Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

As 125 T Kullanicilari Burda Toplaniyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    droral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125T, Kymco Grand Dink 250, Honda Today
    Arkadaşlar merhaba, geçen gün motoruma portatif GPS cihazımı takarak, hep bildiğim, ama asla kesin olarak saptayamadığım km saat hatalarını belirledim. Motorumuzun hız ibresi ortlama %30 fazla gösteriyor. Yani, mesela, ibre 50km ise aslında hızımız 35 km civarında, ya da ibre 60 km ise aslında gerçek hız 40 km gibi....Km sayacına gelince ; o da %25 fazla gösteriyor. Evden uzaktayken GPS cihazına "beni eve götür " dedim ve cihazın dediği yoldan geldim. GPS cihazına göre 2 km yapmışken, motor 2,5 km saymıştı. Bundan sonra, özellikle, motorunuzun ne kadar yaktığını hesaplarken, bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Uyanık çinliler bunu herhalde insanlara, motor hem az yakıyor hem de hızlı gidiyor duygusunu vermek için böyle yapıyorlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 125T
    arkadaşlar merhaba ben ve iki arkadaşım yeni katıldık aranıza. 125 ler olarakbirgün biyerde toplanalımmı açıkcası tanışıp iyi vakit geçirmek isterim... ilginize şimdiden teşekkür ederim...

selam. motorumu yeni aldım. ilk motor, ilk sürüş deneyimi. Umarım yanlış bir seçim yapmamışımdır.km fazla gösteriyor bunun dışında şimdilik bir sıkıntım olmadı. Hmm birde dönüşlerde sıkıntı çekiyorum. Dönüşlerde yatırma açısını zorlayan oldu mu Saygılar.

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Merhaba 125tciler... Çok yakın bir arkadaşım bu motordan almak istiyor. Bi fikirlerinizi öğrenmek istedim. + ve - lerini kısaca söyler misiniz... ya da şöyle sorayım adam bundan alsın mı? ilk motoru olacak, 182 cm boyunda 75-80 kilo falan, gideceği yol çoğunlukla dikmen- beytepe (araş. gör.). Beytepede dik yokuş mevcut. Zorlanmaz diye düşünüyorum.

1700+ masraflar sıfırı, değer mi siz kullanıcılarına göre? Hemen değerlendirelim, hemen aldırayım motoru... Şimdiden teşekkürler.
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Güncel....
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Motosikleti
    Asya 125 T
    S.a Arkadaşlar aranıza yeni qeldim daha doqrusu tam qelmiş deqilim as 125t almayı düşünüyorum ama szinde fikirlerinizi almak istedim. bazıları o motor yaramaz diyorlar bazıları mondial 125 ZN daha iyi diyorlar aklımı çok karıştırdılar. Sizin fikirleriniz ile hareket edeceğim yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum. şimdiden tşkler..

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı CrystaLDeatH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Arkadaşlar aranıza yeni qeldim daha doqrusu tam qelmiş deqilim as 125t almayı düşünüyorum ama szinde fikirlerinizi almak istedim. bazıları o motor yaramaz diyorlar bazıları mondial 125 ZN daha iyi diyorlar aklımı çok karıştırdılar. Sizin fikirleriniz ile hareket edeceğim yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum. şimdiden tşkler..
    Daha önce de yazmıştım ama tekrar yazayım;Asya 125t depo olarak 5lt.
    Zen 125 ise 3,5 lt. Asyanın servisi berbat ve pahalı işçilik sıfır.Zen 125 ise;servisi
    iyi parçası ucuz ve asyaya göre daha iyi işçilik var.Zen asyaya göre biraz daha
    iyi benim sana tavsiyem Zen al keyifle kullan iyi bakarsan uzun zaman kullanırsın.

metaxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shenke Galaxy 150, Seyhan 250
    Merhaba arkadaşlar.1,5 yıldır bir kara kızım var.Çok gülüyorlar bana boyum 188 diye ama o kadar memnunum ki. Bir shenke Galaxy aldım üstü kapalı modellerden ancak kara kızımdan vaz geçemiyorum.Her gün işe onunla gidiyorum. Köprüyü geçerken yüzümdeki gülümsemeyi silmek mümkün diil. Bakımlarına önem veriyorum şu an 16500 km de. Bir kez sorun çıkardı oda çok yüklendim diye bobin yaktı. Allahtan tamircim çok yakındı kaydırıp yokuş aşağı hemen götürdüm.. İnanın bana şirketteki Kymco lara falan değişmem... Amortisörleri filmlerde ki amerikan arabaları gibi... İki arabam var biri toz içinde diğerinin lastikleri indi kullanılmamaktan. Bu kara kız nasıl bir hastalıktır böyle...

Motosikleti
    asya 125T
    merhaba ben yeni katıldım aranıza umarım yabancılık çekmem bir buluşma daha düşünürmüsünüz katılmak isterim...

Motosikleti
    Gt250r
    Alıntı balarisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben 125 t hastasıyım fakat 150t 19 a ile arada kaldım. acaba hangisini almalıyım. 125 t memnunmusunuz?
    Bende aynı durumdayım

Motosikleti
    ASYA 125 T 2006
    tüm 125t selamlar

Asya 125 T almak isteyenler

Alıntı HTBAYDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 125tciler... Çok yakın bir arkadaşım bu motordan almak istiyor. Bi fikirlerinizi öğrenmek istedim. + ve - lerini kısaca söyler misiniz... ya da şöyle sorayım adam bundan alsın mı? ilk motoru olacak, 182 cm boyunda 75-80 kilo falan, gideceği yol çoğunlukla dikmen- beytepe (araş. gör.). Beytepede dik yokuş mevcut. Zorlanmaz diye düşünüyorum.

1700+ masraflar sıfırı, değer mi siz kullanıcılarına göre? Hemen değerlendirelim, hemen aldırayım motoru... Şimdiden teşekkürler.
    Arkadasim muhtemelen bu yazdigimi okuyamayacaksin ama baskalarina yararli olur belki, ben 2008 den beri asya 125 t kullaniyorum..
    boyum 1,84 kilom 75, kilo olarak, cekisli guzel bi motor ama lakin boyu uzun olan arkadaslara tavsiye etmeyecegim bi motor, koltugun ucunda oturursaniz dizleriniz direksiyona (dumene deyiyor) arkada oturuncada yamalık gibi duruyosun sanki, tipi felan cok guzel yoksa motorun, ama cakur cukura gelmez, heryeri plastik cunku cabuk cizilir, dun bi simitci cocuk hasta oldu magazanin onunde dururken gorenler cok tatli felan diyolar, ama motor ustalari icin oyuncak gibi bisey, yakıt tuketimine gelince ben 5lt yakıt ile 150 km yapabiliyorum sehir icinde, 140 km ibresi sizi yaniltmasin motor 120 nin ustune cikmiyor ama iki kisiyken bu olay, kilise gidiyoduk biz kuzenimle bi unv.e bakmaya osym icin, hafif yokus asagi yer vardi, son gazi dayadim 2 kisiyle 120 vurdum, sonra motor gaz yememeye basladi baktim motor elden gidiyor sehirden uzaktayiz yavasladim yeniden 90 a dayadim km.yi
    motoru kullanan arkadaslar bilirler, ilcenizde eger bu motordan yoksa kaldirimda yuruyenlerin dikkatini cekiyosunuz ozellikle cocuklarin :p benim iki yigenim motora hastalar, fotograf cektiren arkadaslarim var faceye koymak icin..
    kisacasi..

*tipi guzel, sevimli tatli bisey
    *cekisi guzel (ama yakıtı cok harciyor) kilometreye benzinin fiyatinin 3,35oldugunu varsayarsak 110 kurus felan yakiyor sehir icinde, sehir disina gittim 50 dklik yol ama hesap etmedim acikcasi

* motorun bagaji cok kucuk, kask sigmiyor, ya elinizde tasiyacaksiniz, yada dandik biseyse orda birakacaksiniz,
    ** Benden bu kadar dostlarim, iyi surusler, kazasiz belasiz yolculuklar, saglicakla kalin..

Motosikleti
    Asya - as 125 t
    Bende burdayım. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum 125t yi. Bu da resmi

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    04-04-2006 yılından bu yana kullanıyorum .. çokta memnunum tavsiye ederim .. bakımını yaptıktan sonra sorun yok .. bu arada motor 9000 km
    [CENTER][COLOR="Yellow"]sarı kanaryam benim:wiinkk: [/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    asya 150 t1

Hoşbulduk:)))

Bende aranıza 1 haftaya kadar katılıyorum inş.Çin malını bilerek alıyorum hem ilk motorum olması hemde şeklini beğenmem sebi ile seçtim 125 t yi.inşallah pişman olmam.Herkese selamlar...

Eger boyun yada bacakların uzun degilse pisman olmazsın kardes

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zenryou adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger boyun yada bacakların uzun degilse pisman olmazsın kardes
    hocam bu motor için ideal boy nedir ben 185 im sorun olurmu?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler