Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gitti, satildi.. kaldim oyle...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ilana cikali 1-2 gun olmustu halbuki pat bu sabah satildi.. kaldim motorsuz sezon yavas nasil olsa kalir ilanda dedim o arada bakarim baska motor demistim.. hazirliksiz yakalandim...Varligi yeterdi otoparkta az az kullansamda... Bir BMW F650 GS gecti hayatimdan ilk bindigimde korktugum sonra oyuncagim gibi olan... az yakan iyi kacan... off kafam dumanli yeniden bir BMW f700 mu, NC mi, vfr800x mi aklim cok karisik..
    dovahhkin, Ezio41, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Zordur insanın bağlandığı motoru satması bilirim.
    İlk okul sonunda aldığım suzukimi senelerce kullanıp sattığımda gözlerim dolmuştu çok üzülmüştüm başka bir motorum olmasına rağmen.
    Gönül istiyor çok para olsun kullandığımız her şey anı olarak bir köşede saklansın.
    Hayat bu hocam. Çok güzel bir motosiketle Çok güzel zamanlar geçirmişsiniz bunuda şükredin

Nc otomatik der tek geçerim. Kafanız rahat rahat bir ömür kullanırsınız

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Aboooo bilirim o duyguyu,, eli kolu bomboş kalmak,, bi tarafta kask, diğer tarafta eldivenler ama otoparkta kimse yok.. haha.. Şaka bir yana hayırlısı olsun.. F 700 güzel makine, bmw'den sonra NC tatmin etmeyecektir, özellikle frenleri.. İyi bir tercih yapmak lazim... Ne kadara satıldı?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    ahanda yarama tuz bastın bende sattım kaldım dımdızlak sıkıntıdan gittim forma'nın çizmesini aldım daha giymek nasip olmadı dediğin gibi varlığı yetiyor yarabbim nasıl bir aşk'tır bu

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bende lisedeyken aldığım elektro gitarımı sattığımda çok üzülmüştüm.Sonuçta zırt pırt çalmıyordum ama dolapta durması arasıra açıp bakması bile keyif veriyordu.Kendime aldığım ilk pahalı hediyeydi
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    16 ya gitti 2006 modeldi..

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aboooo bilirim o duyguyu,, eli kolu bomboş kalmak,, bi tarafta kask, diğer tarafta eldivenler ama otoparkta kimse yok.. haha.. Şaka bir yana hayırlısı olsun.. F 700 güzel makine, bmw'den sonra NC tatmin etmeyecektir, özellikle frenleri.. İyi bir tercih yapmak lazim... Ne kadara satıldı?
    Bi de çalınınca duyulan burukluk var ki ... Allah kimseye yaşatmasın...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimkini de satın allahsızlar Ben de o duyguyu yaşamak istiyorum. Ben de elimde kask ve eldivenle .öt gibi ortada kalmak istiyorum. Yeter ki sakın şunu.

Şerefsiz 3 yıldır yakama yapıştı, bırakmıyor. Halimiz fıkralık oldu.

Adamın birisi karısı ile yaşlandıkları için bakamayacaklarını düşündükleri köpeklerini evden kovmayı düşünürler, önce köpeği 1 mahalle ileriye bırakırlar, eve geldikten 5 dakika sonra köpek kapıda havlamaya başlar.

Ertesi gün köpeği ilçe çıkışına bırakır adam, eve döner dönmez köpekte arkasından eve gelir.

Bu böyle devam ederken adam bir gün köpeğide alır dağa gider, yetmez ormanın içinde yürümeye başlarlar, bir dere bulunca adam cebinden çıkardığı topu derenin karşısına atar, köpekte peşinden koşar. Bu sırada adam geri dönüp kaçmaya başlar.

Karısıda evde acaba ne yaptı, köpekten kurtulabildi mi diye düşünürken bakar ki vakit epey geç oldu. Dışarıdan da bir havlama sesi geliyor. Herhalde yine geldiler diye camdan bakar ama araba yok. Hemen kocasını arar, nerdesin diye sorar.

Adamın ilk sorusu hanım camdan bak bakalım köpek oralarda mı olur. Kadın evet köpek burada diyince, söyle o şerefsize gelsin beni alsın, kayboldum ben bu ormanda der.

Motorla benim ilişkimde bu olaya benziyor git gide. Benden evvel eve geliyor şerefsiz.
    oggomoggo, Darkcity2000, MetinK. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende bu duyguyu V-stromumu sattığımda yaşadım. Siz yine iyisiniz onu aratmayacak motosikletlere bakıyorsunuz.

Ben 150cc ye düştüm. Hatta şimdi onuda satıyorum. Toparlanana kadar bir süre motosikletsiz kalacağım.

Sizin şikayet hakkınız pek yok yani .
    Darkcity2000 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    hocam birkaç gün sonra sym scooter ima elveda edicem her yolu ben onunla gittim izmire gittim yeri geldi sarılıp uydum şimdi nasıl ayrı düşücem ondan konuyu görünce duygulandım scooterim iş kurucam gene alıcam seni

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Daha bu sabah koydum ilana..
    İlk motorum oğlum gibi. Kendimden çok onun üzerine titrerim arkadaşlarım alay eder hatta kendine bu kadar bakmıyorsun diye.
    Oğlan ilanda satılır mı ? Kısmet. Ama daha şimdiden içim biraz buruk

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler bi motor sahibindene koyulduysa o motor satilir belki bi ay belki iki ay ama hayatta satmam diyenlerin 3 gunde ah vah ettigini gordum. Motor alinca gecer fazla seyapmayin

Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bu sabah koydum ilana..
    İlk motorum oğlum gibi. Kendimden çok onun üzerine titrerim arkadaşlarım alay eder hatta kendine bu kadar bakmıyorsun diye.
    Oğlan ilanda satılır mı ? Kısmet. Ama daha şimdiden içim biraz buruk
    Haci simdiden vedalas o ilan fazla durmaz sana soyleyeyim
    Allah gonlune gore versin, siradaki ne ?
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkini de satın allahsızlar Ben de o duyguyu yaşamak istiyorum. Ben de elimde kask ve eldivenle .öt gibi ortada kalmak istiyorum. Yeter ki sakın şunu.

Şerefsiz 3 yıldır yakama yapıştı, bırakmıyor. Halimiz fıkralık oldu.

Adamın birisi karısı ile yaşlandıkları için bakamayacaklarını düşündükleri köpeklerini evden kovmayı düşünürler, önce köpeği 1 mahalle ileriye bırakırlar, eve geldikten 5 dakika sonra köpek kapıda havlamaya başlar.

Ertesi gün köpeği ilçe çıkışına bırakır adam, eve döner dönmez köpekte arkasından eve gelir.

Bu böyle devam ederken adam bir gün köpeğide alır dağa gider, yetmez ormanın içinde yürümeye başlarlar, bir dere bulunca adam cebinden çıkardığı topu derenin karşısına atar, köpekte peşinden koşar. Bu sırada adam geri dönüp kaçmaya başlar.

Karısıda evde acaba ne yaptı, köpekten kurtulabildi mi diye düşünürken bakar ki vakit epey geç oldu. Dışarıdan da bir havlama sesi geliyor. Herhalde yine geldiler diye camdan bakar ama araba yok. Hemen kocasını arar, nerdesin diye sorar.

Adamın ilk sorusu hanım camdan bak bakalım köpek oralarda mı olur. Kadın evet köpek burada diyince, söyle o şerefsize gelsin beni alsın, kayboldum ben bu ormanda der.

Motorla benim ilişkimde bu olaya benziyor git gide. Benden evvel eve geliyor şerefsiz.
    Gece gece iyi kahkaha attım allah senide güldürsün
    Zuzuuw bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Haziran ayinda ninja yi satarken almaya gelene icine sinmediyse alma diye yalvardim genede aldi..noter cikisinda cok kotu olmustum eve metrobusle gitmek cabasi sonra yeni askim xmax a kavustum ninja yi hala unutamiyorum
    aquarist4 bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran ayinda ninja yi satarken almaya gelene icine sinmediyse alma diye yalvardim genede aldi..noter cikisinda cok kotu olmustum eve metrobusle gitmek cabasi sonra yeni askim xmax a kavustum ninja yi hala unutamiyorum
    Ben de Diversion'ı verip, metroyla tıkış tıkış eve döndüğümde çok kötü hissetmiştim kendimi. Ama kendimi kötü hissedişimin asıl sebebi beyaz küheylanımı vermiş olmamdandı. Hala daha arıyorum onu..
    IRau bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sil baştan başlamak gerek bazen

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Diversion'ı verip, metroyla tıkış tıkış eve döndüğümde çok kötü hissetmiştim kendimi. Ama kendimi kötü hissedişimin asıl sebebi beyaz küheylanımı vermiş olmamdandı. Hala daha arıyorum onu..
    Cok fena bi durum elinde bide kask

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    BMW iyidir hoşdur
    montrello bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Bende 3 hafta önce motoru ve eşimin arabasını koydum ilana. Pazartesi günüydü. Arabayı günde 3 kişi aradı 5 kişi mesaj attı. Motoru 1 hafta kimse aramayınca iyi ya bende kalır kışı atlatırım, fuar sonrası Suzuki zam yapar daha iyi fiyata daha hızlı satarım diyordum. 1 hafta sonra Pazartesi aradılar, Çarşamba görmeye geldiler, Perşembe kaparo verdiler, diğer Salı motoru aldılar. Dönüşte araba ile bıraktılar sağolsunlar. 1 buçuk hafta oldu mont, kask, eldiven, çizme rafta duruyor. Acayip bir duygu.

Ha birde, "Ya birader araba varken motor alınır mı?" diyenler vardı. Alışmışlar motor ile hızlı, pratik olmama, şimdi arıyorlar "Falanca yerde buluşuyoruz, hemen atla gel". Tamam diyorum ilk metro ile geliyorum. Ve kart doldurmak için otomata yöneliyorum

Bende şimdi 660 Tenere hayalleri kuruyorum ama EICMA'yı beklesem mi? yoksa hemen mi gidip alsam bilemedim. Şimdi alırım fuarda yenisi gelir. O kadar beklersin acı içinde fuarda yenisi gelmez ama zam gelir.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi de çalınınca duyulan burukluk var ki ... Allah kimseye yaşatmasın...
    Amin.. İnşallah herkesin burukluğu motosikleti satılınca olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)