Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Photo Of The Day

Motovento
    REKLAM ALANI

Ofiste oturmuş calısmaktan bıkkınlık geldiği bir sırada Bikepics.com a girdim.Giris sayfasında Photo Of The Day'lere hep dikkat etmişimdir.Özenle güzel fotoğraflar seçerler..Yine güzel bir fotoğrafla karşı karşıyaydım ki.. Bu manzarayı gözüm biryerlerden ıssırıyor bu adam nasıl Honda Activayı o yüksekliğe cıkarmıs diye düsünürken birden plaka gözüme takıldı! 01 !!! Bu benim hemşerim yahu! Adam üşenmemiş Scooterla toroslara tırmanmış! Adanalı dediğin zaten enduro motorun yapamacagını scootera yaptırır zaten Fotoğrafın güzelliğine bakar mısınız lütfen?Bu arkadaşla contact kurup siteye üye etmeye çalışacağım. (Elemanın birde Honda Twistera sahip.Onuda Kara sokmuş Toroslara tırmanmış.Diğer fotolara bu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vallahi bravo.twister'ın resmini de ben koyayım dedim ama fotoğrafın boyutu oha ebatında olduğu için vaz geçtim.
    ayrıca kardaki twister fotoları 3 günlük taze taze dikkatinizi çekerim(13 şubat 2005)

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Adrenalin adanalinin kanina islemis ee nede olsa bende adanaliyim...
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    O yol ne güzel öyle
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Yetenekli bi arkadasımız..

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    o zaman benimde hemşerim ateş abi.. bende benim scooterla kuşasadası milliparkındaki (dilek yarımadası) kanyona tırmanmıştım..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    hemşerim aynı zamanda resimleri profesyonel bir sanatçı gibi çekmiş.. mutlaka bakılmalı..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler