mt 125le nasil olacak hani yol bitmez seklinde yorumlar söz konusuda :(

Peki uzun yolda mt 125le nasil olacak hani yol bitmez seklinde yorumlar söz konusuda :(
    Valla baskan 250cc dede gaz tepkisi en yumusak cbr250r var galiba onu dusunebilirsin belki,yada illada naked diyosan duke 200 vs olabilir,hem mt25 aldigindada ne nedir,ne degildir bilmis olursun,motora ayri bi ozen gosterirsin (bu arada duke un parcalar eccuk tuzludur benden soylemesi )

Makinenin sifir fiyati 12.750 TL. Yamaha`nin r25`in geldigi sene de Yzf 125`e de boyle kallavi bir zam koymasi kimisine gore r25 icin bir satis taktigi olarak yorumlansa da bana gore tamamen sacmalik.

Bence 250cc`de bu sinifta Inazuma fiyat performans olarak en kaliteli makine.

1.83 boy icin 250sl Kawasaki cok kucuk kalir, Ktm duke 250 deneyemedim donanim olarak iyi ama duke 200 gibiyse uzun yolda isiniz zor.

Motosikleti
    Yamaha MT 250
    Yaaa naked naked diye gezdim ss aldiracak bana bu piyasa inazumayida cok begeniyorlar tek şikayet ağirliği ve hantal oluşu ama ben azicik daha düşüneyim...

Yaaa naked naked diye gezdim ss aldiracak bana bu piyasa inazumayida cok begeniyorlar tek şikayet ağirliği ve hantal oluşu ama ben azicik daha düşüneyim...
    Birisi gelip kesin bu geyigi yapar iyisi mi ben bir seyler yazayim diye ekleme yapacaktim ilk mesajima sonra vazgectim. Simdi gerekiyor ;

Inazuma 183 kilo, forumda baskalarinin yazdigi ile motosiklet hakkinda bilgisi olan bazi arkadaslarin salladigi gibi 220 kilo, 250 kilo degil.

Bana gore en iyi baslangic motosikleti ve 250cc`de parca ve iscilik olarak en iyi motor. Hantal denemez, evet yuksek tork ve beygiri olmadigi icin 130 km uzerinde zorlaniyor ama bosa devir cevirmiyor makine. Sinifindaki en agir motosiklet ama debriyaji saldiginizda unutuyorsunuz zaten bunlarin hepsini.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-218.html

Buradan detayli bilgiler alabilirsiniz.

Tasarim hakkinda ben cok begenmiyorum, sonucta commuter.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi gelip kesin bu geyigi yapar iyisi mi ben bir seyler yazayim diye ekleme yapacaktim ilk mesajima sonra vazgectim. Simdi gerekiyor ;

Inazuma 183 kilo, forumda baskalarinin yazdigi ile motosiklet hakkinda bilgisi olan bazi arkadaslarin salladigi gibi 220 kilo, 250 kilo degil.

Bana gore en iyi baslangic motosikleti ve 250cc`de parca ve iscilik olarak en iyi motor. Hantal denemez, evet yuksek tork ve beygiri olmadigi icin 130 km uzerinde zorlaniyor ama bosa devir cevirmiyor makine. Sinifindaki en agir motosiklet ama debriyaji saldiginizda unutuyorsunuz zaten bunlarin hepsini.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-218.html

Buradan detayli bilgiler alabilirsiniz.

Tasarim hakkinda ben cok begenmiyorum, sonucta commuter.
    motorun tek kotu yani sanirim tipi . gerci inazumaya binen adam rahatini dusunur tipi fazla umrunda olmaz :₺

Motosikleti
    Honda Forza ABS
    Yahu tam karar verdim naked'dan vazgeçip SYM joymax 250i alayım diye bu hınzırı çıkardılar ortaya :(

Motosikleti
    Yamaha MT 250
    Al bendende o kadar subat ya da marti bekliyorum kesin karari vericem insallah hani ktmde siyah cantli olan dikkatimi cekiyor açikçasi

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen mt125 ini al ufaktan basla,piyasasida biraz otursun sonra alirsin,zaten 0 alicaksan bayiye mt125+uzerine parada teklif edebilirsin,hem alistirma yapmis olursun,hemde surdugun motosikletler listesine mt125 ide eklersin
    Bence de,
    Motorda ufak başlayıp artırmak güzel oluyor. Güvenlik, tecrübe, keyif her yönüyle böylesi bence daha iyi.

Ben bu mayıstaa 125 lik ufak bir motorla (honda msx 125'le) başladım, bir ay önce 250'ye geçtim. Halimden gayet memnunum
    Ego'nu beslemek gibi bir derdin yoksa en güzeli ufakla başlamak.

Edit: Yazdığın uzun yol yaparım, sık değiştirmek istemiyorum, 125 cc cezbetmiyor kısmını sonradan okuduğumdan yukarısı anlamsız kalabilir
    ilgilenen başka arkadaşların işine yarayabilir diye silmeyip editliyorum

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Aslında 250cc değilde MT03 gelse alabilirdim.En azından R25'den bir farkı olurdu diye düşünüyorum...Ötv'den diyeceksiniz ama zaten içinde bulunduğumuz şartlar buna alıştırdı zaten bizi..

Motosikleti
    Yamaha MT 250
    Alıntı tifosipod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu tam karar verdim naked'dan vazgeçip SYM joymax 250i alayım diye bu hınzırı çıkardılar ortaya :(
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında 250cc değilde MT03 gelse alabilirdim.En azından R25'den bir farkı olurdu diye düşünüyorum...Ötv'den diyeceksiniz ama zaten içinde bulunduğumuz şartlar buna alıştırdı zaten bizi..
    MT03 yeni baslayan icin cok yuksek degil mi 😯

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    MT03 yeni baslayan icin cok yuksek degil mi 😯
    Elbette biraz yüksek gelir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler