Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bajaj pulsarını satan tüm arkadaşlara hitaben !!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bajaj pulsarın 2 elinin düşmemesi iyiye işaret çinli ile kıyasladız galiba kedi mundar ilişkisi bajajın önünü acacağınıza birde çekememzlik yapıyorlar size çinli motorlar müstehak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sorun 2 elinin dusmemesi degil sorun 2. elin fiyatinin sifirdan pahali olmasi bence.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fiyatı sürekli arttı şimdide düştü 2 elinin ucuz olmaması bundandır diye tahmin ediyorum

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Km ye bu kadar takilma kardes
    Bakimlari duzgun yapilmissa sorun olmaz

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyede otomobil ve motosiklet fiyatları sürekli yükseliyor arkadaşım. Bu durum sadece pulsar için geçerli değil. İlk alanlar R25i kaç paraya aldı şimdi kaç paraya satılıyor? Çok basit bir örnek vereyim; 2012 yılında sıfır peugeot partner aldık 42.000 tl'ye şuan 210.000de ve 40.000 tl'ye bugün alıcısı var.

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr aldıydın ybr ile ne oldu o günler aklıma geldi bir anda ayrıca şu anda kaç tane motorun var ?
    Şuanda hiç motorum yok ybryide araba almak için satmıştım şimdi bitanede yanına motor alıcam

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu sadece Pulsar'a özgü bir durm değil. Özellikle Honda kullanıcıları ve örnek verilen CBR 250R kullanıcıları başta olmak üzere, nedendir bilinmez adı çıkmış Wolf, Daelim Roadwin gibi modeller haricinde hepsi anormal pahalıya satılıyorlar. Her işte olduğu gibi bunun da çözümü sınırların kanunlarla belirlenmesinde yatıyor. İkinci el aracın otomatik olarak sıfırının liste satış fiyatından belirli bir yüzde ile değer kaybetmesi gerekiyor. Adam gitsin aksesuarlarını ayrıca satsın isterse ama motoru bir %15 - 20 sıfırından aşağı satacak. Motor isterse 10 km'de olsun. Bizim açgözlü, ticaret ahlakı olmayan insanımız bunu hakediyor. Hala 8 senelik çöp Today 50 motoruna 3500 - 4000 TL para isteyen uyanıklar var. Üretimi durdurulan motorun değerinin arttığı başka hangi memlekette görülmüştür merak ediyorum ?

Sıfırının fiyatına bakarak söylüyorum, bana göre 2014 Pulsar'ın 7000 TL'den fazlaya satılmaması gerekir. Hele 10 bini geçmiş olanlara ben 6500 bile vermem. Veririm 6500'ü kalanı taksit yaptırıp sıfır alırım. Ha arada bir yerlerde Pulsar yerine 10 yıllık CBF250'nin adı geçmiş ki bana bedava verseler binmem.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Geçen sene 7350 + plaka sende toplam 7500 e sıfır aldım.
    Kullanmaya fırsat bulamamaktan dertliyim ama aklım da sürekli cb650f de.
    Şuan 3000km de. Kazası boyası yapması kalkması çizigi yok.
    2500 km de ara bakımını yaptırdım.
    Şimdi gelelim konuya bir arkadaş ben satılık demeden talip oldu. 7 bin lira veriyor. Ben de 7500 e al senin olsun dedim. Bu konudaki yorumlarınızı alalım.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...20096745/detay

bu fiyata 9 taksit alısınız, 200-250 lira da (sigorta hariç, zaten ikinci el de alsanız sigorta yaptıracaksınız)7.750 lira civarında sıfır motora binersiniz.

bu ilanla ilgilenen olursa sahibi tanıdığımdır, geçen ay ben de discover 125 aldım kendisinden yardımcı olurum.
    Manavgat, Alanya ve Anamur bayisidir kendisi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    X kafede cay 10 tl
    Yan kafede 1 tl olsun.
    Sen de cay istiyorsun.

Simdi senin yaptığın , x kafesine girip ne biçim adamsiniz , boyle fiyat mi olur , size gideceğine yan kafeye giderim , sizi devlet yasaklamalı falan gibi bağırıp çağırmak.

Mantıklı mi?

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    begensenizde beğenmesenizde. satanıda alanıda eleştirseniz fiyat\performans kıyaslamasında bu sekmentte daha ucuzu ve iyisini ben bulamadım.bu fiyata 2015 model, su soğutmalı, enjeksiyonlu, 4 valf, 6 ileri, sıfır motosiklet var mı? Begenmediğiniz mondialin bile bu standartlarda 10 bin tl nin altında motoru yok. Bence arkadaş gereksiz sıkıntı yapmış kendine. Begenmediği motoru veya sahiplerine kızacağına begendiği motoru alırsa mutlu olur kanaatindeyim
    TR_96, AttilaXtreme ve sheriff87 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    demek ki motolarını çok seviyorlar ve ayrılmak istemiyorlar o zaman size-bize düşende sevenleri ayırmamak.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Sıkıntı şurada arkadaşlar, ben şahsen burada pulsar model motora laf söylemiyorum. Ama ikinci el piyasası gerçekten saçma. İsteyen alır, istemeyen almaz o farklı bir bakış açısı, ancak herkesin eleştirme (yeterince ve ölçülü şekilde) hakkı vardır. Aynı durum cbf için de geçerli. Sıfırı 5850 tl olan motorun 2014 modeline 6000 lira yazan var. Lastik takmış, tamam, lastiksiz olsa 5500 yazacak. Yahu sen bununla motor kullanmayı öğrendin, bunu yaparken de muhtemelen yıprattın motoru. 1 yaşında motora sıfır motor parası istemenin mantığı nedir? Bu gün arkadaşım dert yanıyor ikinci el piyasası çok zayıfladı, kimse motor almıyor diye. Kendi motorunun ikinci el sayfasında en pahalı motor bununki, bakın en temiz motor demiyorum, bakmak lazım, ama koşulsuz en pahalısı bununki. Kim alacak o motoru? Kimse almıyor, anlatıyorum, bedava mı verelim diyor. Satmak istiyorsan satılabilecek bir fiyat koyacaksın, yoksa piyasa öldü demeyeceksin. Mantık bu.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    İkinci el fiyatına hiçbir artısı olmadan uçuk rakam koyuyorsan laf söylenince ağlamayacaksın bu kadar basit. Nasıl fiyat istediğiniz gibi koyuyorsanız isteyen de istediği gibi eleştirir.

Ve arkadaş sonuna kadar haklı. Mübarek altın sanki piyasası dalgalı kura sahip. Kontağı çevirdiğin anda fiyat düşer. Rodajda içine edilmiş bir makinayı sen sıfır fiyatına koyarsan kusura bakmayın ama millet gelip oha der.

Ha diğer taraftan almayın hacı. Kalsın ellerinde. Zaten kış geliyor. Piyasası iyice durağanlaşacak. Keza eğer üzerine 1000 - 2000 daha koyup sıfırını alamayacaksanız zaten girmeyin motosiklet işine. Cebinize yazık. İkinci el alıp 1000- 2000 tamirciye vereceğime gider bankadan kredi çeker gider sıfırını alırım. Sen krediyi ödeyene kadar o makina zaten sıfır fiyatına gelecek sana zinciridir şusudur busudur derken.
    efendy06 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Birde bunun 14'bine aldıkları R25'i 16 ya satan versiyonları var ki tadından yenmiyor.
    mozgur, TR_96 ve Iron&Road bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Ölücüler yamyamlara karşı
    shruikan, araltı, sheriff87 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Burda bajaj daha kendi içinde belli bir fiat politikasını benimsememişki ikinci elde istikrarlı bir rakam olsun . çoğu bayii liste fiati 8290 diyor mersindeki 7990 çekiyor alanyadaki 7490 diyor sıfır motora . EE bu motor geçen zamlandiginda Zamli fiattan alan arkadaşların günahı neydi 8800 lerden motor aldılar insanlar ,hemen arkasına bayram kampanyası diye fiati geri 8290 a çektiler. Şimdi yetkililere soruyoruz bu farklı fiyatların sebebi nedir alanyadaki adamlar 7490 dan bu motora sıfır alıp binebiliyorsa diğer illerdeki arkadaşların suçu neki 8300 den alsın ? Böyle saçma sapan bir olmayan liste fiati uygulamasımi olur motor zamlandiginda 8800 den alan arkadaş şimdi satmak isterse önünde sıfır rakamı7490 var iişte burda ilanda bu adamlar kaça satacak ikinci el motorlarını sıfırları bu rakamlardan verilirken?

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Aynı çakallığı Yamaha R 25 cilerde yapmaya çalışıyor. Almayın , aldırtmayın,patlasın ellerinde.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar tabiki de hoş değil böyle şeyler ancak motora sahibi ister 1000 tl ister 10000 tl para ister, motor onun arkadaş serbest piyasa isteyen alır isteyen almaz

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu ülkede çok tutulan bir mal her zaman çok pahalıdır.Arz-talep.Şu an 19 yaşındaki bir araç 12-13bine satılıyorse hem de tamiz ve bakımlı diye,bi de yürüyeninde sıkıntı yok...Bunun üstüne ne konuşabiliriz ki?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)