Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 Motorsiklet Sınavından Sizce kaldım mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba. Dün a2 direksiyon sınavına girdim. 1. aşama olan düz çizgiden geçme dubalarından arasından geçme ve 8 çizme aşamalarını düzgünce hallettim ancak tam sınav bitti derken ayağımı 1 saniyeliğine yere koydum. Muhtemelen tecrübesizliğin getirdiği bir refleksti ancak cidden kafama takıldı bu durum. Sonrasında trafiğe çıktım komisyon takibinde hiç bi hata yapmadığımı düşünüyorum. Sizce bu ayak koyma meselesi yüzünden sınavdan kalmış mıyımdır? Öyleyse cidden çok üzülürüm. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçtin geçtin... takma kafana onu. geçmişsindir. önemliolan 3 unsur var. motoru yere düşürmemek.. sekiz çizmek. düz çizgideki parkur. birde dubaların arasında geçme.. için rahat olsun

Çok teşekkürler hocam içimi biraz da olsa rahatlattınız

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Ayagini yere koyduktan sonra hocalar devam ettirdiyse gecmissin demektir, hayirli olsun

Kurs sahibi beyfendi de öyle söyledi ilk aşama da sıkıntı yapsalar trafiğe çıkarmazlardı diye ama insan emin olamıyor işte. Çok teşekkürler

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmişsinizdir merak etmeyin.

Yarın öğleden sonra mesaj atacaklarmış geçip geçmediğime dair o zaman da bilgilendirme yaparım. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Vesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Dün a2 direksiyon sınavına girdim. 1. aşama olan düz çizgiden geçme dubalarından arasından geçme ve 8 çizme aşamalarını düzgünce hallettim ancak tam sınav bitti derken ayağımı 1 saniyeliğine yere koydum. Muhtemelen tecrübesizliğin getirdiği bir refleksti ancak cidden kafama takıldı bu durum. Sonrasında trafiğe çıktım komisyon takibinde hiç bi hata yapmadığımı düşünüyorum. Sizce bu ayak koyma meselesi yüzünden sınavdan kalmış mıyımdır? Öyleyse cidden çok üzülürüm. Teşekkürler
    Ehliyetin hayırlı olsun. Parkurda başarısız olsaydın trafiğe çıkarılmazdın. Trafikte hata yapsaydın seni motosikletten indirip takip etmekte olan arabaya alırlardı. Kazasız belasız sürüşler...
    Fakat şunu da söyleyeyim "yanlış yapmışlar" Kurallara göre parkurda durma durumları haricinde yere ayak koymak sınavda başarısız sayılmanı gerektirir. Değerlendirme formu madde 3b.
    GORMEK İÇİN TIKLA

Geçirmişlerse ki hala içimde şüphe var benim şansımaymış der yoluma devam ederim. Ancak ''doğru olanı'' da yapmış olabilirler Şunu da ekleyeyim 3. madde de koniler arası geçiş ve 8 çizme sırasında yere ayak değme durumu olmadı. 1-2-3. vites hızlanmamızı istiyorlar son olarak. Hızlandıktan sonra yavaşladım U çizerken değdi ayağım 1 saniyelik bişeydi. Bıraksalar neden bıraktınız diyemem.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Vesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçirmişlerse ki hala içimde şüphe var benim şansımaymış der yoluma devam ederim. Ancak ''doğru olanı'' da yapmış olabilirler
    Eğer bıraktılarsa demek ki bir sınavda birden fazla yanlış uygulama yapmışlar. Sanmıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler