Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Bmw G310R 2016

Motovento
    REKLAM ALANI
    lac1vert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z300
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.
    Çoğunuz fuara gittiğinde bu motoru görmüştür. Almanya'dan geldiği ve geri gönderecekleri için oturtmuyorlardı ancak yoğun bir ısrar sonrası üzerine oturabildim. Boyum 1.70 ve ayaklarım rahatça yere basabiliyor. ABS'li oluşu, Bridgestone veya Michelin lastikle gelecek olması, fiyatının anahtar teslim olması en iyi yanları. Fiyatı henüz belirlenmemiş ancak 6500 - 7000€ olacağını düşünüyorlar. Şahsen motorun görüntüsü de çok hoşuma gitti, özellikle mavi olanı. Diğer firmalardaki benzerleri ya anahtar teslim değil, ya da doğru düzgün bir lastikle gelmiyor. Bence en önemlisi ABS yok.

Arkadaşlar şimdi size bir sorum olacak, (neredeyse) satsalar orada alacaktım motoru. Çünkü hali hazırda CBF 150 kullanıyorum başlangıç motosikleti olarak ve artık yükseltmek istiyorum. Sahibinden sitesinde 18.000 - 22.000 aralığında ikinci el motosiklet baktığımda aşağıdaki seçenekler gözüme çarpıyor. Mutlaka ABS'li olmasını istiyorum. Yüksek cc istemiyorum çünkü hem kendime o kadar güvenmiyorum, hem de altımda öyle bir güç varken yüksek hızlara çıkarmışım gibime geliyor. Dolayısıyla 250 - 300 cc arası olmalı. Ancak yinede tüm seçenekleri listeledim. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Ducati Monster 696
    Honca CB500F / CB600F / CBF500 / CBF600 / NC serisi
    KTM Duke 390
    Yamaha MT-07

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bu yazdığın motorların hepsi,BMW'den güçlü ve hızlı motorlar.Cbf 150'den sonra en mantıklısı cbf 500 yada nc serisi derim.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı lac1vert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğunuz fuara gittiğinde bu motoru görmüştür. Almanya'dan geldiği ve geri gönderecekleri için oturtmuyorlardı ancak yoğun bir ısrar sonrası üzerine oturabildim. Boyum 1.70 ve ayaklarım rahatça yere basabiliyor. ABS'li oluşu, Bridgestone veya Michelin lastikle gelecek olması, fiyatının anahtar teslim olması en iyi yanları. Fiyatı henüz belirlenmemiş ancak 6500 - 7000€ olacağını düşünüyorlar. Şahsen motorun görüntüsü de çok hoşuma gitti, özellikle mavi olanı. Diğer firmalardaki benzerleri ya anahtar teslim değil, ya da doğru düzgün bir lastikle gelmiyor. Bence en önemlisi ABS yok.

Arkadaşlar şimdi size bir sorum olacak, (neredeyse) satsalar orada alacaktım motoru. Çünkü hali hazırda CBF 150 kullanıyorum başlangıç motosikleti olarak ve artık yükseltmek istiyorum. Sahibinden sitesinde 18.000 - 22.000 aralığında ikinci el motosiklet baktığımda aşağıdaki seçenekler gözüme çarpıyor. Mutlaka ABS'li olmasını istiyorum. Yüksek cc istemiyorum çünkü hem kendime o kadar güvenmiyorum, hem de altımda öyle bir güç varken yüksek hızlara çıkarmışım gibime geliyor. Dolayısıyla 250 - 300 cc arası olmalı. Ancak yinede tüm seçenekleri listeledim. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Ducati Monster 696
    KTM Duke 390
    Yamaha MT-07
    tecrübeniz azsa ve kendinizi yeterli görmyürosanız mt7 fe ducatiyi eleyin
    duke ve cbf600 arasında seçim yapın derim

Motosikleti
    Z300
    Anladığım kadarıyla bu paraya BMW alınmaz diyorsunuz Peki CBF 500 veya 600, CBF150'den sonra hızlı bir atılım olmaz mı? Uzun zamandır forumu takip ediyorum ve genelde yavaş yavaş cc arttırılması yönünde görüş var.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Ducati Monster 696
    KTM Duke 390
    Yamaha MT-07
    Yukarıdakilere baktığımda benim de en çok hoşuma giden honda yanındaki cbf ve Nc serisi oldu.
    Aynı sınıfta bile değiller.
    Aradaki kıyaslama BMW 1.16 mı VW passat mı gibi

Ducati Monster 696
    KTM Duke 390
    Yamaha MT-07
    Aynı motora bakış, beklenti ve ihtiyaç cok farklı olabilir.
    Buna istinaden siz kendi motorunuzu oluşturup hangisinin buna uyduğunu bulun.
    Başkasının ne dediği çokta önemli değil.
    Bana göre geçmiş tecrübede var merdiven cıkmayı beklemek hata olur.
    (Alt basamak olarak gördüğünüz motorları insanlar değiştirmemek üzere yıllarca kullanabilir)
    Maddi gücü satınalma dışında işletme olarakta hesaplayıp (Bakım lastik satış vb..) karar vermek gerekli.
    CB500 buraya çok iyi uyar bence.MT07 de bu fiyat ile satış adedi ve talebi ile iyi bir secenek olacaktır.
    Hangisini seçerseniz seçin -zaten eleme yapmışsınız- sizi güldürecektir.zevk le sorunsuz kazasız yollar...
    Keoma bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır km duke veya rc 390
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Ktm 390 bence size daha uygun. Nc 750 serisi de çok mülayim ama iyi motorlardır geçiş için.

Motosikleti
    Z300
    KTM bence de çok iyi bir motor, ancak tek renk seçeneğinde turuncu ne yazıkki hoşuma gitmiyor.
    Yukarıda yazdığım motorlar 18.000 - 22.000 bandında alınabilecek motorlardı bana göre. Ancak bir motoru atlamışım, Kawasaki Z300. Görüntüsü ve ABS'li olması ideal. Z300 vs G310R ile ilgili fikri olan var mı?
    Yaklaşık 1 yıldır kullanımıma baktığımda genelde şehir içi, kısa-orta mesafede kullanıyorum. Bu nedenle 250-300cc bir motor muhtemelen nihai motorum olacak.
    Bu arada az önce Borusan Oto Ataşehir ile görüştüm. G310R'ın satış tarihi Eylül'e ertelenmiş. Benimde bu yaz ilk defa hanımla motora binme hayallerim suya düştü :( Tabi gidip Z300 almazsam...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Hint malı tvs le ortaklaşa yapılmış motor tvs yi bajaj la karıştırmayın
    Bajaj kronik sorunlarla dolu bir motor tvs kalitesini güvenirliği ispatlamış bir model

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hint malı tvs le ortaklaşa yapılmış motor tvs yi bajaj la karıştırmayın
    Bajaj kronik sorunlarla dolu bir motor tvs kalitesini güvenirliği ispatlamış bir model
    Bajajın kronik sorunları hakkında bilgi verebilir misiniz ?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj sayfasına bi uğrayın
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu sayfa ve ilerisini oku

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127070-bajaj-pulsar-200ns-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-518.html

..........

Hayır takip ediyorum RS200 için ama stop etme sonu çözüldü en son. Yeni yazılım atıyorlar. Kullanan arkadaşlarım var NS200 ve mutlular. Orda yazanın dışında tecrube ettiğiniz kronik problem var mı ? Biliyorsunuz gibi yazmışsınız. Ona istinaden soruyorum.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kawasaki z300 ile beraber ,adı zikredilmemiş olan MT-25 ,yine iyi bir alternatif gibi diruyor.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Aynı benim Z-One S gibi yaa

Beyler çaktırmayın bmw ye biniyo gibi yazdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı benim Z-One S gibi yaa

Beyler çaktırmayın bmw ye biniyo gibi yazdım
    Çinli ve alman��

İyi güldürdün beni��

Motosikleti
    Z300
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki z300 ile beraber ,adı zikredilmemiş olan MT-25 ,yine iyi bir alternatif gibi diruyor.
    ABS olsaydı tereddüt bile etmezdim. Avrupa'da ABS ile satarken ülkemize ne yazıkki ABS olmayan versiyonu getiriyorlar.

Motosikleti
    honda cbr 250
    bu söylenen paralara 7 8 bin avro falan niye alsın ki millet bu motoru allah aşkına ?

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Hindistan malı BMW pöh, arka kısmı çok çirkin sele ile tekerlek arası neden okadar yüksekki? eve gelince üşüyen kediler araya girip yatsın diyemi?Onun yerine Pulsar 200 NS al gitsin,ben şahsen almam.O paraya ne adam gibi Japon motorları var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

10.000 km de servis ne ya, bu motor Almanyanın Münih şehrinde yapılmıyor yani Alman işçilik ve kalitesini kesinlikle tutmaz 2 kere 2 dört, kimse aksini iddia etmesin 65o cc lik ten aşağı BMW ye imaj bozar, BMW (BAYERİSCHE MOTOREN WERKE ) yani Bavyera Motor Fabrikaları gerisi boş.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)