Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sonunda Racing Geciyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    İlk baharda olan hayalimi o zaman ailevi ve maddi sikintilardan ertelemem zorunda kalmistim. Suan elimde 15-16 bin civari para var ve racing motor almaya karar verdim. Bugun bayilere gidip r25, cbr 250 ve bajaj 200 rs modellerini inceledim fiyat aldim.

R25 - 15000 lira
    Cbr 250 - 14700
    200rs - 10750

Aldigim fiyatlar bu sekilde. İsin acikcasi gonlumden r25 geciyor ve bundaki en buyuk etken yamaha olmasi ve cift silindir olmasi.

Bajaj 200rs ise bugun test etme sansim oldu. Gorunus olarak ozellikle mercekli farlar led sinyaller derken ve diger modellere gore 4000 lira ucuz olan fiyatiyla diger iki modele gore bir adim one cikiyor. Tabi markadan dolayi kafama takilan sorular yok degil.

Simdi sizlere sormak istedigim ozellikle kullanan arkadaslara bu uc motor arasinda yakit tuketimi performans ve fiyat olarak karsilastirdigimizda beni 2-3 sene uzmeyecek ve zevkini alabilecegim modeli tavsiye etmelerini istiyorum.

Birde forumda okuduguma gore aralik ayini bekleyin diyenler var. Ciddi bir fiyat dususu olurmu tahminleriniz nedir ?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    R25 Ve RC200 RC390 şuan piyasada farkı olan makıneler onlar ustunde yogunlasmanızı onerırım.

hem bi şeklınız olur hemde her kose basında olan motorlar olmadıgı ıcın farkınız

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Cbr 250 al. R25 çok iyi gitse de çok yakıyor 250 cc motor için o kadar yakıt değmez(4bin devirde vites değiştirip 3 litre yakıyorumcular gelir şimdi). Hangisini alırsan al 800 tl michelin pilot street alacağını da unutma.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 al. R25 çok iyi gitse de çok yakıyor 250 cc motor için o kadar yakıt değmez(4bin devirde vites değiştirip 3 litre yakıyorumcular gelir şimdi). Hangisini alırsan al 800 tl michelin pilot street alacağını da unutma.
    Cbr cılar geldı ben cıkıyorum
    oggomoggo, Ros1n2, Ahmetcan45 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Bir cbr kullanıcısı olarak ( ciddi anlamda memnunum kendisinden) R25 al dostum.
    Yakacağı belki bir iki litre fazla ama daha fazla keyif alırsın sürüşünden.

Bu üçlü arasında benim oyum r25 e
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Lastik icin butce ayirdim mutlaka alir almaz yapmak istedigim ve yapacagim ilk degisiklik lastikler olacak. İsin acikcasi ktm ye baktim fakat piyasada fazla bulunmamasi, bulundugum ilce itibariyle parca sikintisi olacagindan ve fiyat olarakta biraz tereddutlerim var.

Yakit olarak r25 in sert kullaniminda 5 lt yaktigi soyleniyor. Buda top speedi dusundugumuzde normal bir rakam gibi geliyor bana. Cift silindir olmasida ayri bir artisi cbr a gore. Tabi cbr yillardir piyasada olan ve kendini fazlasiyla kanitlamis bir model. R25 ise piyasaya cikali henuz 1 yil olmamis daha cok yeni piyasasi olan bir model.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bence fiyat avantajından dolayı bajaj 10 numara tip olarak ta çok güzel
    Hele birde sarı renk yapmışlar yani 20 li yaşlarda olsam hiç düşünmeden alırdım
    C

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence fiyat avantajından dolayı bajaj 10 numara tip olarak ta çok güzel
    Hele birde sarı renk yapmışlar yani 20 li yaşlarda olsam hiç düşünmeden alırdım
    C
    yok hocam ya bugun ışıklarda geldık yanyanada motor resmen ben çakmayım kalıtelı gorunmeye calısıyorum fakat benden bı halt olmaz dıye bagırıyor birseyler yapmaya calısmıslar ama olmamıs yanı
    tinerci bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Simdi 3-4 bin az veripte ileride ''ulan 4 bin daha verip r25,cbr250 alsaydim nerden aldim bunu'' demek istemiyorum.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel kardeşim bu işler boyle olmaz. 4 bin tl az fark değil. 2-3 sene idare edecek , almışken tam alayım dediğim motor olmaz. Buraya herkes gelir bence bunu al yazar. Ben 3.kez 250 cc kullanıyorum cc yükseltme gibi derdim de yok çok şükür. Tekrar cbr aldım sürüşüme , kullandığım guzergaha, yakıt ve bakım maliyetine göz önünde bulundurak motor almak isterim.

Mt 7 al diyenler de olur kesin.

Kalbindeki ve mantığına butcene uyan motoru alırsan mutlu olursun.

Evim arabam var taliplimi bekliyorum işine dönmesin.

Live to ride demiş adamlar. Yaşa ki motor süresin.

