Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2014 Ducati Hyperstrada - 2015 Honda VFR800X Crossrunner. Sizce hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Arkadaşlar, daha önce üç model arasında kalmıştım ve net olarak VFR800X de karar kılmıştım takiii şu (http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26119637/detay)ilanı görünceye kadar. Ciddi ciddi aklımı çeldi. Seçim sonrasında almayı düşünüyorum. Sizce bu motora yürümeli mi? 2000 km aklımı karıştıryor olsa da, bi haftasonu uçağa atlayıp hem tatil hem alışveriş niyetine motoru görmeye niyetim var. Antalya da gösterebileceğim bir usta tavsiye edebilir misiniz ? Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    ducati türkiye de ikinci elde sıkıntılı bi motor. ben honda derim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vfr800x estetik operasyonla bülent ersoydan Ajda pekkan a döndü ama hala 242 kg. hyper strada ise çok daha fırlama ve 50 kilo falan hafif neredeyse...

Ben sıfır 800x derim. Gerçekten çok karizma bir motor artık
    sonalp bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vfr800x estetik operasyonla bülent ersoydan Ajda pekkan a döndü ama hala 242 kg. hyper strada ise çok daha fırlama ve 50 kilo falan hafif neredeyse...

Ben sıfır 800x derim. Gerçekten çok karizma bir motor artık
    Benzetmeye çok güldüm hocam gece gece... Hakkaten de göze hitap eden bi makina olmuş... bi o kadar da dengeli bayıldım...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şununla aynı ilan değil mi o ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37701375/detay

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bende yeni kasa 800x derim.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Crossrunner son makyajdan sonra cok tatlı bir şey oldu.
    Ağır bir motor fakat üstüne oturup nasil hissettiriyor diye tartinca cok da ağır hissettirmiyordu. Nc750x ne kadarsa o biraz daha ağır gibi.
    Ama tasarım olarak bence sınıfının en guzeli.
    Boyum186 topuklarim zor dokunuyor yere. Mesela nc750x'te topuklarim gayet rahat yere basiyor.

Sonuç olarak ducati'yi bilmiyorum ama crossrunner çok güzel bir makine.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    crossrunner

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Valla Antalya ya gidilir.

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    O kadar arada bir soru sormuşsun ki tebrik etmek lazım. Ducati 2015 desen anında yapıştır diyecektim de insan arada kalıyor böyle. Yardımcı olamadığım için kusura bakma biraz boş bir yorum oldu ama 2sini de al sırayla binersin :D

Bence bir Antalya'ya değer. Gidin , deneme sürüşü falan yapın , içiniz ısınırsa hayırlısı

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynı ilan ama senin baktığın yanlış yere koymuş çünkü motor hypermotard değil hypersrada. gerçi yanlış yere koymuş ama 1000 tl ucuza koymuş
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bende 800x lere bakıyorum yeni kasa süper
    Her ne kadar eskiyi daha çok beğensem de
    Geçen ilanlara bakarken gördüm vay arkadaş o dadika nc yi satasım geldi
    228256427 Nolu ilan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-adana-motor-dan-aksesuarli-hatasiz-228256427/detay

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Crossrunner yeni kasaya aşık olmak var bide

Motosikleti
    yamaha tracer
    -edit yanlış konuya cevap yazdım özür dilerim şimdiden. -

Malum VFR800X de karar kılmıştım, lakin seçimler ve kurda ki oynaklık nedeniyle seçim sonrasına ertelemiştim. Geçen hafta tam almak üzereyken tamamen tesadüf 60 adet tracer geldiğini öğrenince beklemeye karar verdim. Dün tracerı bayide inceledim. Öncelikle VFR800X kesinlikle daha yakışıklı, malzeme kalitesi daha iyi sele konforu ise tartışılmaz bence. Pegler hoşuma gitmedi topuklarımla tutacağım kısımlar yoktu mu yoksa ben mi oturmayı beceremedim anlayamadım Her iki motoruda kullanmadığımdan gidişi duruşu yakışı konusunda bir fikir sahibi olamadığım için izleyip okuyup anlamaya çalıştım. Genel kanı tracer sportif, vfr konforlu, tracer az yakar çok kaçar yönünde. VFR ikinci el üçlü çanta, koruma demiri orta sehpa, sisler vb ile ikinci elde 40K liraya bulmak mümkün genelde km ler 7K ile 10K arasında. Motorların geçmişi ise tam bir bilinmezlik. Tracer sıfır bir kuruş dahi inmiyorlar ki 36500 buna aksesuarları ekleyince ki çanta hariç alım satım plaka vs 38000 i buluyor ama sıfır VFR nin gösterge paneli çok daha modern ve göze hoş geliyor, ayrıca kafa grenajı aşık olunası türden, elçik ısıtmalar standart.

Aklım VFR800X al diyor, ruhumun karanlık ve apaçi yanı tracer al diyor. tracer limitörlü geliyrmuş ve 250$ karşılığında bu limitör kalkıyormuş garanti iptal olarak. 170 - 180 den sonra tank slapping yaptığını ama hand guardların açıları ile oynanarak bu sorunun çözldüğü söylense de ilk ağızdan dumadım. Ayrıca tracer ın ön cam, rüzgar sorunuda çapası.

Bana aceleye gelmiş, yaptık oldu gibi bir motor göründü. Devşirmişler ama olmamış gibi, ayrıntılar ele veriyor. VFR de ise egsoz dışında aha bu olmamış diyebileceğiniz bir şey bulamıyorsunuz. belki ekstra 35 kg can sıkabilir lakin üzerine oturup motoru yan ayaktan alınca hiçte 250 kg motormuş gibi durmuyor.

Özetle kafamçok karıştı... :(

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Hocam anladığım kadarıyla tracer sahibi olmuşsun. Öncelikle hayırlı günlerde kullanmanın dilerim. Suanki goruslerini tekrar almak isterim. Aklının bir kenarında crosrunner hala duruyormu yoksa tracer iyiki almisim diye biliyormusun
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam anladığım kadarıyla tracer sahibi olmuşsun. Öncelikle hayırlı günlerde kullanmanın dilerim. Suanki goruslerini tekrar almak isterim. Aklının bir kenarında crosrunner hala duruyormu yoksa tracer iyiki almisim diye biliyormusun
    Tracer da aklımdaydı, lakin mesajı yazdığım tarihde sıfırı yoktu, kasım sonu gelen partiden bir tane kaptım. Biraz aceleye de gelmedi değil, hoş makine yalnız o kafa sallaması cidden tehlikeli bir boyutta ve bu nedenle açıkçası içime sinmedi gitti bir türlü, şimdi tekrar tercih etsem VFR800X kesinlikle.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer da aklımdaydı, lakin mesajı yazdığım tarihde sıfırı yoktu, kasım sonu gelen partiden bir tane kaptım. Biraz aceleye de gelmedi değil, hoş makine yalnız o kafa sallaması cidden tehlikeli bir boyutta ve bu nedenle açıkçası içime sinmedi gitti bir türlü, şimdi tekrar tercih etsem VFR800X kesinlikle.
    hyperpronun ön yaylarını takarak kafa sallama ve dalma problemini çöze bilirsiniz ;)
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı EmirhanCoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyperpronun ön yaylarını takarak kafa sallama ve dalma problemini çöze bilirsiniz ;)
    1000 € maliyet demek ama ;)

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 € maliyet demek ama ;)
    175dolar hocam....sadece on yayları değiştiriyorsunuz kafa sallama ve frenajdaki dalma kesiliyor ;) (%18 kdv birde okadar)

http://www.ebay.com/itm/Hyperpro-Pro...dWojhO&vxp=mtr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)