Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hırsızlar çıtayı yükseltti KAWASAKI Z-1000 vitrinden çalınmış

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Ekstra dikkatli olalım,ortalığı boş bulup dadandılar her yere!...

Kawasaki Z-Moto Kadıköy Kızıltoprak mağazamızdan
    06.10.2015 sabaha karşı 05.45 de resimdeki Z-1000 sıfır km motosikletimiz üç kişi tarafından ön cam elmas uçla kesilerek ve sonrasında cama tekme atarak kırılmış ve çalınmıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Offf daha bu hafta sonu gittim oraya ve o Z1000e en az 5 dk durup başında bakmıştım :( Çok üzüldüm umarım bulunur yada sigortadan falan alabilir mağaza sahibi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Vukuatlı z-moto'yu uzmusler demek, sadece kawasakiyle degil baska islerlede ugrastiklarini duymustum bulurlar yakinda

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Camekan önüne demir perde taktırmamak da tuhaf bi rahatlıkmış!

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    iyi yandakileri bırakmışlar. :D
    AH MEN bunu beğendi.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Ben de 1 ay önce uğramıştım Z Moto'ya. Z 1000 SX sormuştum. "Bir tane depoda ambalajında var" demişlerdi. Artık çalınan Z 1000'in yerine onu koyarlar herhalde. Yeri boş kalmaz.

Bu arada şunu belirteyim, burada birçok kişinin mesajında, Z Motonun müşterilere iyi davranmadığı gibi yorumlar okudum. Ben Z Moto'ya şort-tişort ile çok paspal bir vaziyette gittim. Z 1000 SX aradığımı söyledim. Benimle bayağı ilgilendiler. Sizlerin anlattığı gibi bir ilgisizlikle falan karşılaşmadım. Yiğidi öldür, hakkını yeme diye belirteyim dedim.

1 ay önceki Z Moto ziyaretimden

demirkan, AH MEN, cenkito ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağılık yaratıklar.
    Onurhan D bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istek üzerine nokta atışı gibi duruyor. niye başka motor değil veya cam inmişken 2-3 tane değil?
    Shrieker ve cbr1907 bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    sadece camın önünde öylece duruyormuymuş oha

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Gidişat çok kötü. Hırsızların bu kadar rahat olması, hiçbir suçun cezasının caydırıcı olmaması, halkın kendini bu kadar emniyetsiz hissetmesi hiç iyiye işaret değil.

Birçok insan var güvenle koyabileceği yer olmadığı için motosiklet satın almıyor (alamıyor). Nasıl bir ülke oldu burası anlayamıyorum...
    dejavoo ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    etraftaki ortalıkta bırakılan motosiklet azalınca ,

garajlara,kapalı otoparklara dadandılar.

vaziyet ilerde gaspa varan duruma gelecektir.

Evinizde hırsızla karşılaşsanız ve kazara vursanız bile kasten öldürmeden yargılanıyorsunuz düşünün sistem böyle oldu.
    Shrieker, EldekiDebryj ve bilginozi bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etraftaki ortalıkta bırakılan motosiklet azalınca ,

garajlara,kapalı otoparklara dadandılar.

vaziyet ilerde gaspa varan duruma gelecektir.

Evinizde hırsızla karşılaşsanız ve kazara vursanız bile kasten öldürmeden yargılanıyorsunuz düşünün sistem böyle oldu.
    Evde hırsız yakalayan niye polise haber verir ki zaten? Öldür, parçala, at çöpe.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    geçmiş olsun cok tuhaf cidden ya valla bırde kepenk neden yok bu showrromlarda onu anlamadım

Bence bir göz dağı var gibi aynı Barkın ustanın hırsızlık videosundan sonra cbr sinin çalınması gibi.

Motosikleti
    yamaha cryptone
    arkadaşlar pkk lılar yapıyor çoğunlukla.

ve özellikle son zamanlarda devletin canlarını yakmasına karşı bir huzursuzluk yaratmak amaçlı birçok ayrı şekillerde vatandaşın malına saldırıyorlar. araştırılsın pkk çıkmazsa işin içinden hiçbirşey bilmiyorum.

şimdi bir kere adamlar devletten korkmuyor. iki hafta önce bir abimizin 16000 tl değerinde sıfır italyan motorunu çalıyorlar. abimizin çevresi geniş bu işleri bilen bir yakınıyla aynı gün bursada emekköyde adamı çilingirde motora yedek anahtar çıkarttırırken yakalıyorlar. yanda polis karakolu varmış karakola gidiyorlar polis kılını kıpırdatmıyor. adamlar zor bela bu pkklının elinden motoru alıp getiriyorlar.

kalın çelik halat kilitlerden alın. kildi görünce yaklaşamıyorlar. youtuba bakın nasıl çaldıklarının videoları var. tek çare arka tekere kilit...

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlamadığım madem dükkanı patlatıyosun neden 1 tane motosiklet?
    cbr1907 bunu beğendi.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AH MEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım madem dükkanı patlatıyosun neden 1 tane motosiklet?
    Bence çalanlar bayağı bir tokgöz insanlar imiş. Eğer bunu yapanlar insan ise tabii.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Bu kolay kolay yapilacak bir is degil. Ya dukkan sahibinin biriyle husumeti vardir, gozdagi vermislerdir.
    Ya da daha da kotu sigorta parasina ev yakmak gibi bambaska icerden bir olayi vardir. Kimsenin gunahini almak degil amacim ama normal bir hirsiz bununla ugrasmaz ugrassa dahi tek motorla birakmaz. Bit yenigi durumu yani.

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pkk lılar yapıyor çoğunlukla.

ve özellikle son zamanlarda devletin canlarını yakmasına karşı bir huzursuzluk yaratmak amaçlı birçok ayrı şekillerde vatandaşın malına saldırıyorlar. araştırılsın pkk çıkmazsa işin içinden hiçbirşey bilmiyorum.

şimdi bir kere adamlar devletten korkmuyor. iki hafta önce bir abimizin 16000 tl değerinde sıfır italyan motorunu çalıyorlar. abimizin çevresi geniş bu işleri bilen bir yakınıyla aynı gün bursada emekköyde adamı çilingirde motora yedek anahtar çıkarttırırken yakalıyorlar. yanda polis karakolu varmış karakola gidiyorlar polis kılını kıpırdatmıyor. adamlar zor bela bu pkklının elinden motoru alıp getiriyorlar.

kalın çelik halat kilitlerden alın. kildi görünce yaklaşamıyorlar. youtuba bakın nasıl çaldıklarının videoları var. tek çare arka tekere kilit...
    bence de pkklılar yapmıştır ama onlar tek başlarına bunu beceremezler kolombiyanın bölücüsü farc örgütünden yardım almışlardır
    VESPERA bunu beğendi.

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Iron&Road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kolay kolay yapilacak bir is degil. Ya dukkan sahibinin biriyle husumeti vardir, gozdagi vermislerdir.
    Ya da daha da kotu sigorta parasina ev yakmak gibi bambaska icerden bir olayi vardir. Kimsenin gunahini almak degil amacim ama normal bir hirsiz bununla ugrasmaz ugrassa dahi tek motorla birakmaz. Bit yenigi durumu yani.
    hocam düşünsene dükkan sahibi yapsa neden tek motor yapsın? 3 5 tane yapar daha çok para alır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)