Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kawasakinin hangi modelini daha çok beğeniyorsunuz?

Katılımcı sayısı
190. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ZZR1400

45 23.68%
  • ZX-12R

22 11.58%
  • ZX-10R

38 20.00%
  • ZX-6R

85 44.74%
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

KaWaSaKi TutKunları Burada Buluşalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZX10-R , 2006
    beyler peki ZX10-R ye ne diyosunuz?, makinenen kilosundan fazla beygiri var, 2005 teki gibi dengesiz de değil artık, direksiyon amortisörü üzerinde geliyor (Öhlins), ve bu makinada bir güç var arkdaşlarrr, anlatılmaz yaşanır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Peki zx 6 larda da bu direksiyon amortisöründen var mı?

Ha bi de bu amortisörün sertlik ayarı hıza göre otomatik mi yoksa elle mi yapılıyor ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    Alıntı yusufg adlı üyeden alıntı
    beyler peki ZX10-R ye ne diyosunuz?, makinenen kilosundan fazla beygiri var, 2005 teki gibi dengesiz de değil artık, direksiyon amortisörü üzerinde geliyor (Öhlins), ve bu makinada bir güç var arkdaşlarrr, anlatılmaz yaşanır.
    kardeşim harika bi makinan var kıymetini bil.
    [B] KapTaN 44[/B]

yusufg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZX10-R , 2006
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Peki zx 6 larda da bu direksiyon amortisöründen var mı?

Ha bi de bu amortisörün sertlik ayarı hıza göre otomatik mi yoksa elle mi yapılıyor ?

ZX 6 larda üzerinde gelmiyor, bunu satın almam gerek, sertlik ayarı elle yapılıyor, (benimkinin üzerindeki modelde) Honda cbr 1000 RR ların üzerinde olan amortisörlerde is bu otomatik olarak yapılıyor. piyasada sanrısam heriki modelide bulmak mümkün.

saol Allah herkesin gönlüne göre versin, kazasız belasız sürmek nasip eylesin

Selamlar Atınç;

Atınç'a selam vermemin konuyla alakası yok, biz kendisiyle başka forumlardan da tanışırız ondan yani

Asıl hikayeye gelince; bu sabah şirketin önünde motorumu temizliyordum Zealsun200GS, yeni olduğu için etiketlerini barkodlarını falan ayıklıyordum, tam o arada yanımızdaki okulun dağılma saati tabi beni motorum başında gören çocuklar yanımdan geçerken başladılar "Aaaa baksana işte Kawasaki, off be bende olucakki, 220 basıyo olm bu, yok be 160 yazıyo" hemen aklıma bu topic geldi ve de kendi çocukluğum

Haa bana sorarsanız ikinci el bir EL250'den çok çekmişliğim var, bu yüzden bir süre daha kawasakiden uzak dururum ama kim ne derse desin ZZR600-ZZR110 hep bir çocukluk efsanesi, yer uçağı olarak gönlümüzde kalacak. Motor sevenlerin de sevmeyenlerinde...

Motosikleti
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Selamlar Atınç;

Atınç'a selam vermemin konuyla alakası yok, biz kendisiyle başka forumlardan da tanışırız ondan yani

Asıl hikayeye gelince; bu sabah şirketin önünde motorumu temizliyordum Zealsun200GS, yeni olduğu için etiketlerini barkodlarını falan ayıklıyordum, tam o arada yanımızdaki okulun dağılma saati tabi beni motorum başında gören çocuklar yanımdan geçerken başladılar "Aaaa baksana işte Kawasaki, off be bende olucakki, 220 basıyo olm bu, yok be 160 yazıyo" hemen aklıma bu topic geldi ve de kendi çocukluğum

Haa bana sorarsanız ikinci el bir EL250'den çok çekmişliğim var, bu yüzden bir süre daha kawasakiden uzak dururum ama kim ne derse desin ZZR600-ZZR110 hep bir çocukluk efsanesi, yer uçağı olarak gönlümüzde kalacak. Motor sevenlerin de sevmeyenlerinde...
    ahhh ahhh yaşlandık yaww neydi o kawasaki hayalleri.. off off yaramı deştin
    [B] KapTaN 44[/B]

Ben 28 yaşındayım, o yıllar bize uzaya gitmekle eş gelirdi Kawasaki sahibi olmak. Derin derin hayal ederdik ama kendimize ulan acaba on yıl sonra bir Jawa alabilirmiyiz acaba diye sorardık. Çin mallarının kalite tartışmasını buraya taşımak niyetinde değilim sakın yanlış anlaşılmasın ama 2000-3000 liralara çokta yakışıklı motorlara binebiliyor insanlar. Hem Kawsaki-Jawa-MZ dışında da bir sürü alternatif mevcut artık Kısmet olurda evlilik bütçelerini falan denkleştirip düğün-dernek işlerini atlatabilirsek, bir bakmışsın hayaller gerçek olmuş bizimde kıçımız Kawa selesine değmiş (İkinci kez), değmezmi ? Kimbilir değer belki

Motosikleti
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Ben 28 yaşındayım, o yıllar bize uzaya gitmekle eş gelirdi Kawasaki sahibi olmak. Derin derin hayal ederdik ama kendimize ulan acaba on yıl sonra bir Jawa alabilirmiyiz acaba diye sorardık. Çin mallarının kalite tartışmasını buraya taşımak niyetinde değilim sakın yanlış anlaşılmasın ama 2000-3000 liralara çokta yakışıklı motorlara binebiliyor insanlar. Hem Kawsaki-Jawa-MZ dışında da bir sürü alternatif mevcut artık Kısmet olurda evlilik bütçelerini falan denkleştirip düğün-dernek işlerini atlatabilirsek, bir bakmışsın hayaller gerçek olmuş bizimde kıçımız Kawa selesine değmiş (İkinci kez), değmezmi ? Kimbilir değer belki
    inşallah allah gönlüne göre verir..
    [B] KapTaN 44[/B]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    bence yanlış;
    bu bir aşkdır KAWASAKİ ci olmak ona bağlanmak dunyanın en guzel motoru da elıne gecse itmek onu,sadece KAWASAKİ yi görmek onu yaşamak.
    yanına başka hiç bir motoru koyamamak kıyaslayamamaktır KAWASAKİ ci olmak.
    adını söylerken bile titremek KAWASAKI derken içinin çekilmesi bundandır insanların.
    gurur duymak her ne yaparsa ya da ne kadar da zayıf olsa servisleri herşeye rağmen KAWASAKi ci olmak sonuna kadar savunmak.
    gururdur KAWASAKİ ci olmak güvendir ne yaparsan yap yolda bırakmayacağını bilmek ve güvenle yaşamak yeterki KAWASAKİ ci olduğunu anlasın.
    ayrıcalıktır KAWASAKİ ci olmak daha motor yokken dogru durust, zzr lerin muhtesem sesini duyar gibi olmaktır KAWASAKİ aşkı.
    varsın herkes kötü desin herkes 4.,5. sırada desin bütün dunya gelse üstüne bile gönlündeki tek tercihin KAWASAKİ oldugunu soylemekdir KAWASAKİ ci olmak.
    her modelinde KAWASAKİ yi düşünmek ve savunmak da gerçek KAWASAKİ cidir.

buraya 3-5 tane kawasaki modelini yazarak nasıl kawasakiciler buraya diyosunuz. ya hepsini yazın ya da hiçbirini yazmayın. herkes gelsin. 4 modelden ibaret değil kawasaki bukadar küçümsemeyin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti

en kral motordur kawasaki kawasakicilik de kawasaki milliyetçiliğidir. sonuna kadar kawasaki milliytçisiyiz.
    [B] KapTaN 44[/B]

ebereket - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX6R
    bende 10 gündür zx-6r kullanıyorum ve çok memnunum daha yeni tecrübe kazanmama ragmen tem de hiç zorlanmadan 290 ı gördüm bundan sonra kawadan başka motor biraz zor benim için

Motosikleti
    kawasaki bu var mı ötesi.
    [B] KapTaN 44[/B]

Motosikleti
    Kawasaki ZX6R
    racinle ilgili bi sorum olacak motor devrini nasıl ayarlıycaz ideal devir kaç olmalı mahalle aralarında insanları rahatsız etmemek için vites yükseltip düşük devirde kullanıyorum motora bir zarar verirmi, vites aralıklarındaki ideal devir ne olmalı. Şimdiden teşekkür ederim

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    resımdekı motor nasıl yatmıs oyle

o devırı sen ayarlayacaksın artık sana baglı o
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    yüksek vitesde düşük gazla gitmek motora zarar verir.
    [B] KapTaN 44[/B]

Motosikleti
    Kawasaki ZX6R
    teşekkür ederim

Motosikleti
    rica ederim.
    [B] KapTaN 44[/B]

valentino rossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6
    kawasaki kalitesi tartışılmaz benim favorim zx-6r

'''MOTOSİKLET BİR TUTKU AMA HERŞEYDEN ÖNCE BİR YAŞAM FELSEFESİDİR '''

sayın zzr 1400 sadece zzr 1400 modelinin resimlerine yer vermişsin
    başka modellerin resimlerini de koyarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

motosikletler dünyanın en kral makinaları yaşayanlar bilir motor kullanmak anlatılmaz duygular yaşatır adama

Motosikleti
    Alıntı valentino rossi adlı üyeden alıntı
    kawasaki kalitesi tartışılmaz benim favorim zx-6r

'''MOTOSİKLET BİR TUTKU AMA HERŞEYDEN ÖNCE BİR YAŞAM FELSEFESİDİR '''

sayın zzr 1400 sadece zzr 1400 modelinin resimlerine yer vermişsin
    başka modellerin resimlerini de koyarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

motosikletler dünyanın en kral makinaları yaşayanlar bilir motor kullanmak anlatılmaz duygular yaşatır adama
    [B] KapTaN 44[/B]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    kawasakı hayabusa vıdeosunu ızledınızmı nasıl gectı kawasakı
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler