Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

biraz siyasi bir soru ama ekonomiden ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    merhabalar herkese iyi forumlar . malesef ktm250 nin fiyati bi 800 tl artmis . sanirim eurodan dolayi . sizce hukumet kurulursa euro dusermi ? euro dusunce motorsiklet fiyatlarida duser sanirim ? aralkta alicaz motoru ehliyet ozaman cikicakmis acaba dusmezise beklemelimiyim yoksa dussede motorun fiyati degismez derseniz mecbur artik simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Senin bu kadar heycanla bekleyebilecegini hiç zannetmiyorum
    Euro düssede fiyatların düseceginizannetmiyorum.. Normalde KTM ve Kawasaki motorlarini euro üzerinden satiyor ancak KTM de fiyatlarin TL bazinda olmasinin sebebi kuru sabitleyip kampanya yapmaktı.. Bu sebeple dusecegini zannetmiyorum ..
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bu kadar heycanla bekleyebilecegini hiç zannetmiyorum
    Euro düssede fiyatların düseceginizannetmiyorum.. Normalde KTM ve Kawasaki motorlarini euro üzerinden satiyor ancak KTM de fiyatlarin TL bazinda olmasinin sebebi kuru sabitleyip kampanya yapmaktı.. Bu sebeple dusecegini zannetmiyorum ..

ahaha kesinlikle haklisiniz bende hci sanmiyorum bekliyebilecegimi iste belki duser bakalim secimlerden sonra duserse insallah motorun fiyatida duser . de anlamadigim sey katalogta 15.900 yazarken 16.750 olmasi cok garibime gitti hergun ktmnjn sayfasina bakiyorumda bi an gorunce garipsedim umarim tekrar 15.900 olurda babamla problem yasamayiz yoksa egitim icin ayiridgim paramida kullanmak zorunda kalabilirim egitimi ertelemek istemiyorum

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Fiyatı euro'ya endeksli bi kawasaki bi de KTM'nin kimi modelleri var. Onun haricindekilerde ölsen gebersen indirim yapmazlar.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sana acı gerçeği açıklayacağım. Sıkı dur..
    1 Kasım seçimlerinde yine koalisyon tablosu çıkacak. Birileri bir kenara konmamak ve yargılanmamak için yine koalisyona karşı çıkacak ve 3. seçim yapılacak. En iyimser htimalle koalisyona görünürde onay verecek olsa bile koalisyonun yürümemesi için çatal dili yine durmayacak, koalisyon ortağının atamalarını imzalamayacak vs . Maksat hır çıksın diye. O yüzden euro ve dolar yükselmeye devam edecek. Paran varsa şimdi al.
    gokberk6426 ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Kardeşim, sıfır fiyat bayiden bayiye bile değişiyor.Bazıları ucuzken para yatırıp stok yapıyor, yada paraya dönüştürüp elinden çıkarmak için biraz daha uygun fiyat çekiyor.

Duke'ün kuzeni bajaj pulsarin Sıfır fiyatı bir bayide 8400 lira bir bayide 7300 lira mesela..Sahibinden de 35000 km deki Pulsara 8500 tl isteyenide gördu bu gözler ya neyse

Çeşitli bayiden fiyat alırsan daha iyi olur.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    eyvah eyvah ehliyet ciakr cikmaz almak lazim ozaman tesekkur ederim bilgilerinizi paylastiginiz icim

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    İndirimlerden pek haberi olmaz bizim esnafın.
    Hali hazırda yüxelen fiyatın indirilmesi aaa.!! yakışık almaz ayıp..
    Benzine baksana Z.. harfini duyarken pompa fiyatları anında değişir sağolsunlar hiç atlamazlar.
    Lafta 9kr. indirim gelmiş halen aynı rakamlar duruyor benzinliklerde.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Yükselen bir şeyin fiyatını düşürceklerini hiç sanmıyorum.Mhp bu seçimde koalisyon yapmaya hazır olduğunu söyledi.Sanırım hiç takip etmiyorsunuz?Akp Mhp koalisyonu olur gibi.Hdp ye oy veren Chp lilere tepki oyu olarak Mhp lilerde Akp ye oy verirse Akp tek başına dahi hükümet olabilir.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ekonomi olarak zaten kötü durumdayız, tek partinin avantajlarından biridir ekonomik verilerin kolayca manipüle edilebiliyor olması.
    önümüzdeki seçimde 4 partili bir meclis öngörülüyor; ki tek parti iktidarına geri dönülse bile (hile/hurda olmadan zor) hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı da aşikar.

ha her şey güzel gitse ve döviz biraz düşse de bayiler fiyat kırmaz. en fazla kampanya yaparlar.

sene içerisinde leon 49200 tl fiyatla satıldı ve şu an liste fiyatı 57000 civarında. enflasyon rakamları ne kadar düşük çıksa da cebimize giren çıkanı hepimiz biliyoruz. bu ortamda iyimserlik saflık olur :(

türkler olarak hepimizin uzlaşmazlık konusunda doktora derecemiz var. hangi koalisyon ya da tek parti gelirse gelsin ülkenin durumu iyiye gitmeyecektir. çünkü iktidar olan iktidar gücünü her daim diğerleri üzerinde bir baskı aracı olarak kullanacak. bu da her alanda olduğu gibi ekonomiye kötü etki edecektir.

sonuç olarak o fiyatlar düşmeyecek aksine 2016 modellerle birlikte yükselecektir.
    gokberk6426, dejavoo ve Mengu16 bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana acı gerçeği açıklayacağım. Sıkı dur..
    1 Kasım seçimlerinde yine koalisyon tablosu çıkacak. Birileri bir kenara konmamak ve yargılanmamak için yine koalisyona karşı çıkacak ve 3. seçim yapılacak. En iyimser htimalle koalisyona görünürde onay verecek olsa bile koalisyonun yürümemesi için çatal dili yine durmayacak, koalisyon ortağının atamalarını imzalamayacak vs . Maksat hır çıksın diye. O yüzden euro ve dolar yükselmeye devam edecek. Paran varsa şimdi al.
    yüksek ihtimal evet koalisyon çıkacak ama 3. seçimi isteyemeyecekler, işler o kadar kolay değil, buna cesaret edemezler, halk 1 kere verdi oyunu bu seçim bile saçma ama hadi bunuda yapacağız ama 3. seçim olmayacaktır.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Aileboyu Hırsız ve çakma Tanrıların yönetiminde, halkın yararı dışında her şey olabilir.
    Mengu16 ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    alacak başka motor bulamadın'mı ben o motora okadar para vermem.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacak başka motor bulamadın'mı ben o motora okadar para vermem.
    honda cbr 250 istiyordum ama babam ss tipi olmasi ve hizi dolayisiyla duke istedi abs felanda var bende baslangic olarak absli bi motor istiyorum valla baska motor bulamadim yada bi scooter alicam bununda vitesli motora faydasi trafigi ogrenmek ve dengeyi arttirir diye dusunuyorum

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    İnsanlar 3-4 aydır döviz kurunda düşüş bekliyorlar ama bekledikleriyle kalıyorlar malesef. Tek partili iktidarda düşecektir muhtemelen ama öyle bir ihtimal en azından ben düşünmüyorum. İmkanınız varsa yeni zamlar gelmeden alın derim yoksa mecbur bekleyeceksiniz zaten.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar 3-4 aydır döviz kurunda düşüş bekliyorlar ama bekledikleriyle kalıyorlar malesef. Tek partili iktidarda düşecektir muhtemelen ama öyle bir ihtimal en azından ben düşünmüyorum. İmkanınız varsa yeni zamlar gelmeden alın derim yoksa mecbur bekleyeceksiniz zaten.
    tesekkurler bir an once alicaz zaten zaman gecmiyor daha ehliyetim cikmadi bir an once ciksada binsek

Umarım sadece hükümet sorunuyla bitse herşey.Baksanıza her bir tarafımız kaynıyor.Korkum, ülkede huzur kalmaması yakın zamanda.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım sadece hükümet sorunuyla bitse herşey.Baksanıza her bir tarafımız kaynıyor.Korkum, ülkede huzur kalmaması yakın zamanda.
    insallah yakinda duzelir daha fazla karisiklik olmaz herkesin aradigi sey ulkede biraz huzurlu gunler ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)