Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangi motoru almalıyım iş gorurmu

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar ben bu 2 motor arasında kaldım hangısını almalıyım 2 side 1 bıne olurmus ama hangısı ıyıdır vede bu motorun arkasına kız bındırılır mı yakısırmı yani birde raat 80 falan basar mı ama raat yanı 80 le gıdermi kredı kartımdan cekıp almayı dusunuyorum ılk motorum bole ucuz olsun ıstıyorum yada onerdıgınız varsa lınk olarak sahibındenden link verırmısınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Arkasına kız bindirilir mi ne demek ?
    hakikiteker ve SweentLy bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı caner731 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben bu 2 motor arasında kaldım hangısını almalıyım 2 side 1 bıne olurmus ama hangısı ıyıdır vede bu motorun arkasına kız bındırılır mı yakısırmı yani birde raat 80 falan basar mı ama raat yanı 80 le gıdermi kredı kartımdan cekıp almayı dusunuyorum ılk motorum bole ucuz olsun ıstıyorum yada onerdıgınız varsa lınk olarak sahibındenden link verırmısınız
    Kardeş sen hayırdır gerçekten, kız bindirilme özelliği aranır mı ya motosiklette
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

@BatuhanS @hakikiteker yanı yakıslı bi motormu demek istedım altımda guzelmı durur yoksa cıns mı durur bnim almak ıstedıgım aslında bajaj boxer ama suan sadece buna ımkanım var 1 bın cıvarı ıns anlatabılmısımdır cevap beklıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Hangi iki motor arasında kaldın?

Kız olayı sende başlayıp sende biter r1'e binip de iki kelimeyi bir araya getiremiyorsan motorun önemi kalmaz

Anlaşabiliyorsanız kız seninle bisiklete bile artçı olur

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi 2 motor :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sec-begen-keyfi-keder-satis-234688491/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-2008-rs-151-mondial-kirmizi-233184581/detay

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Bende elektrikli motor var ve kız arkadaşımla gönül rahatlığıyla binip geziyoruz ve motorun yakışması için biraz fazla paralar vermen gerekebilir benim boy 1.93 kilo 90 50 kiloluk sarjlı motora biniyorum dışarıdan komik gözüküyor ama ben sürmekten keyif alıyorum ve işimi görüyor
    İlker41 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı caner731 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sec-begen-keyfi-keder-satis-234688491/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33184581/detay
    Bu motorları senin kriterlerine göre değerlendirirsek

iş göreceğini sanmıyorum hem çinli hem scoter hani cg olsa belki olurdu ama

Kız olayına girmiyorum

80 basar mı basmaz mı zaman gösterir bence marş aldığına dua etmek gerekir

En az 2500 tl toparla bir mondial ukh al bir de kask (20 liralik nazi kaskları hariç)
    efendy06 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    usercom doğru yanıtı vermiş. dikkate almalısın. motor seçeneklerini göremedim bu arada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)