Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BertomuC Hakkında ve Videoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Merhaba arkadaşlar, daha önceden bir kaç video paylaşmıştık forumda. Takip eden az bizi. Bizi dediğim videoları yapan benim sadece.Takip eden az çoğalmıyorda fakat ben video yapıyorum koyuyorum uğraşıyorum kendi kendime bunu fark ettim, sonra niye uğraşıyom madem kanal ilerliyemiyor diye düşündüm kendi kendime farkına vardım sonra seviyorum bunu videoları yapmak düzenlemek keyifli yani kimse takip etmesede, izlemesede bu keyif veren birşey. Ama ilginçtir ki keşke izlense de diyorum daha çok keyif verir gibi geliyor. Sonra neden keşke birileri izlese diye düşünüyorumu düşündüm, amaç aslında youtubenın para kazanma şeysi varya onu merak ediyordum olay buydu diye izleseler keşke diye düşündüğümü düşünüyorum sanarken alakası olmadığını farkettim.O da ilginç birşey paylaşmak güzel bir his veriyor başka kişilerin izlemesi yorum yapması senin ürettiğin bir videoya keyifli çok bunu fark ettim aslında bunun için yapıyorum sadece keyif veriyor.Bunun farkına vardıktan sonra yaptığım videolar kanaldaki ilk 2 veya 3 videodan sonraki videolar yani daha kaliteli olmaya başladılar. Karman çorman bir yazı oldu farkındayımda işte, siz anlarsınız anlattıklarımı

Kanalı biraz tanıtayım dersem kendimi ve bizi biraz tanıtmam yeterli olur.3 arkadaşız Toprak biz Toprock diyoruz Mücahitede müco diyoruz bana kimse bişey demiyor berkay ben.Toprak motor alırken racing seviyordu hedefinde o vardı racing racing racing. Ben ise cross hastasıyımdır.Fakat bir türlü cross motor nasip olmadı.Toprak ilk motorunu alırken cross (sayılır) bi motor (kanuni cross 150 ) almasına ikna ettik ve ondan sonra bi kaç kere dağa bayıra çıkarttıktan sonra bunu artık racing aklının ucundan geçmiyor. Müco ise motoru olduğundan haberimiz olduğunda iş işten geçmiş cbr ı vardı.. AMA ONUDA KENDİME ÇEKTİM ZUHAHA. Cbr la onuda dağlara çıkarttım,ne yazıkki ilk başta kameramız yoktu onları ilk crossa çekişim yok kayıtlarda. SOnra zaten mücoyla bi karadeniz turu yapıp ben bunu navigasyon yol olmayan yoldan götürmez diye ikna edip her ormana yol olmayan yere sokunca alıştı oda artık oda bi crosçu oldu ama cbrına kıyamıyor ama cross istiyor. Bende duke var. Ama cross motor var gibi kullanıyorum gayette uygun gibi lastikleri ve kalınlığı hariç ama idare ediyor.. Neyse çok uzun oldu çoğunuz bu yazıyı okumayacak siz direk videolara bakın tanırsınız bizi

Seni direk kanalamı göndereyim ? Buyur : http://youtube.com/bertomucvideo

Şuan benim en beğendiğim videoyumu soruyorsun ? Nedeni yok ama bu sanki

Eğer dağ bayır çıktığım videolardan istersen bu var :

Yok beni azcık neşelendircek bişey ver dersende bunu vereyim

Yoksa sana son yüklediğim videoyumu göstereyim ? (Duygusal anlar sevmiyorsan buna bakma bence yada o kısımı atlarsın izle sen)Buyur :

Hadi kalın sağlıcakla, sizde alın bi kamera yapın yapın koyun keyifli hemde keyifin yanında işede yarıyor mesela okadar çok video oluyorki toplamda bunları silmeye kıyamıyorsunuz ama içlerinde izlemeye değmeyen çok kısımlar oluyor. Bunları güzel hale getirip tek bir video yapıyorsunuz, diğerlerini siliyorsunuz kocaman yer açılıyor diskinizde. Bunu yapmanın bir artısı bu diğer artısı ise youtube yüklerseniz videonuz yedeklenmiş oluyor. Motosiklet gibi aynı, keyfine biniyoruz ama avantajıda çok

---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ----------

Videolar hakkında yorumlarınızı da beklerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

AA hiç yorum yok :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzaaklardann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverley 250 s + Honda Rebel Bobber + BMW R1200R
    Selam berkaye

Videolarını özellikle "Efsane yarış" videonu beğendim. Belli ki geziyorsunuz. Madem zaten geziyor ve videoya çekiyorsunuz, gezdiğiniz yerler ve yaptığınız yollar hakkında bilgiler verirseniz o rotayı yapmak isteyen her motosikletçi için bir referans olur. Sadece Size özel olmaktan çıkıp herkese hitabeden bir yönü olur. Mesela

Yanınıza neler aldınız. Neler daha almak lazımmış? Aldığınız hangi malzemeye gerek yokmuş.
    Nerelere nasıl gittiniz, nerelere neden gitmediniz,
    Atıyorum Zonguldak'tan Ereğli'ye kaç saatte, nasıl geçtiniz. Sonra Ereğli'de bilmem nereye kaç saatte ulaştınız?
    Nerede ne yenir (Malum motosikletçiler birazda gurmedir)
    Nerede nasıl kaldınız.
    Yol nerede keyifli, nerede sıkıcıydı.
    Karşılaştığınız zorluklar (Mesela şurası ile burası arasında benzinci yok) vs.

Böyle bir video yaparsanız sanırım sadece sizinle aynı motosikleti kullananlar değil, o rotayı yapmak isteyen herkes en az bir defa izler ve gayet faydalanır.

Zira belli ki sizde bunu yapacak hem ekipman, hem beceri, hem istek, hemde potansiyel var.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yanlış yapmışsın forumun yeni modası her videon için bi başlık açmak, bakkala gittim de kayda al sonra gel bi başlık aç, motor üstünde işe git koy videosunu ona da bi başlık aç, olmuyor böyle bütün videolarını güzelce toplayıp güzel bi başlık hazırlamışsın lütfen düzeni bozmayalım daha forumun içine edilecek çok yer var

Motosikleti
    KLX
    Alıntı uzaaklardann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam berkaye

Videolarını özellikle "Efsane yarış" videonu beğendim. Belli ki geziyorsunuz. Madem zaten geziyor ve videoya çekiyorsunuz, gezdiğiniz yerler ve yaptığınız yollar hakkında bilgiler verirseniz o rotayı yapmak isteyen her motosikletçi için bir referans olur. Sadece Size özel olmaktan çıkıp herkese hitabeden bir yönü olur. Mesela

Yanınıza neler aldınız. Neler daha almak lazımmış? Aldığınız hangi malzemeye gerek yokmuş.
    Nerelere nasıl gittiniz, nerelere neden gitmediniz,
    Atıyorum Zonguldak'tan Ereğli'ye kaç saatte, nasıl geçtiniz. Sonra Ereğli'de bilmem nereye kaç saatte ulaştınız?
    Nerede ne yenir (Malum motosikletçiler birazda gurmedir)
    Nerede nasıl kaldınız.
    Yol nerede keyifli, nerede sıkıcıydı.
    Karşılaştığınız zorluklar (Mesela şurası ile burası arasında benzinci yok) vs.

Böyle bir video yaparsanız sanırım sadece sizinle aynı motosikleti kullananlar değil, o rotayı yapmak isteyen herkes en az bir defa izler ve gayet faydalanır.

Zira belli ki sizde bunu yapacak hem ekipman, hem beceri, hem istek, hemde potansiyel var.
    Teşekkürler öneri için, uğraşıcam bunun için. Gerçekten aklıma gelmedi öyle birşey yapmak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yapmışsın forumun yeni modası her videon için bi başlık açmak, bakkala gittim de kayda al sonra gel bi başlık aç, motor üstünde işe git koy videosunu ona da bi başlık aç, olmuyor böyle bütün videolarını güzelce toplayıp güzel bi başlık hazırlamışsın lütfen düzeni bozmayalım daha forumun içine edilecek çok yer var
    Örnek olur artık burası :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben çok beğendim ve özendim açıkcası, şehir içinde sürmek çokta güzel değil betonların arasından sıyrılıp çok güzel gezmişsiniz 2 kişi olunca başka güzel oluyordur tebrikler.

Videoların başarılı, abone oldum. Başarılar dostum

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Maalesef gezi video yazı ve resimleri gerekli ilgiyi görmüyor.Çok fazla emek harcanıyor fakat değerini bilen az.Destekliyorum seni

Motosikleti
    KLX
    Alıntı crocodill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef gezi video yazı ve resimleri gerekli ilgiyi görmüyor.Çok fazla emek harcanıyor fakat değerini bilen az.Destekliyorum seni
    Haha evet malesef.

Aslında çok fazla uzun yol gezisi yapmıyoruz, sadece yazın 1 kez yapıyoruz oda henüz 2 kez oldu ilerleyen yazlarda yurtdışına düşünüyoruz artık.Ama yinede ben yakın çevrede şehir içinden çıkıp dağ bayır gezerim bunu sık sık yaparım eğlenceli
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

uzaaklardann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverley 250 s + Honda Rebel Bobber + BMW R1200R
    Alıntı crocodill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü nizami yapılmıyor. sadece kişinin kendisi için değeri olan öznel şeyler oluyor genelde. O yüzden ilgi görmemesi normal.
    Oysa bir nevi rehber gibi yapılsa, izleyen herkes için bir anlam ifade etse, aynı rotayı yapmayı düşünenlere yol gösterici niteliği olsa, işte o zaman ilgi çekici olur.

Bilmem yamuluyormuyum?
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Alıntı uzaaklardann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü nizami yapılmıyor. sadece kişinin kendisi için değeri olan öznel şeyler oluyor genelde. O yüzden ilgi görmemesi normal.
    Oysa bir nevi rehber gibi yapılsa, izleyen herkes için bir anlam ifade etse, aynı rotayı yapmayı düşünenlere yol gösterici niteliği olsa, işte o zaman ilgi çekici olur.

Bilmem yamuluyormuyum?
    Yamuğu düzeltiyorsunuz siz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok beğendim ve özendim açıkcası, şehir içinde sürmek çokta güzel değil betonların arasından sıyrılıp çok güzel gezmişsiniz 2 kişi olunca başka güzel oluyordur tebrikler.
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoların başarılı, abone oldum. Başarılar dostum
    Teşekkürler

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Belirtmeyi unuttum duke sayfasinda ,videolarinizi zaman buldukca izleyecegim. Ben cok eglenceli buldum hosuma gitti ankaraya gelirseniz beraber gazlamak isterim

Bu arada takipci gelismesi icin m2 gibi sayfalardan rica edebilirsiniz sizin sayfanizi paylasirlar.

Motosikleti
    KLX
    Yolum düşerse mutlaka haber veririm :D Siz gelirseniz bende sizi bi offroada çıkarmak isterim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler