Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter yardım. !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle 2
    arkadaşlar iyi akşamlar yaklaşık 20 gün önce aldığım motorum 2 haftadır varyatör altı yağ damlatıyordu,alırken farketmedim blok çatlamış kaynak yemiş,sorun blok altında keçeden sanırım ağzı bozulmuş yada yanlış kaynatmışlar damla damla atıyor nasıl bir çözüm bulabilirim sizde torna işimi yoksa komple blokmu alayım ki komple blok 400 lira motor fiddle 2

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

herkess sanırım buraya kendi derdi iiçin gelmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    komlpe blok al 400 liraysa diğer türlü ucuza kaçsan yarın gene aynısı olursa boşa zaman kaybı

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    bi servise danış arkadaşım, yani blok falan diosun sorun buyuk olabilir, daha çok face to face bir usta yardımı lazım gibi sana forumdan ziyade,

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Yeni blok alman daha sağlıklı olacaktır, daha önce çekomastik gibi armutça yöntemlerle yağ sızıntısını önlemeyi deneyenleri görmüştüm. Daha büyük sorunlar çıkartmaması için bana göre en mantıklısı değişim.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    bak şöyle bir şey var http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-sym-fidle-125-blok-221509051/detay

Motosikleti
    sym fiddle 2
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak şöyle bir şey var http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-sym-fidle-125-blok-221509051/detay
    hocam sağol link için benim merak ettim krank yuvası böyle parça parçamı ben yekden biliyordum ama parça parça ise direk alırım parçayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

şuda resmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)