Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kargoyu kapıya bırakıp giden kargocu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Artçı için eldiven dizlik ve mont almıştım, bugün kargo geldi. Kargocu apartmanda adımı bağırırken duydum, en üst katta oturuyorum ve "burası yukarı çıkarın" diye seslendim; "gel de al" diyip kargoyu apartmanın önüne bırakıp gitti. Arkasından koştum, ıslık falan çaldım gazlayıp gitti. Yakalasam hiç hoş şeyler olmayacaktı. Şikayet edilebilecek bütün yerlere şikayet ettim, şimdide buraya yazıp biraz soğumayı umuyorum.

Not: Süratli getirdiklerini iddia eden kargo şirketi.
    KellyKey bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Son kısımdaki notu anlamadım. Belki konuyla ilgili cok tutmuş bir reklam vardır o yuzden anlamamisimdir
    Ama yavaş getireceklerini iddia edeni yoktur sanirim kargo şirketleri arasinda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son kısımdaki notu anlamadım. Belki konuyla ilgili cok tutmuş bir reklam vardır o yuzden anlamamisimdir
    Ama yavaş getireceklerini iddia edeni yoktur sanirim kargo şirketleri arasinda
    Şeytan ayrıntıda gizli
    fearlesboyy bunu beğendi.

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Iyi de sen malı teslim alıp teslim formunu imzalamadigina göre sıkıntı yok ara magazayi ürünler elime ulaşmadı de bak ondan sonra neler oluyor .
    Senin ekoplanlarini elleriyle giydirdiler
    OwnRider, KellyKey, nemesis-83 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı 07DFB18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi de sen malı teslim alıp teslim formunu imzalamadigina göre sıkıntı yok ara magazayi ürünler elime ulaşmadı de bak ondan sonra neler oluyor .
    Senin ekoplanlarini elleriyle giydirdiler
    Valla süpersin, yapmassam namerdim.
    07DFB18, fearlesboyy ve gurkanerkan bunu beğendiler.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    İpucu reklamında Kenan Sofuoğlu oynuyodu

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Ya o kargo şirketi gerçekten efsane ama adının tam tersine yavaş çalışıyor
    avici bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    imza atmadıysan kargoyu almadım de, biraz da çemkir, o kadar para verioz ulan işinizi düzgün yapın felan :D
    Pisman bunu beğendi.

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende olsam sahsen kargoyu teslim almadım derim ugrastırırım biraz ceksinler cezalarını ispatlasınlar bakalım kime teslim ettilerse kargoyu

Sanslisin en azindan kapiya birakmislar. Benimkini nihal diye birine vermisler. Birde bana hesap soruyorlar nihal kim diye. Ama cozumu basit. Mng disinda hic biriyle is yapmiyorum.
    jackonbir ve nemesis-83 bunu beğendiler.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bende aliexpressten sipariş verdim saat ile arma 2 farklı paket. 3 gün önce apartmanın girşinde yerde atılı bişey gördüm bi bakayım dedim üstünde ismim yazıyor. ptt kargo görevlisi saolsun. şikayet etmedim ama keşke etseydim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aldığım şirket iade işlemlerini başlattı kargoyu aldığıma dair hiçbir belgeleri yok, para iade olursa ürünleri burda sevabına dağıtıcam. Herkes işini düzgün yapsın.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    sıkıntılı bir durum yaşanmış , kargo çalışanlarının ve oradaki bir şahısın keyfi davranışları nedeniyle kargo firmasına laf etmek hoş olmaz bence hepsi aynı çünkü hepsinin girin şikayet varda binbir türlü şikayetleri var sonuçta ordaki elemanda belki hiç eğitimi olmayan bir kurye bu nedenle direk şikayetinizi gelen kargonun genel merkezine yazarak durumu belirtmeniz. Size olumlu dönüş olacaktır. Zaten satıcı firmayla bunun hiç bir alakası yok onlarında yapacağı tek şey kargo firmasını uyarmak ya da birdaha çalışmamak olacaktır.
    TEKNECI ve KellyKey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    İyi olanları tasnif ederek, çoğu kargocunun böyle olduğunu söyleyebilirim.
    Gönderilen kargo 5 kilodan fazlaysa ve asansör yoksa 5. kata çıkartmıyorlar. Ablamın şehir dışından gönderdiği koliyi (20 kg civarı) asansör yok diye aşağıda teslim etmişlerdi. 5 katı eşşek gibi çıkartmıştım.
    Adrese teslim diye yüzlerce lira para ödüyorsun ama karşılığını alamıyorsun.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    konuya farklı yaklaşım olacak ama bu güne kadar kargosunu getiren o 1000 liraya çalışan insana bahşiş veren var mı , inanınki keyfinden yapmamıştır nasıl yoğunlar bir bilseniz
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Kaan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakın zamanda
    Konusu geçen kargo firması ben evdeyken adresinde yok diye mesaj yolluyor haysiyetsiz kargo çalışanı bir arkadaş.(mesai saati bitimine az kaldığı için geldik bulamadık gibisinden, birde benim gelip almamı söylüyorlar mesajda. Allah'tan ertesi ben gitmemişim başım belaya girecekti.)

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Malzemeyi al,sonrada sipariş verdiğin yeri ara kargom gelmedi ne zaman gelecek diye ara ondan sonra izle çümbüşü

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Kargo değil çünkü.
    Ben de aliexpressden sipariş verdim bikac tane. Kargocu seslendi dedim ne alaka , bayandı kendisi anlattı durumu
    Posta olarak gönderiliyor aldıklarımiz. Kargo değil yani. Postacı da faturayı mektubu nasıl bırakıyorsa onu da öyle bırakmak zorunda. Yüzlerce posta dağıtıyor. Zili calip çağırma durumum da yok ancak çalınma ihtimali olan şeyler oluyor ve çalınıyor bazen dedi. Bu yüzden zili çaldım dedi.
    Başka sipariş verip vermediğimi sordu , ben de verdim deyince telefon numaramı aldı yine denk gelirse çaldırırım dedi.

Yani sizin postacı da sizin iyiiginiz için kapınızı çalmış.
    Yüzlerce insana dert anlatmak sabahtan aksama süreceği için de gazlamış.

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Kargom elime ulasmadi diye aldigin adama sikayet et, o adam da kargoyu arayacak ve onlarin biz verdik demesinden sonra ellerinde imzan olmadigi icin hakli cikarsin.

Ben de gecen gun interkom aldim, malesef adamin verdigi firma cok suratli kargoydu, adresimi yanlis almislar gelmeyince aradigimda ogrendim, duzelttirdigimi sandim ama duzeltmemis o mubarek arkadas en son en yakin subeye yollandiktan sonra beni arayip kuryemiz yok gelip alma imkaniniz var mi diye arandim.

O firmayla bir sey almamanizi oneriyorum.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bende Zırtiçi kargo aracılığı ile alışveriş yaptım.4 tane üründe evime gelmedi, merkez şubeden almak zorunda kaldım.Geldik sizi evde bulamadık diye yalan konuşuyorlar, 4 üründede aynı durumla karşılaştım.

Her yere şikayet yazın şikayetler arttıkça dikkat ederler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)