Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kapıyı suratıma açan bayan (Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa ducato süren bir bayan sürücü görüyorum
    Yanlisin olmasin belki suzukidir
    mterayes26 bunu beğendi.
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa ducato süren bir bayan sürücü görüyorum
    Bayan sağdan inmedi mi? Yoksa video o kadar mı bozuk, kadının nerden indiğini bile anlayamadık
    mterayes26 bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Dostum kamera mamera hepsi eyvallah da park cebinde duran minibüsün sağında senin işin ne? (:

Neyse allahtan birşey olmamış.
    braveguy, kani2 ve mterayes26 bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    tek şeritli yolda, sağdan araba mı solluyon sen? geçen soruyolardı sigorta bedelleri neden yüksek diye...
    braveguy, kani2, mterayes26 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Hata sende.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum kamera mamera hepsi eyvallah da park cebinde duran minibüsün sağında senin işin ne? (:

En güzel soru buydu
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kendimi bildim bileli araba sürerim. Kendim sürene kadar motorların farkında da değildim ama bir kez bile saçma sapan yerde kapı açtığımı hatırlamıyorum. Kapınıza tüküreyim. Videoda nerde kapı açıldı 3 kere izledim yine görmedim. C3 açıyor sandım ama açmadı.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek şeritli yolda, sağdan araba mı solluyon sen? geçen soruyolardı sigorta bedelleri neden yüksek diye...
    Alıntı nazar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hata sende.
    Ben de bu arkadaşları anlamıyorum ya, cidden adamı sinirlendirmek dışında bi işe yaramıyorsunuz aga siz.

mozgur dostum sen yanlış anlamışsın videonun kalitesizliğinden sana pek lafım yok, park hali değil sola dönüş yapmak için kırmızıda bekleyen araç o.

Onun dışında arabanın sağından neden geçiyorsun diyenler, araç şeridin sağına değil soluna yakın olduğundan sol tarafı kapatmıştı ve kırmızı ışıkta bekleyen aracın kapı açmasımı hata benim o aracın sol tarafı kapattığı için sağından geçmem mi? Boş yorum yapıp can sıkmayın şurada iki gülüp eğlenelim diye yükledim videoyu, çok biliyosunuz ya.
    Youtube Channel:

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun dışında arabanın sağından neden geçiyorsun diyenler, araç şeridin sağına değil soluna yakın olduğundan sol tarafı kapatmıştı ve kırmızı ışıkta bekleyen aracın kapı açmasımı hata benim o aracın sol tarafı kapattığı için sağından geçmem mi? Boş yorum yapıp can sıkmayın şurada iki gülüp eğlenelim diye yükledim videoyu, çok biliyosunuz ya.
    ay, paşamın canı da sıkılırmış, trip de atarmış! la motosiklete binmeyi bilmiyonuz bi de kalkmış tatava yapıyonuz. burası Türkiye, burda trafik sağdan akar, sollamalar aracın solundan yapılır. şeritin sağ tarafı, o esnada şeritte bulunan araca aittir. isterse iner horon teper, gıkını çıkaramazsın. sol kapalıysa bekleyeceksin.

bilmiyon bi de ukalalık etme.
    Ertugyigit bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Bile bile lades demişsin sen o aracın sağından geçmeye çalışarak, ikinizde de hata tabi ki var ama bana göre hatanın büyüğü sende.

Buradaki yorumlara fazla takılma dicem ama daha önceden yazılanları takmış olsaydın o kapıya takılmazdın belkide

Motosikleti
    RX3i Evo
    ay, paşamın canı da sıkılırmış, trip de atarmış! la motosiklete binmeyi bilmiyonuz bi de kalkmış tatava yapıyonuz. burası Türkiye, burda trafik sağdan akar, sollamalar aracın solundan yapılır. şeritin sağ tarafı, o esnada şeritte bulunan araca aittir. isterse iner horon teper, gıkını çıkaramazsın. sol kapalıysa bekleyeceksin.

bilmiyon bi de ukalalık etme.
    Zaten bende de hata oldugu icin uzatmadim orda mevzuyu da trafikte ne kapi acabilir oyle kontrolsuz ne de inip horon teper, hala bos muhabbet yapiyosun ukalalik eden sensin bence uzatma sen.

Motosikleti
    turuncu
    bir kişinin hatası yüzünden herkesin sigorta bedeli yükselince uzatmak lazım ki belki "dank" eder de bi daha yapmazsın aynı hatayı. sen hala kendinde hak arıyorsun; bu kafayla aynı yol-trafik şartları oluşsa gene aynı fevri davranışı sergilersin. sonra da sigorta yaptıracak herkese batar ucu; sadece sana batsa ne ala...

Motosikleti
    RX3i Evo
    bir kişinin hatası yüzünden herkesin sigorta bedeli yükselince uzatmak lazım ki belki "dank" eder de bi daha yapmazsın aynı hatayı. sen hala kendinde hak arıyorsun; bu kafayla aynı yol-trafik şartları oluşsa gene aynı fevri davranışı sergilersin. sonra da sigorta yaptıracak herkese batar ucu; sadece sana batsa ne ala...
    Anliyorum.
    Youtube Channel:

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korku filmi gibi olmuş. kapıyı açan bayanın yüzünü görsek daha da korkardık belki. trafik canavarı
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)