Şimdiden hayırlı olsun.
    Dusty ve El7is bunu beğendiler.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Bu seçeneklere Bajaj'ı alıp Hyosung gt250r'ı almamanız şaşırttı.Bu seçeneğe de bakmalısınız.Çift silindir artı bunların hepsinden güçlü bir makina bildiğim kadarıyla önde çift disk fren fiyat/performans olarak çok iyi bir motor.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim bu işler boyle olmaz. 4 bin tl az fark değil. 2-3 sene idare edecek , almışken tam alayım dediğim motor olmaz. Buraya herkes gelir bence bunu al yazar. Ben 3.kez 250 cc kullanıyorum cc yükseltme gibi derdim de yok çok şükür. Tekrar cbr aldım sürüşüme , kullandığım guzergaha, yakıt ve bakım maliyetine göz önünde bulundurak motor almak isterim.

Mt 7 al diyenler de olur kesin.

Kalbindeki ve mantığına butcene uyan motoru alırsan mutlu olursun.

Evim arabam var taliplimi bekliyorum işine dönmesin.

Live to ride demiş adamlar. Yaşa ki motor süresin.

Şimdiden hayırlı olsun.
    4 bin lira az verip yani bajaj alip pisman olmak istemiyorum bunu soylemistim.

Erdost bey bildigim kadariyla hyosung gt250r in sifiri yok. Yeni cikardigi gd250r in sifiri mevcut 13 bin civarinda fiyati var ve tek silindire dustu diye biliyorum ve fazla piyasasi olan bir motor olmadigi icin goz ardi etmistim.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    "Ben olsa idim" hiç birini almaz beklerdim. Cbr250 cc çift silindir gelirse önümüzdeki fuarda gider onu alırdım. Kış kapıda, yağmur- çamur- kar- kıyamet derken zaten mart sonuna kadar rahat rahat binemeyeceksin. Sabret, diyeceksin ki fiyatlar yükselir. Gülün de dikeni var.
    Yiğit_ bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Abs li olsun pulsarda abs var yanilmiyorsam... yil opmus 2016 15 bin tl abs siz motora verilirmi tartisilir..
    barodi bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı fthbsbg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 bin lira az verip yani bajaj alip pisman olmak istemiyorum bunu soylemistim.

Erdost bey bildigim kadariyla hyosung gt250r in sifiri yok. Yeni cikardigi gd250r in sifiri mevcut 13 bin civarinda fiyati var ve tek silindire dustu diye biliyorum ve fazla piyasasi olan bir motor olmadigi icin goz ardi etmistim.
    Bajaj RS200 racing bir makina değil. Sadece NS'in giydirilmiş hali. En azından aksi yönde bir veri göremedim şu ana kadar. Eğer sorunları da NS gibiyse uzak dur derim ben de.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Motor ns'de kullanilan motorla ayni vesadece 1.5 hp guclendirilmis. Ne gibi sorunlari var ns'nin bunu ilk defa duyuyorum

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    bacac ney la :D
    rs200'ün gidon açısına bakarsan racing olmadığını anlarsın, canlı görmek için can atıyorum, o grenajlar o malzemeyi neyden yaptılar acaba.
    Bunun dışında, R25 tabi iyidir ama Cbr'ında sürüş kolaylığı kalitesi tartışılmaz.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Dun rs200 e binme firsatim olsu bayide. Acikcasi gorunus olarak fiyatiyla birlikte bir albenisi var motorun. Bu motor turkiyede satilir bence bit kac ay gectikten sonra gorecegiz tabi. O zaman rc200 u eledik. R25 ve cbr250 arasindan secim yapmak kaliyor. Hyosung kafama soktu arkadas tekrardan ☺

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ben olsa idim" hiç birini almaz beklerdim. Cbr250 cc çift silindir gelirse önümüzdeki fuarda gider onu alırdım. Kış kapıda, yağmur- çamur- kar- kıyamet derken zaten mart sonuna kadar rahat rahat binemeyeceksin. Sabret, diyeceksin ki fiyatlar yükselir. Gülün de dikeni var.
    Ya çift silindir, dört silindir cbr 250 yok kim üretiyor bu dedikoduları? Velev ki fuara geldi öyle bişey o motorun satışına o şartlar altında en erken eylül - ekim' de başlanılır.

R25 sahibiyim son benzin alışımdan bu yana 50km civarı geçti şu an ki yakıt tüketimim 7 litre üzeri, bunun uzun yolda 4.5' e de düştüğü oluyor ama ev iş arası dik yokuşlar ve sık trafik olduğu için en iyimser 6.5 altına inmiyor tüketim. Ben indiriyorum diyen adam da racing sürmüyor zaten altında R25 gibi bi motor varken scooter sürer gibi fıtı fıtı sürüyor.

Son olarak aralıkta fiyat vs. düşmez, düşenler önceki senenin elde kalmış bi kaç modelinde vs. düşer, onun haricinde bu ülke de indirim beklemeyin her zaman bindirim olur bize.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    honda cbr 250rr diye birşey yok, pankart mı açalım arkadaşım concept o bak KONSEPT. Fake yani fake yahu yok öyle bir motor hayallerde yaşamayın. Pulsar rs200 racing değil daha yeni çıkmış ve bence fiyatını en az hakeden motor.

r25 alın lastik değiştirir yıllarca binersiniz. Cbr dan iyi ama çok yahıyoo diyenleri takmayın çok felan yakmıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)