Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BENELLİ TRK 502

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatına laf yapanlara Versys 300 almalarını tavsiye ederim. 7500 euro
    Motosiklet için önce fiyata bakmak doğru bir kıstas değil diyorum hala..

Yani Kawasaki 7500 euro diye biri gidip Ben Benelli alayım demeyecektir.. Kawasakiyide almaz Benelliyide almaz..

Potansiyel müşteri kitlesi açısından ( Enduro 250 cc üzeri için )

1) BMW GS müşterisi ( parası olan kaliteli motosiklete binen uzun süreli binici )

2) Honda / Yamaha / Suzuki ( orta sınıf motosikelt tutkusu olan motosikleti bilen uzun süreli kullanıcı )

3) Kawasaki ( Kawasaki tutkunu , farklılık isteyen pahalıda olsa alırım diyen azınlık, kısa süreli kullanıcı )

4) Aprilia / KTM ( Spesifik markada bir ürüne odaklanmış uzun süreli kullanıcı )

Bu potansiyelden pazar payı alamadığı sürece Benelli satamaz.. Bugunun 250 cc kullanıcısı potansiyel Benelli Enduro kullanıcısı değildir..

Kawasaki o fiyata versys 300 u satamaz ama Honda o fiyata NC750 yi satar...
    Seko, efendy06, Pulsar41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yani Kawasaki 7500 euro diye biri gidip Ben Benelli alayım demeyecektir.. Kawasakiyide almaz Benelliyide almaz..

1) BMW GS müşterisi ( parası olan kaliteli motosiklete binen uzun süreli binici )

2) Honda / Yamaha / Suzuki ( orta sınıf motosikelt tutkusu olan motosikleti bilen uzun süreli kullanıcı )

3) Kawasaki ( Kawasaki tutkunu , farklılık isteyen pahalıda olsa alırım diyen azınlık, kısa süreli kullanıcı )

4) Aprilia / KTM ( Spesifik markada bir ürüne odaklanmış uzun süreli kullanıcı )

Bu potansiyelden pazar payı alamadığı sürece Benelli satamaz.. Bugunun 250 cc kullanıcısı potansiyel Benelli Enduro kullanıcısı değildir..

Boşver, ben de aynı şeyleri anlatıyorum, ısrarla anlamıyorlar. Yahu bildiğin Aydınlıkevler'de eskiden galeri olan bir işyerini servis yaparak bayi yaparak mı hizmet verecek koca Başkent'e? Meraktan inceledim, her yerde servisleri böyle, rks servisi=benelli servisi. Gidin bir de o beğenmediğiniz Tenere'nin, NC'nin servisine bakın, showroomuna bakın.

Sonra gidin, bajaj dominar başlığında pulsar ile başıma neler geldi servis yüzünden okuyun, öyle gelin kawasaki deyin.
    Pulsar41 ve Kızıl pars bunu beğendiler.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''know-how''..... bunu Türkçe yazınca yada Türkçeye en yakın şekilde ifade edince yazdıklarının anlaşılmayacağını mı düşünüyorsun?
    know how tüm dillerde bu şekilde kullanıldığı için yazıyorum. Çalıştığım tüm şirketlerde know how diye kullanılır :-) Türkçesini siz yazın öğrenelim.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Konuyu gördüm şöyle bir bakayım dedim, fakat o ne? 27,500 mü bu fiyata motoru satamaz... Distribtörün motorun arkadasın da çok sağlam durması lazım servis ağını çok iyi olusturması lazım. Bajaj şuan bunu yapmaya çalısıyor sattığı pulsar, boxer, disqovwery gibi motorlarla alt yapısını hazırladı şimdi dominarı getirdi. Benellinin böyle bir alt yapısı yok. Eskli bir hyosung gv 250 kullanıcısı olarak (2009-2011 karbratör enjeksiyon) şunu diyebilirim ki kuralkan hyo gibi bir markayı harcadı. Kullanıcıları taşıma suyu ile değirmen döndürmeye çabaladı. benelli türkiyenin sattığı 3-5 trk502 içinde ne servisine eğitim verebilir nede parça tedariğini düzgün yapabilir. 27500e 0 trk502 alacağıma nc750x, tenere, versy nin az kilometre yapmış seçeneklere bakarım.

Dipnot: keşke tutsa 100 lerce satılsa bizede opsiyon çıkar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kesinlikle katılıyorum. Bir insan iyi olmasına rağmen sırf markası yüzünden bir motora bedelini fazla buluyorsa, ondan çok daha aşağıda olan marka bir motoru da almamalıdır. Alırsa diğerini almaktan çok daha fazla saçmalamış olur.

Motosikleti
    Nc 750x
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu gördüm şöyle bir bakayım dedim, fakat o ne? 27,500 mü bu fiyata motoru satamaz... Distribtörün motorun arkadasın da çok sağlam durması lazım servis ağını çok iyi olusturması lazım. Bajaj şuan bunu yapmaya çalısıyor sattığı pulsar, boxer, disqovwery gibi motorlarla alt yapısını hazırladı şimdi dominarı getirdi. Benellinin böyle bir alt yapısı yok. Eskli bir hyosung gv 250 kullanıcısı olarak (2009-2011 karbratör enjeksiyon) şunu diyebilirim ki kuralkan hyo gibi bir markayı harcadı. Kullanıcıları taşıma suyu ile değirmen döndürmeye çabaladı. benelli türkiyenin sattığı 3-5 trk502 içinde ne servisine eğitim verebilir nede parça tedariğini düzgün yapabilir. 27500e 0 trk502 alacağıma nc750x, tenere, versy nin az kilometre yapmış seçeneklere bakarım.

Dipnot: keşke tutsa 100 lerce satılsa bizede opsiyon çıkar.
    Sizi desekleyen bir şekilde trk nin görünüşü daha çok hoşuma gitmesine rağmen hatta vergiside daha uygun olmasına rağmen bu hafta nc 750x aldım

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    İlgimi çeken şu oldu SYM wolf u çok beğenmiştim okadar yükseldi dolar vs muhtemelen ellerinde kaldı ve 2015 model sıfırı 11 bine satıyorlar bazilari 12 yazmış bugün incelediğim dominar ve benelli bunları yaşayacak sanırım yorum yapan çok alan cok az gördüğüm kadarıyla

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Bu model bu sene sipariş üzerine bir miktar getirilecektir 100 adet olabilir mesela 2018 yılında bolca satacağından eminim.

starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    İstanbuldaki benelli/pulsar/cfmoto kullanıcıları ve benelli/pulsar/cfmoto almayı düşünen arkadaşlar Tuzladaki Üçerler Motor'a dikkat edin. http://www.motosiklet.net/forum/moto...-rezaleti.html

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı Muvakkit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgimi çeken şu oldu SYM wolf u çok beğenmiştim okadar yükseldi dolar vs muhtemelen ellerinde kaldı ve 2015 model sıfırı 11 bine satıyorlar bazilari 12 yazmış bugün incelediğim dominar ve benelli bunları yaşayacak sanırım yorum yapan çok alan cok az gördüğüm kadarıyla
    Dostum dominar ve benelli satilmasa da asla sym wolf olmaz motor çok eksik kaldı.Dominar zaten destekli bajaj iyi yolda bir şekilde muhatap var.Benelli ise mal cidden kalite ihtiva ediyor ama servis vs.sikinti indirim veya önümüzdeki yıllarda fiyat artışı az olabilir ancak asla sym 250 olmaz.Dedigim gıbı o motor sikintiliydi

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    keşke alan arkadaşlardan biri motoru AEA ya 2 günlüğüne ödünç verse
    ne güzel olurdu....

starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke alan arkadaşlardan biri motoru AEA ya 2 günlüğüne ödünç verse
    ne güzel olurdu....
    AEA ödeme yapılmadığı sürece tenezzül edip de inceleme yapmaz.

çok güzel makine

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Bu model benimde ilgimi çekti. %20 ek gumruk vergisi bu motora da gelecek mi. Bilgisi olan var mi. Alip kullanan var mi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Bugün antalya bayisine gittim ellerinde motor yokmuş. Haliyle inceleyemedim. 3 adet getirmisler 3 ünüde satmışlar.toplam 100 adet gelmiş türkiyeye. Baska bayilerden araştırmami söylediler.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Konu hortlasın.

Eee son fiyatı ve satış rakamları ne oldu? :-D

Konuyu okudum da, hep fiyata ve bayi/servis ağına laf söylenmiş. Ben Ankara'da yaşıyorum. Bu şehirde öyle iddia edildiği gibi düzgün bir servis bulmanız zor. Açın forumlara bakın, Hondasından kawasakisine kadar hepsinden şikayet var. Hele yamaha tam bir facia. Sırf servisi yüzünden yamahasını satıp kurtuldum diyenleri tanıyorum. Yıl 2018 suzuki daha yeni servis açtı. Belki sadece bmwde şikayet yoktur.

Bi de bu motoru tenere 660 ile kıyaslamışlar. Elma ile armut kadar farklılar. Tenere 150den sonra kafa sallar, yol tutmaz, şehir içinde altınızda mangal gibi yanar, titreşimi prostat yapar. Niye? E adam onu asfalt için yapmamış. Dağa taşa vur diye yapmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Bi de nc ile kıyaslamışlar. NC de kıyaslanacak ürün değil. Hantal, kaba, viraj yeteneği yok. :-D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı huduni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hortlasın.

Eee son fiyatı ve satış rakamları ne oldu? :-D

Konuyu okudum da, hep fiyata ve bayi/servis ağına laf söylenmiş. Ben Ankara'da yaşıyorum. Bu şehirde öyle iddia edildiği gibi düzgün bir servis bulmanız zor. Açın forumlara bakın, Hondasından kawasakisine kadar hepsinden şikayet var. Hele yamaha tam bir facia. Sırf servisi yüzünden yamahasını satıp kurtuldum diyenleri tanıyorum. Yıl 2018 suzuki daha yeni servis açtı. Belki sadece bmwde şikayet yoktur.

Bi de bu motoru tenere 660 ile kıyaslamışlar. Elma ile armut kadar farklılar. Tenere 150den sonra kafa sallar, yol tutmaz, şehir içinde altınızda mangal gibi yanar, titreşimi prostat yapar. Niye? E adam onu asfalt için yapmamış. Dağa taşa vur diye yapmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Bi de nc ile kıyaslamışlar. NC de kıyaslanacak ürün değil. Hantal, kaba, viraj yeteneği yok. :-D
    Yamaha'nın servisi gayet ilgili. Kendi yapamadığım bakımlara Baydar'a giderim en ufak sıkıntı yaşamadım.

Hemde zincir dişli seti değişimine , Başkent motor Metin usta 150tl istedi Yetkili servis Baydar 100tl aldı.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha'nın servisi gayet ilgili. Kendi yapamadığım bakımlara Baydar'a giderim en ufak sıkıntı yaşamadım.

Hemde zincir dişli seti değişimine , Başkent motor Metin usta 150tl istedi Yetkili servis Baydar 100tl aldı.
    Çok iligili mahkemelik oluyordum. Xj6'nın 3. ayında gösterge bozuldu benim bozdugumu ima bile ettiler. Yamaha'mı kalsın...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Yamaham yok. O servisi kullanmıyorum. Forumlarda baydar mı, allah bin türlü belasını versin diyen çok. Sırf baydar yüzünden motorunu satıp honda alanları da gördüm. Belki karalama kampanyasıdır. Bilemem.

Haaa honda boradan da çok şikayet okudum. Efe iyi diyorlar. Bmw çok iyi diyorlar. Bilemem. Ankara burası, motor konusunda çöl. Doğru düzgün ekipman satan bile yok.

Motosikleti
    kuba kee100
    ilanlarına baktıgımda 32.780 tl görünüyor ama canta setini çıkarmışlar hep, 4.500 tl olarak satan da var, çanta seti 32.780 tlye dahil değil midir ?

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı srknsnyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanlarına baktıgımda 32.780 tl görünüyor ama canta setini çıkarmışlar hep, 4.500 tl olarak satan da var, çanta seti 32.780 tlye dahil değil midir ?
    Hayır satış fiyatlarına çanta seti dahil değil. Önceden de değildi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)