Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gunes Vizorsuz Kask Icin Cozum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Daha once siparis verdigim ile ilgili baslik acmistim, polorize klipsli gozluk geldi 30 tl resimler ekte, hic fena olmadi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ucuz dandik güneş gözlüğü kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Hiç bir göz doktoru da etmez. Çünkü güneş ışınlarını göze dik bir şekilde gelmesini neden oluyor siz her ne kadar bunu güneşten koruyor diye düşünsenizde. Uzun süre kullanımlarında kör olma, katarak gibi ağır hasarları oluyor. Ben söyledim karar size kalmış...

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz dandik güneş gözlüğü kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Hiç bir göz doktoru da etmez. Çünkü güneş ışınlarını göze dik bir şekilde gelmesini neden oluyor siz her ne kadar bunu güneşten koruyor diye düşünsenizde. Uzun süre kullanımlarında kör olma, katarak gibi ağır hasarları oluyor. Ben söyledim karar size kalmış...
    Peki kasklara entegre güneş vizörleri hakkında ne diyeceksiniz? Bence çok dandik bakalit bir malzeme.
    O zaman en iyisi numaralı bir güneş gözlüğü kullanmak olacaktır.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Arkadaslar bu aparat ince film seklinde bu yuzden uygun fiyatli daha oncede kullandim hic sorun yasamadim hatta fazlasiyla clear bir goruntu veriyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)