Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Su soğtumalı motoru Hava soğutmalı yaptık

Motovento
    REKLAM ALANI
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    su soğutmalı motoru hava soğutmalı yapacağına , su soğutmalı motoru satıp hava soğutmalı almalıydın.
    şimdi o işe yaptığın masraf + motorun değerinin yarısı kadar zararın var.
    farklı motor takılmış motosikleti yarı fiyatına ancak satarsın. bir de masrafı ekle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Bir harb öncesiinde, fikir, planlama, öngörü ve tatbikat vardir. Ancak karşindaki kuvvette
    de senin izledigin yollarin aynisi vardir. Harbi kazandiran ise tüm bu yapilanlarin dişinda kalan inanç, irade ve istihbaratin devamliligi şartidir.

Bu durumda karşindaki kuvvet, doğa şartlari ve sürüş dinamigidir. Yeterince fikir alip, planlamani yapip, deneme yaptiysan, sürüş dinamiginde iradene sahipsen, limitleri biliyorsan vs...

Gayet güzel ve basarili bir calismadan dolayi takdirlerimi sunarim. Allah daha da gelişkin teknik imkan ve kabiliyeti senden esirgemesin.

Diğer bir açidan krenaj kaplamada hava kanali ve yönlendirme yaparsan çok sicak yaz aylarinda sogurma verimin artacaktir.

Çalişmalarinin ve başarinin devamini dilerim.
    jimi_hendrix ve bursalıali bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes hava soğutmalıyı su soğutmaya çevirmeye uğraşırken sen tam tersini yapmışın,bence çok yanlış,,su soğutmalı motora istanbulda bin stop etmeden kars ta in hiç şişmez ama hava soğutmalıda 1 saat gitsen kenara çekip motoru dinlendirmen gerek yoksa şişer motoru kucağına alırsın,ki seninki birde hesapsız kitapsız çakma bişey olmuş bunla hiç randıman alamazssın benim görüşüm
    Cbf150 ile durmaksızın 5-6 saatte 500 km yol gittim , defalarcada uzun yol yaptım ybr-cbf ile dediklerinin hiç biri olmadı.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf150 ile durmaksızın 5-6 saatte 500 km yol gittim , defalarcada uzun yol yaptım ybr-cbf ile dediklerinin hiç biri olmadı.

Şöyle,hava 10/15 derece yagmur vs.olmayacak,saglam giyinip,uzun yol yapacaksin ybr olur cbf olur,motorun ciğerleri ne temizlenir,ne nikotin ne karbon hicbirsey kalmaz.amma yağ gibi kayar yollarda..motorun hiriltisi yeter.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bu arada ben ybr varken haziran sonu izmirden antalyaya gittim kıyılardan geze geze. hava soğutma şişecek olsa o zaman şişerdi ancak bir fark hissetmedim performans olarak. kaldı ki motorun üzerinde ben ve arkada çadırdan laptopa toplamda 150kg idik

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    benim drift ile de 400 km ler çok yaptım ne bir yolda kalma ne bir şişme hava soğutma candır

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME ENDURO 250CC
    bu motorun bloğu ile mondial 250 x-tremenin motor bloğu aynı parcaları mondial den temin edebilirdin.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Başlığı okuyunca gerçekten yaptınız sandım. Şakacı seni.!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)