Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bajaj pulsarını satan tüm arkadaşlara hitaben !!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Arkadaşlar nedir bu ya sıfırı 8250 tl 2.ci eli 8000-7500 tl 5bin 10bin kmlere gelmiş sıfırıyla aynı paraya koyuyorsunuz internete sonra neymiş lastiği var e topcase var ayıp be ayıp zamanında hepiniz 7bin liraya aldınız motorunuzu sonra 8250 oldu diye fırsattan istifade ediyorsunuz bilmiyorum o motoru o paraya alan varmıdır ama varsada satan kişi umarım nasıl bi fırsatçılık yaptığının farkındadır. Pulsar almaya niyetleniyorum 2.ci eli o paralarda olunca vazgeçiyorum temiz olur az kmli olur 6500 tl hakeder 7 milyara motor alıp sonra zam gelince aldığından fazlasına satmaya çalışmak adamlık değil. 270 küsür ilan var internette hadi 100tanesi sıfır desek 170i 2.ci el desek %80leri 90ları dediğim tarzda fiyatta ilan 6500tlye gördüm bitane dünya turuna çıkmış mubarek kuryeciler yapamaz okadar kmyi motorun nerdeyse ömrü bitcek 1yılda nereyi gezdiyse ama 6500tl istemekten utanmıyor sıkılmıyor adam!!!!!!!!!!!!!!
    7500-8000 tl 10bin kmlere gelmiş pulsara vericeğime 8000liraya 8500liraya yani aynı paralara cbr250ler var pulsara bineceğime cbr250ye binerim 500-1000fazla borca girerim hiç olmazsa cbr250im olur ki zaten o parayı yazan pulsarcılarda satamazlar pulsardan soğuttular yemin ederim 8000e alacağım honda belki 20bin kmlere 25bin kmlere gelmiş olur ama pulsarın 10bininden genede iyidir hemde aynı paralara!

Hemde 140ta tıkancağıma pulsarla uzar giderim aga ! Pulsar sahipleri fırsatçılık yapmaya devam etsinler 1-2sene sonra 6500ede satamayınca akılları başlarına gelir.
    TOTEMONS, Ms_TunC, efendy06 ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bun tabiki bende karşıyım yalnız şöyle bişeyde var, ilanlarda uygun ilanlarda mevcut bunun yanında satıcının istismarı kadar alıcınında istismarı var, 6500 e almış olsa alıcı, iki ay binip sezon gelince 7500 den ilana koyuyor eee satan adamın suçu neydi peki.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    2.eline 7-8 bin tl üstk nakit vereceğime;
    4 tl peşin geri kalanı kredi kartına taksit ile sıfır km 2015 model alırım.
    2.elde motor satılığa çıkaran çoğu uyanık rodajda yaktığı benzin ile bakım masraflarınıda ekliyor galiba.
    Çoğu motor 9 taksitle vade farksız alınıp 9 ayda ödenerek sıfır olarak alınabiliyorken neden ne olduğu belirsiz motora nakit verip riske gireyim
    Burakesk, kani2, aydin100 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bu-fiyata-daha-temizi-yok-228540516/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-temiz-cbr-250r-son-fiyattir-235142934/detay

Bu 2 motorlada konuşucam hangisiyle anlaşırsam alıcam kar yağmur gelmeden. Ne pulsarı arkadaş aynı paraya cbr250 varken onlar 7500tlye satmaya çalışşınlar daha
    mzhastası bunu beğendi.

Sıfır ile ayni fiyati çekenler motorlarını satabiliyor mu çok merak ediyorum.

Ben olsam utanirum o paraya koymaya.

Koyan karışmam gerçi. Serbest piyasa ekonomisi işte...
    TR_96 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o arkadaşları sevindirmezsin sende gider başka bişey alırsın. zaten o kadar parayı vericeksem motor denebilecek bişey alırım.

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nedir bu ya sıfırı 8250 tl 2.ci eli 8000-7500 tl 5bin 10bin kmlere gelmiş sıfırıyla aynı paraya koyuyorsunuz internete sonra neymiş lastiği var e topcase var ayıp be ayıp zamanında hepiniz 7bin liraya aldınız motorunuzu sonra 8250 oldu diye fırsattan istifade ediyorsunuz bilmiyorum o motoru o paraya alan varmıdır ama varsada satan kişi umarım nasıl bi fırsatçılık yaptığının farkındadır. Pulsar almaya niyetleniyorum 2.ci eli o paralarda olunca vazgeçiyorum temiz olur az kmli olur 6500 tl hakeder 7 milyara motor alıp sonra zam gelince aldığından fazlasına satmaya çalışmak adamlık değil. 270 küsür ilan var internette hadi 100tanesi sıfır desek 170i 2.ci el desek %80leri 90ları dediğim tarzda fiyatta ilan 6500tlye gördüm bitane dünya turuna çıkmış mubarek kuryeciler yapamaz okadar kmyi motorun nerdeyse ömrü bitcek 1yılda nereyi gezdiyse ama 6500tl istemekten utanmıyor sıkılmıyor adam!!!!!!!!!!!!!!
    7500-8000 tl 10bin kmlere gelmiş pulsara vericeğime 8000liraya 8500liraya yani aynı paralara cbr250ler var pulsara bineceğime cbr250ye binerim 500-1000fazla borca girerim hiç olmazsa cbr250im olur ki zaten o parayı yazan pulsarcılarda satamazlar pulsardan soğuttular yemin ederim 8000e alacağım honda belki 20bin kmlere 25bin kmlere gelmiş olur ama pulsarın 10bininden genede iyidir hemde aynı paralara!

Hemde 140ta tıkancağıma pulsarla uzar giderim aga ! Pulsar sahipleri fırsatçılık yapmaya devam etsinler 1-2sene sonra 6500ede satamayınca akılları başlarına gelir.
    Benim de pulsarlara gözüm kayıyor ara ara ama ikinci eli görünce bi çüş çekiyorum. Bahaneleri de hazır plaka sigorta masrafı yapmazsın bilmem ne, ulan zaten sigorta iptal oluyor, plaka desen 200 lira en babası kendin peşine düşmedin aracı ile yaptırdın, bu saçma sapan fiyatlara almaktansa sıfır al yada dediğin gibi cbr 250 al. Millet bineyim gezeyim satarken hiç zarar etmeyeyim derdinde. Ulan onu da eşşek gibi kullandığına say!
    Burakesk ve yüksel66 bunu beğendiler.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Her motorda var bu ben alırkende aynı dertten müzdariptim. 9-10 yaşındaki cbr 125 e bile 4,5 istiyorlar, ülkeye avrupadan veya herhangi bi yerden ikinci el araç alımını açsak ikinci eller muhteşem hale gelir.

AliTasc1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 (inşallah) :)
    O paraya ne pulsar ne honda gider bi hyosung alırım. En azından motora biniyorum derim. Tabi temizini bulmak gerek.

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arz talep meselesi bu bence. o paraya o motoru alan '' zeki '' arkadaşlar var demekki satılıyor.

E satan uyanıklarda buldumu böylelerını yolar affetmez.

Şahsen elin uyanık geçinen kamiline o paraları bayılıcağıma sıkar dişimi 0 ını alırım kafam rahat bınerım motoruma.
    Burakesk bunu beğendi.

JAWA 15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1968 JAWA 250 Classic - 2014 MONDİAL 180 Z ONE
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...20096745/detay

2015 model sıfır km 7490 tl ye satılıyor ikinci el almaktansa sıfır almak daha akıllıca

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alma aga sen de.
    Ben cbr 250 bakiyordum pulsardan once , bitik motorlara 8000 den aşağı fiyat koyan görmedim , 1 ay da takip ettim sürekli.Wolf de takip ettim.

Baktım gerek yok , kendim biner kendim bilirim , japon olmasa da motor bena ne sorun çıkaracak farkederim en azından dedim gittim 0 pulsar aldım.

Ne oldu ? Sorunsuz motorumu kullanıyorum 1 sene 8500km oldu.

Cbr 250 satan kişler de nakit para verecek potansiyel bir müşteri kaybetmiş oldu.

Herkes mantıklı alışveriş yapar ise piyasa normal haline gelir.

Bir gün çıkıp ey cbr sahipleri diye konu açmak aklıma bile gelmedi.
    Serbest piyasa , nasıl sıkışık birini bulup 5000 e alsan bunun etik dışı olduğunu dusunmeyeceksek , burda da ayni şekilde sen neden bu fiyatı yazıyorsun demeye zerre kadar hakkin yok.

Denk
    cıbırlover1, schumacher__ ve tozluklu bunu beğendiler.

Basit o paralar bencede etmez ikinci el araba ne kadar deger kaybediyor. Bunu dusunsun insanlar sifiri 7.500 tl olanin ikinci eline 8.000 tl vermesinler. Hatta taksit olayinida dusunerek ikinci el pesin almanin mantiksizligini anlasinlar. Pulsar guzel ama ikinci el iyi bu fiyatlarla iyi bir olay degil. Bana iki defa Allah sifir araba nasip etti. Sifirla ikinci elin arasindaki farki psikoloji iyi biliyorum. Şunu kimse unutmasin sifir gibi yoktur ya sifir vardir ya ikinci el.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çinli al o zaman cbr 250 de ilk çıktığında 9 liranın altındaydı şimdi o zaman alanlar 10~11 liradan ilan koyuyor

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Pulsar 5 ay oncede boyleydi :D
    Birazda bu bayilerin sucu ilk geldiginde tvde reklamlar aman allahim yok 2 buji 4 subap enjeksiyonlu gibi sanki cok siradisi bir robot yapmislar gibi 6 bine mi ne koydular, marka tr'de yeni oldugu icinde millet bu zammi hazmedemiyor.
    Ben 1 agustosta aldim cbr 250 2014 model sifiri 14000 TL idi suanda 14700 TL
    Herkes parasi kadar konusur, cbr 2011 yilinda 8.000 kusur liraya satisa sunuldu?
    1000rr 2006 yilinda 16bin lira civarindaydi, suan o fiyata 1000rr varmi? Yok.
    O zaman sende sifir bir pulsar al koy kenara beklet 5 sene sonra sat.

Bu arada o pulsari bastan assagi uzun yol motoru yapmis bide 10.000 tl para isteyen bir sizofren vardi sahibinden'de, onlara uyanik yada tok satici diyebiliriz 10.000 kmyi aşan pulsara 6.000 TL den fazla verilmez.
    Burakesk bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Bende seninle aynı düşüncedeym bajaj satıcılarının bu hareket yüzünden cbr 125 r alırım 6 bine 2. el daha iyi
    Burakesk bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    2014 model Pulsar piyasaya çıktığında tam emin olmasam da 6900 dendi fiyatına, o fiyattan bulup ta alan olamadı, alanlar 7250 tl'den aldı. Bindi, iyi ihtimalle 8-10 bin km yaptı, bu arada çoğu da motor kullanmayı öğrendi o motorun üzerinde. Eh zaman geçti, sıkıldılar, satılık motorlar. Burak arkadaşın dediği gibi, bende o gruptan motor bakınıyorum ara sıra, vazgeçiyorum.
    2014 model 10 bin km'de pulsarı "sıfır gibi" yazıp, fiyatına 8000 tl yazan var. Toto koltuğa değdi ya, kıymetlendi motor. Lan ne takarsan tak, sıfırı 8250 tl bu meretin. Ayrıca herkes biliyor ki sen bunu 7250'ye aldın.
    20 bin km civarlarında temiz cbr 250'ler düşüyor, bakıyorum, 9 bin tl, 11 bin tl aralığında önceki tek farlı kasa, 2013-2014 modeller falan. Gayet mantıklı geliyor.
    SYM Wolfler var bir de, 7-9 bin tl civarına 3 - 5 bin km'de olanını bulabiliyorsunuz. Araştırıyorum, herkes çok memnun. Yahu o kadar memnunsanız niye sıfırı inazumayla aynı paraya satılan motoru aldıktan 3 ay sonra 3 -5 bin tl zararla satıyorlar acaba diye merak ediyor insan.

Dolayısı ile piyasa acayip. 7,5 - 8 bin liraya 10 bin km'de 2014 model ikinci el pulsar alacağıma üstünü karttan çektirir sıfırını alırım diyesi geliyor insanın.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsarcılar demissinde eski kasa 2013 20 binde cbr 250ler 11.500-12.000 yazanlar gırla gidiyor. yeni kasa olsa bir nebze anlıcam pazarlık payı bırakmış diyecem ama önümüz kara kış 2013 cbr'a 500 pazarlık payı bıraksa 11.000 nakit verecek adam varmı acaba.

20-30-40 gündur kimi 2-3 ay ilanlar yerli yerinde... önümüzdeki yaza kadar yüzde 99 u orda kök salacak.

çoğu kişi bundan bıkıp gücünün yettiği sıfır motoru alıyor galiba
    gokberk6426 bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Arkadaşlar bende bir Pegaso takip ediyorum iki haftadır.Temiz ise kafaya koydum tam bugün bakmaya gideceğim motora, sabah ilana baktım 700 lira arttırmış.Çok uyanık yada kendini uyanık sanan adamdan mal almam.Ne oldu o uyaniklik yaptığını sandı temiz ise fazla pazarlığa da zorlamayacaktım, peşin parasını cebine koyacaktı.Şimdi malı elinde kaldı aklı sıra 300 500 daha kazanacak arkadaş.

Herşeyden önce ne olursa olsun insan görgülü olmalı, ticaret ahlaki diye birşey ver ancak bizde nerede bu kavramlar?

Ben sadece alıcı olduğum için demiyorum satarken de, kendim için konuşuyorum aynı hassasiyeti gösteriyorum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)