Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

işpark tabeladan geçiriyor mu? yoksa başka biri benim plakayımı kullanıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Selam,

işpark ( https://borcsorgula.ispark.com.tr/ ) otoparklarınıda hiç park etmedim, ancak yinede bana borç çıkarmış, ( sıfır motosiklet ve plaka mayıs 2015 trafiğe çıkışlı ) Hadi 2015 öncesi belki plakanın kayıtlı olduğu bir araca aittir.

Ama bugün motosiklet evin yanında aylık abonmanı olduğum otoparkta (iş park ile alakası olmayan 3. parti otopark) daha dışarı çıkarmadım, fakat işpark bana park ücreti yazmış.

Şimdi İkinci biri plakayı mı kullanıyor? yoksa işpark çalışanları sallama işmi yapıyor yada işparkın kendisimi bu alavere dalaverenin içinde.

Bi plakalarınızı sorgulayın, bakalım neler çıkacak?

Not: işpark ulaşım formunu konu ile alakalı olacak şekilde doldurup gönderdim, yanıt bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Merhaba ben de sizin durumu görünce kontrol ettim ve şu şekilde bir sonuçla karşılaştım.

Sıkıntı şu ki, benim motorum 2013 Mart trafiğe çıkışlı ve motorumu sıfır olarak satın almıştım. Dolayısıyla bu borç bana ait değil. Peki ne yapacağız?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı ugurcan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de sizin durumu görünce kontrol ettim ve şu şekilde bir sonuçla karşılaştım.

http://i.cubeupload.com/TPzZPP.png

Sıkıntı şu ki, benim motorum 2013 Mart trafiğe çıkışlı ve motorumu sıfır olarak satın almıştım. Dolayısıyla bu borç bana ait değil. Peki ne yapacağız?
    Tarih aralıklarını karşılaştırdığımda tuttuklarına çakmışlar gibi. Bi görsel sayısı artsın. Ona göre bakalım neler olacak.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    ispark in ceza yazma yetkisi yok.

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    site sahte bi ara bende bakmıştım baya borç çıkmıştı hiç gitmediğim yerlerden.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site sahte demişsiniz ama bence sahte falan değil, çok detaylı ve doğru bilgiler yer alıyor. Hatta ücret tarifelerini falan haritayla göstermişler. Açıkçası dolandırıcı olsam bu kadar detayla uğraşmam... Ayrıca site uzantısı .com.tr şeklinde. İspark'ın bilinen başka bir sitesi de yok zaten.
    Honda CBR 250 R 67.000 Km + Suzuki GSX-R 600 2.000 Km...
    www.youtube.com/ugurcanarpac

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ispark sallıyor plakaları. tarih belli değil, yer belli değil, ne olduğu belli değil. ödemeyin gitsin.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Fart etmeden isparka ait bir kaldırıma park etmişsinizdir, memur da plakanıza yazmıştır. Kesilen ceza değil park ücreti. Ödeyip ödememek size kalmış. Satışa vs engel değil. İspark peşine düşer mi bilinmez. İspatlaması da çok zor. " O tarihte oraya park etmişsin" " Hayır etmedim".. bitti.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ispark in ceza yazma yetkisi yok.
    yetki yok fakat şansa plakamı kullanan şahsı yakalamış olabilir mi? Asıl amacım bunu tespit etmek.

Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    websitesi işparkın.

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ispark sallıyor plakaları. tarih belli değil, yer belli değil, ne olduğu belli değil. ödemeyin gitsin.
    Ödemeyeceğim zaten, sadece sahte plaka olma olasılığı canımı sıkıyor.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fart etmeden isparka ait bir kaldırıma park etmişsinizdir, memur da plakanıza yazmıştır. Kesilen ceza değil park ücreti. Ödeyip ödememek size kalmış. Satışa vs engel değil. İspark peşine düşer mi bilinmez. İspatlaması da çok zor. " O tarihte oraya park etmişsin" " Hayır etmedim".. bitti.
    Abicim gözünden kaçtı herhalde, motosiklet abonmanı olduğum iş park ile alakası olmayan otoparkta olmasına rağmen işpark bambaşka bi konumda aracımı parkettiğim için park ücreti yazmış.

Gönderdiğim mesaja gelen yanıt

Sn. 000000 Kurumumuz el terminali kullanımına başladığı tarihten itibaren parklanmalarınız sistem tarafından kayıt altına alınmaktadır. Personelimizin el terminali aracılığıyla girmiş olduğu veriler anında database sistemine (Bilgi teknolojileri sistemi) kaydolmaktadır ve yine bu veriler ana merkezden denetlenmektedir. Kullanılan birçok aracın plakalarının devredilerek sıfır araçlara takılması sebebiyle eski kullanıcıların otopark borçları sorgulamada görülebilmektedir. https://borcsorgula.ispark.com.tr/ linkinde belirtilen ödeme noktalarından Pazar günü hariç 6 gün 18.00’ a kadar ruhsatınızı ibraz ederek parklanma detaylarınızı (Gün, Saat, Dakika bazında) öğrenebilirsiniz. Dilerseniz 0 216 635 00 99 (2345, 2346, 2347) numaralı hattan Müşteri Hizmetleri birimiyle de parklanma detaylarınız ve itirazınız ile ilgili görüşebilirsiniz.
    Yarın ya arayıp, yada gidip işin aslı astarını öğrenir buraya yazarım.

Motosikleti
    Mt 07
    Yanlış plaka sorgulaması yapmışım şimdi borç yok.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Bir ara DOĞU'Daki bir vatandaşa İSTANBUL BOĞAZ KÖPRÜSÜNDEN KAÇAK GEÇİŞ ücreti cezası gelmişti,

VE ADAM İSTANBULU SADECE TELEVİZYONDA GÖRÜYORmuş

erdicakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KT
    Bizim traktore kopruden kacak gecis cezasi gelmisti Catalca'dan traktorle gidip kopruden gecebiliyorum
    svgblg bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    2013 ten bugüne park ücretlerini gösteriyor o tablo. Siz 2015 te aldıysanız ve ispark kullanmadıysanız sizden önceki araca ait bir borçtur. Plaka değişikliği yapıldığı zaman boşa çıkan plakalar sıfır araçlara verilebiliyor. ruhsatta yazan tescil tarihinden önce ise hiçbirşey yapmanıza gerek yok borç sizin değil. Gidip de benim plakaya borç çıkıyo diye sorarsanız sizden tahsil etmeye kalkarlar, eşşeğin aklına karpuz kabuğu getirmeyin.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Rahmetli babamın ve kendi arabamı kontrol ettim ikisinde de 6 tl borç gözüküyor ki bizim isparka parkedip ödeme yapmadığımız zaman olması mümkün değil. Uydurma tamamen . Çok istiyorlarsa alsınlar sıkıysa , iyice deli dumrula çevirmişler işi. Kanıtlayabiliyorlarsa alsınlar hadi.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    İŞPARK
    hocam peltek misin
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)