Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet El Kitabı - Rahmi Barutçu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    İlgili kişiyi tanımam, fakat bir eğitmense mutlaka kıymetli biridir. Bu noktada yapabileceğim tek eleştiri, kitabı dijital ortamda da yayınlasa daha cazip olabilirmiş. Fakat Barkın'a saydırmak nedir? Adamı burada ki yazanların çoğu tanır, üç beş denk gelmişliği vardır. Şimdi bir kişiyi yüceltirken diğerini yermek nasıl bir bakış açısı. İkisi de kendi çapında başarılıdır. Biri eğitim verir, diğeri senin niyetlendiğin motora binip fikirlerini söyler.Hee beğenirsin beğenmezsin o apayrı bir konu ama insanların gelirleri yada yaptıkları işten kazanç elde etmeleri ( ki hukukiyle)kimseyi ilgilendirmez....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Alıntı Pierrecarton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.e.a. muridleri ve motosiklet guruları tarafından yerin dibine sokulan bir eğitmen. Ciddi bir ortamdayken, fütursuz gelen gülme isteği gibi içten dalga dalga geliyor kahkaha. Ben bu adamı hiç görmedim, tanımıyorum ve sağda soldan, sosyal mecralardan veyahut anlatılanlardan edindiğim izlenimler "egosu yüksek" bir insan olduğu yönünde. Fakat iş eğitime gelirse eğer; bu işi profesyonel olarak yapan(bak profesyonel diyorum, senin benim gibi hobici değil.) bir adamı yargılamak bize düşmez. Hele bunu kanal sahiplerinin sözleriyle gerçekleştirmek apayrı bir nokta. İki kurumdan eğitim alıp motosiklet gurusu gibi göğüs kabartmanın alemi yok. Omm'ci abiler ve ablaların şile yollarında ne haltlar yediğini de biliyorum. Bu memlekette en iyi yaptığımız şey fütursuzca hiç bir dayanağı olmadan eleştirmek. Sen necisin ? desek, sıvası dökülmüş boş duvar gibi bakar suratına.

Biz de severek izliyoruz, takip ediyoruz Aea kanalını. Ama herkes kendi alanında uzman. A.e.a. fanlarının kimlerden oluştuğunu da görüyoruz.

Motosiklet camiasında apaçilerden uzak durduğum kadar kibir bataklığına saplanmış endurocu orta yaş üzeri olgun gurulardan uzak kalmaya çalışıyorum. Neyseki devir değişiyor. Motosiklet muhteşem özel bir araç olmaktan uzaklaşıp, hayatlarımızın içine işliyor.

Aea ölün dese kendini köprüden atacak modellerin üşüştüğü bir başlık haline dönecek bura ve hatta dönüyor. Ah be kardeşim, zaten hiç bir şeyi sorgulamadığın, sormadığın, öğrenmediğin için burnumuz boktan çıkmıyor memleket olarak, bu kadar kolay manipülasyona gelmeyin. "Herhangi bir konuda kötü" dense hemen başlıyor karalamalar. Kim bilir arkalarda, kuytularda neler dönüyor. Hey yavrum hey. Süzgeç azıcık, çok değil
    Dostum bir çok kişi tarafından bu adam karalanıyor bence azıcıkda sen düşün isim karalamak mı ? yoksa bu adam cidden egosu yüksek olduğu ve gerçekten birşey öğretmediği içinmi sevilmiyor A.E.A sevmeyen çok insan var bu forumda bende motosiklette çoğu şeyi A.E.A dan öğrendim çünkü Barkın abiyi burda yücelticem hemen bana dinceniz o adamı arttırma ama madem hepiniz motorcusunuz hepiniz biliyonuz o zaman siz yapaydınız alaydınız kamera anlataydınız motor böyle şöyle diye adam yaptı marka korumadan anlattı ee peki şimdi gördüğü muameleye bak içler acısı çoğu insan A.E.A dan birşeyler öğrenmiştir bir insanı eleştirmek için ondan daha iyi iş yapmış olmanız gerekirdi. Barkın tamam bu Rahmi'yi eleştiriyor ama ondan çok iş yaptı bu işi gönüllü yaptı geçti kamera karşısına anlattı youtubeye başladığında 100 aboneyken hiç hız kesmeden anlattı neden ? motosiklet bilinci artsın diye peki Rahmi ne yaptı ? Barkından gördü açtı youtube kanalı yamahanın motosikletlerini inceledi oooo böyle gidiyor şöyle duruyor diye ama ücretsiz hiçbir bilgi vermedi ? Barkın abi herkese ücretsiz bilgi verdiği için mi sevilmiyor anlamadım bana şimdi A.E.A fanı diceksiniz bırakın öyle diyin ama bu gerçekleri görmemek içinde at gözlüğü olması gerekiyor. Bende sana soruyorum Sen necisin ? dostum gece gündüz forumda takılıp 2-3 yorum atmakla herkesi eleştiremezsin bunuda bil Barkın'dan daha iyi iş yap öyle konuş tamam mı ?
    bulut59 bunu beğendi.

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    kıtabı ucretsız kargo vs ıle temın edebılırsınız sadece bır mail atmanız yeterlıdır . ozgur.akarpinar@turing.org.tr adresine ad soyad iletişim numarası adres ve kaç adet istediginizi yazark gönderirseniz sizinle iletişime geçilecektir (dün mt forumda bır yerde okudum orj bulamadım bunu ben yazdım aynılarını dun ben yaptım gönderdım deneyın derım )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adam bii kitap yazmış ücretsiz dağıtıyor ve bu kitabi okuyan yok. Burda yanlış bilgi var şurda doğru bilgi var diyen yok.barutçu şöyle eae böyle aptalca bir tartışma almış başını yürümüş birde şurada virgül koymadin okuyamadim, öbürü de eae taaşaaklari barutcudan büyük derdinde.bence siz motor kullanırken hayatta kalmak için gerekli olan bilgileri kaynak gözetmeksizin alın ve kullanin
    matrix506xx bunu beğendi.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu kitaptan ziyade Barkın-Rahmi kıyaslamasına dönmüş,
    Motosiklet ile ilgili bilinçlendirme çabalarında bulunan herkes benim için değerledir,
    A kişisiymiş ya da B kişisiymiş hiç umrumda değil,

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    Rahmi Barutçu, ücretsiz eğitim verip bedava kask dağıtan adam degil miydi?

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Kargo yolu ile kitabı alan var mı acaba. Yoksa reklam amaçlı uydurulmuş bir haber mi?
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo yolu ile kitabı alan var mı acaba. Yoksa reklam amaçlı uydurulmuş bir haber mi?
    Facebook ta martın sonunda kargoya verileceğini yazmışlar

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Arkadaşlar ben kitabımı aldım haberiniz olsun kitaplar gönderilmiş .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim , çok iyi oldu benim için ne kadar teşekkür etsek az

Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende az önce teslim aldım.
    3 adet istemiştim arkadaşlara da vermek için, 3 adet geldi.
    genel bi anlatım yapmışlar, ekstra bi bilgi yok.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    benimkide geldi, teşekkürler rahmi hoca adamsın

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben kitabımı aldım haberiniz olsun kitaplar gönderilmiş .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim , çok iyi oldu benim için ne kadar teşekkür etsek az

http://i.hizliresim.com/Va3GWB.jpg
    acaba benımkıde yollandımı hangi kargo ile geldi hocam ? arayıp sorıyım musteri hızmetlerıne
    Nuansiyen bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bende mail atıp istemiştim ama henüz elime ulaşmadı.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Benimki de ulaştı, öncelikle emekleri için teşekkürler. Temel bilgiler de olsa gayet kaliteli ve sistematik olarak hazırlanmış. Sayfalar da kuşe kağıda gayet canlı olarak basılmış.

[IMG][/IMG]

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba benımkıde yollandımı hangi kargo ile geldi hocam ? arayıp sorıyım musteri hızmetlerıne

İs-mail dağıtım ile gönderilmiş .
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Bende mail ile adres verip istemiştim kitabı. Gelince okuyup görüşlerimi buraya yazarım. Henüz gelen giden yok.

İstanbul dışına da gönderiliyor mu ?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı SweentLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul dışına da gönderiliyor mu ?
    ben balıkesirdeyim, 3 adet geldi.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben balıkesirdeyim, 3 adet geldi.
    Tamam sağolun. Hangi kargoyla geldi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar bu kitapçığı nereden sipariş edebilirim?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)