Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Alkollüyken Motor Kullanmayın !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Büyük geçmiş olsun hocam.. Göre göre yapmasaymışınız iyiymiş ama neyse olan olmuş bu saatten sonra söylenecek hiçbir söz bu olayı yaşanmamış yapmayacak.

Yorumlayan arkadaşlar...

Ayıp etmişsiniz!
    oguzhan6161 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Öncelikle büyük geçmiş olsun.. Sormak istediğim bir şey var.. Zevkliydi değil mi ? Bunu da itiraf etmeni bekliyorum..
    svgblg bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle saygısızca yorumlar yaparak insanları yargılayanlar umarım daha beteri başınıza gelir...

sevgili kardeşim sana da geçmişler olsun, yaşım 45...
    koca kazık olmuş; ama adam olamamış. yapmayın etmeyin diyo, kendi beddua ediyo.

Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size yazıklar olsun başka da bişey demiyorum. Demek ayağımız taşa takılsa düşsek bi tekme de siz atcaksınız.
    Bak sevgili "forumun iyilik timsali" "polyannacı" arkadaşım: bilinçli yanlış hareket dedim, hata demedim.

Ayağının taşa takılması hatadır; alkollü taşıt kullanmak bilinçli yanlış harekettir, yani mallıktır.

Okuman mı kıt, anlaman mı?
    zapalka ve Naktrem bunu beğendiler.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hata yapmak ile yanlış yapmak arasındaki farkı anlayalım lütfen. Birisinin özrü olur, birisinin affı dahi mümkün değildir.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bak sevgili "forumun iyilik timsali" "polyannacı" arkadaşım: bilinçli yanlış hareket dedim, hata demedim.

Ayağının taşa takılması hatadır; alkollü taşıt kullanmak bilinçli yanlış harekettir, yani mallıktır.

palavra atma terbiyesiz herif. sen kimsin adamı yargılıyorsun! umarım bu saygısızlığın ve cahilliğinle daha beteri başına gelir de görürsün gününü, cahil herif.

Motosikleti
    turuncu
    palavra atma terbiyesiz herif. sen kimsin adamı yargılıyorsun! umarım bu saygısızlığın ve cahilliğinle daha beteri başına gelir de görürsün gününü, cahil herif.
    palavra? yoruma bak çay demle!
    nerden ne tutturmaya çalışıyon? boş oltaya balık gelmez.

İçki içen herkesi yargılarım ben. Benim gözümde, bilinçli alkol alan herkes maldır.

ibrahim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 25-cb650f-z1000
    kardeşim büyük geçmiş olsun allahtan sana birşey olmamış.abilerim kardeşlerim bu ortam neden bu kadar gerildi yahu,arkadaşımız bir hata yapmış bizlerde aynı hatayı yapmayalım diye paylaşmış neden bu gerginlik

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eyvallah bizde saygı ve sevgi esastır. Sen daha yenisin beni tanıyacak konuma erişmedin.

hocam teşekkür ederim görmezden gelmek en güzeli siz de öyle yapın. Yıllardır var bunlar hepsine kafa yorsak...
    ibrahim61 bunu beğendi.

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah bizde saygı ve sevgi esastır. Sen daha yenisin beni tanıyacak konuma erişmedin.
    Konuyu saptırmacalar, karaktere laf atmacalar, kendini büyük göstermeceler falan...

tanışabilir miyiz bay?
    zapalka bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Aklın başına geldiğine göre doğru yoldasın

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Burada arkadaşımız bir hatasını paylaşmış ve aklının başına geldiği de cümlelerinden anlaşılıyor. Bazı kişiler resmen iyi olmuş üzülmedim dercesine cümleler kurmuş, lütfen o cümleleri kendinize saklayın. Her insan hata yapar ve sizin ona mal deme lüksünüz yoktur. Bir insan hata yaptıysa ve hala ders almıyorsa evet gerçekten de kabaca ifade edilirse maldır. Sizin burada diyebileceğiniz tek şey geçmiş olsun umarım hatanızdan ders almışsınızdır demektir. Haddinizi aşmayın! Aklınızdan o tip cümleler geçiyorsa da kendinize saklayın. İyi akşamlar ve bu arada geçmiş olsun. Umarım bir daha böyle bir hata yapmazsınız.
    Not: İnsanların içki içip içmemeleri sizi ilgilendirmez herkes kendinden sorumlu ve sizin kimseyi yargılama hakkınız yoktur.
    ibrahim61 bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    palavra? yoruma bak çay demle!
    nerden ne tutturmaya çalışıyon? boş oltaya balık gelmez.

