Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

BENELLİ TRK 502

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter modeli hali hazırda diğer pazarlarda satıyormu acaba. TRK502 henüz hiçbir pazarda yok belki o nedenden dolayı kesinleşmemiş birşeyi yazmamış olabilirler. ancak orta alt sınıf enduro-turing eksikliği ve talebi var Türkiye de bu durumu değerlendirirlerse kesinlikle getireceklerdir.
    çok haklısınız mondialin rx3i modeli var fakat çogunlugun mondialden çekincesi oldugu için yeterli satışı yaptıgını düşünmüyorum, keşke bi cb 500x gelse veya bi japon 250 300cc lik enduro turing gelse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Bu motorun 2016 da değil 2017 de geleceği söyleniyor doğrumudur acaba

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun 2016 da değil 2017 de geleceği söyleniyor doğrumudur acaba
    Galiba öyle
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    şu anda piyasada olsa ve 20000 e satılsa nc 700 u vurur. yani 20000 çok iyimser bir rakamdır
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    2017 de Türkiyede .Haziranda ilk Hindistan da satılmaya başlanacakmış. Bayi toplantısı öyle demiş onun yalancısıyız.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı mcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 de Türkiyede .Haziranda ilk Hindistan da satılmaya başlanacakmış. Bayi toplantısı öyle demiş onun yalancısıyız.
    Fiyat ile ilgili ipucu gibi birşey var mı acaba ?
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bence harika olmuş 20 bin küsür lira olursa tutulur diye düşünüyorum

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Motor tasarım olarak şahane fakat en büyük korkum benelli servisleri. Ufak tefek sorunlarda elimiz anahtar tutar ama daha ciddi bir sorunda servis yeterli altyapıya sahip olacak mı? Sorunu kısa sürede bulup, yedek parça tedarik sorunu çekmeden onarım yapabilecekler mi?

Naked tnt250 gibi güzel bir motorda bile ortaya çıkan bir sorunu İstanbuldaki bir servisin 3-4 sefer deneme yanılma şeklinde tamir edip, buna rağmen sorunu bulamadığını ve motor sahibinin mağdur edildiğini okumuştum.

Nice markalar bizim ülkemizde distribütörler, kötü servis hizmeti vs vs yüzünden piyasada hak ettiği yerlere gelemedi, kullanıcıları uzun süre mağdur edildi (örn: hyosung, megelli...)

Açıkçası motor piyasaya 20bin tl den bile çıksa ben o paraya gidip almaya çekinirim. Çünkü az bir rakam değil 20bin tl. Motorda kronik bir sorun olacak mı? Servis ve distribütör yedek parça ve hizmet konusunda bu yükün altından kalkabilecek mi?
    Belki bana çok ön yargılısın diyeceksiniz ama ancak bu soruların cevaplarını net şekilde aldıktan ve ikna olduktan sonra TRK502 alınabilir modeller listeme girecek.

Bu model 3 yıldır piyasada olsa, sağlamlığını ve sorunsuzluğunu ispatlamış olsa o zaman bir nebze de olsa servis ve yedek parça durumu göz ardı edilebilirdi.

Herşey için daha çok erken; kalite ve fiyatıyla piyasaya damga mı vuracak? yoksa "aman uzak dur, az daha ekle git japon al" mı dedirtecek zamanla göreceğiz
    beko12345 ve fedos bunu beğendiler.

mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    Fiyat ile ilgili bir bilgi yok malesef.

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor harika, keşke 15000 tl olsa inazuma f'i bitirir, sattırmazdı, kesinlikle yamaha tenere 650 ile rakamsal olarak yakın olmamalı, yoksa ölü doğmuş bebek muamelesi görür, tenere dünyaya çöllere meydan okumuş efsane olmuş bir motor ...

bu arada benelli gerçekten İtalya'da dizayn edilen ancak çin'de keeway ile aynı firma tarafından üretilen bir motordur, parça kalitesi gerçekten çok yüksektir ...
    motoru ilk gördüğmde aklımdan aynen bunlar geçti. aylardır inazuma f arıyorum, eğer 20000'den fazla olmazsa direk bunu alırırm.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Benelliye attığım mesajda, bu modelin 2017 de geleceği söylendi.Fiyat konusunda bir bilgi vermediler.Beklediğim bir motor tam istediğim talepleri karşılıyor teorik olarak.

Daha önce çıkan diğer ülkelerden aşağı yukarı nasıl bir motor olduğunu kronik arıza olup olmadığı konusunda bir fikir edinebiliriz.

19 22 arasında bence alınabilir, daha yukarısı ellerinde patlar.O fiyata mükemmel ikinci el ıtalyan ve japon Enduro-Touringler var.

Bu fiyata gelirse bende düşünüyorum..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim bildiğim Benelli buna 30 bin TL etiketi yapıştırır, bir tane de satamaz.
    Ertugyigit ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    en fazla 18-22 bandında olmalı

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    bu enduro'lar hoşuma gitmeye başladı aslında. 250 cc racing almaktansa bundan alsak 2. motor olarak? Tecrübeli abilerimiz bi yazabilir mi?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    millet amma meraklı çin üretimi motor almaya ya

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Hindistanda yapılan autoexpo 2016 da, TRK 502 nin ağustos ayı itibari ile hindistanda satışına başlanacağı bildirilmiş.

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Yahu herkeste bi fiyat belirleme sevdası. Şu fiyat olursa iyi satar, bu fiyat olursa ben almam emmim alır. Benelli nedir ne değildir bilen yok soran yok. Ege bölgesinde bir tek İzmir'de ve Denizli de servisi var. Bodrumda arıza yapsa yandık. Diyeceksiniz e bilader sende Moto Guzzi kullanıyorsun pek farkın yok. En azından kendini ispatlamış bir motor diye güveniyorum. Neyse lafı bağlamak gerekirse, fiyatının yüksek olacağı kesin, bence gidin temiz bi f650gs alın rahat edin.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fiyat uygun tutulur yada şansımıza bir ötv indirimi olursa düşünebilirim. Servis konusunda müjdeci gruba hiç güvenmiyorum neyse gelsin de duruma göre bakarız.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet amma meraklı çin üretimi motor almaya ya
    Hakikaten öyle. Çin üretimi olan Suzuki Inazuma, Kawasaki Z250SL kullanıcıları var. Neden o kadar fazla para verip Çin üretimi motor kullanırlar bilmem hiç.
    kara_kule, emc2 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu forumda çin mali şöyle yok böyle alma kardeşim bu dünyada tek akıllı sizmisiniz.ben alacağım sen git Japonya bin Almanya bin ben çin malına bineceğim keyif benim değilmi.bu Motor hakkında bi bilgim varsa paylaş yoksa otur yerine
    kara_kule, emc2 ve sdt bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)