İçki içen herkesi yargılarım ben. Benim gözümde, bilinçli alkol alan herkes maldır.

yahu olur hata olur, o gün hayatında birini kaybedersin, ölüm olur kalım olur, kendini kaybedersn şişenin dibine de vurursun..
    bi b.k yersin yani.. sonra anlarsın ki hatadır.. ders alırsın, misalen verdim bu örneği önemli olan ders alıp bir daha yapmamaktır..
    yok mu dengesizliklerimiz, yapmadık hiç hatalar..
    alkolde aldık, dibe de vurduk, gençtik bi suru yanlışta yaptık.. yaptık yani..
    baktık kendimize zarar verioruz dur dedik mi demedik mi.. içini dökmüş arkadaş ve uyarmış..
    bence gayet normal.. olası seyler.. pişmanlıklar, pişmanlıklar... olmasa büyüyemezdik ki...
    ibrahim61 ve savinelli bunu beğendiler.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Motosikleti
    turuncu
    Bilinçli olarak sergilenen yanlış davranışların kişiye olumsuz dönüşleri olduğu gibi, toplumdan da olumsuz dönüşleri olmalı. Şimdi gene yanlış anlayıp bana saldırmayın diye büyük harflerle yazıyorum: BİLİNÇLİ YANLIŞ DAVRANIŞ

Hatasız kul var mı? Yok elbette de, neyse konu hata değil. Ama bilerek yanlış yapan adama destek çıkanlar oldukça o adam aynı haltı gene edecek. Yapılan yanlışın olumsuz sonuçlarına tolerans gösterilmez o yüzden.

Yeterli öngörü olmadan yapılan davranışlar yani sizin "hata" dedikleriniz.

Ulan alkol alıp da taşıt kullanırsan kaza yapacağını öngörememek, hata değil yanlış davranış işte.

Alkollü taşıt kullanıp kaza yapmak,
    Yediğine dikkat etmeyip, spor yapmayıp kilo almak,
    Sigara içip 50 yaşında kalp rahatsızlığı, nefes darlığı çekmek,
    Kumar oynayıp para kaybetmek,
    ...
    vb. hepsi aynı b.ktan bilinçaltı düşüncenin farklı rengi. Savunmayın.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    buraya arkadaş ben ettim siz etmeyin, pişmanım dersimi aldım diyor, birisi de geberseydin beter ol demeye getiriyor ne günlere kaldık, kaza yapan adam sonuçta içmeyin motor sürecekseniz diyor, bizimki hala ... 2015 üyeleri böyle şahin çıkıyorlar ne hikmetse
    oguzhan6161 ve Green Arrow bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    "Muhakkak ki Allah, içkiye, onu yapana, yapılan yere, onu içene, içirene, taşıyana, taşıtana, satana, satın alana, onun bedelini ve kazancını yiyene lânet etmiştir."

Geçmiş olsun.Aklını başına alman dileğiyle.

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya arkadaş ben ettim siz etmeyin, pişmanım dersimi aldım diyor, birisi de geberseydin beter ol demeye getiriyor ne günlere kaldık, kaza yapan adam sonuçta içmeyin motor sürecekseniz diyor, bizimki hala ... 2015 üyeleri böyle şahin çıkıyorlar ne hikmetse
    sen beni bi de görsen, doğana benziyom

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sen beni bi de görsen, doğana benziyom
    slx mi düz motor mu ondan haber ver
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slx mi düz motor mu ondan haber ver
    slx, ekstra donanımlı hatta.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Geçmiş olsun. Şu video aklıma düştü

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    En iyisi, şu alkolü tamamen hayatınızdan çıkarmanızdır arkadaşlar.
    oguzhan6161 ve ibrahim61 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)