Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İZMİR Büyükşehir Belediyesine sevgilerle.

Motovento
    REKLAM ALANI
    35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Bir defa kamil tunca bulvarında gece karanlığında bunlardan birine 30 km hızla girip düşmüştüm.Özellikle yolların sağ tarafına yapıyorlar ve herhangi bir uyarı levhası yada önleyici olmadan günlerce açık kalabiliyor.Trafoların yanmadığı karanlık yollarda sürpriz bir şekilde karşınıza çıkabiliyor ve tam motorsiklet tekerleklerinin girebileceği uygun genişlikte. Düştüğüm günden bu yana her yerde ana yol ve sık kullanılan caddelerde dahi karşılaşmaya başladım bu düz kesik çukurlarla.Bir gün düşüp öleceğiz bunlar yüzünden ama hayırlısı bakalım, dikkat edin izmirli mt'liler.

I_Know, Macit250, yüksel66 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    250 cc alcam 7000 bin lira var, aptal sacman şeyler yazmayın desen ,daha fazla dikkat çekersin .Neyse konuya gelecek olursak o çizgiler boy boy izmir belediyeye selamlar hayırlı geceler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    istanbul boğaziçi köprüsünün sonundada var buna benzer. demir mazgalın arası bu şekle yakın
    something123 bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Ben de sık karşılaşıyorum. Aman dikkat..

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Aynısı benim de başıma geldi;

Bayram sonrası tatilden döndüm, evimin bulunduğu sokağa sapar sapmaz yolun boylu boyunca bu "düz kesik çukurla" tam ortadan bölündüğünü gördüm.

Güç bela durdum meyse ki.

Belediye maalesef böyle, bir çukur açıyorlar, kapatmak akıllarına 2 hafta sonra geliyor.

Saygılarımla.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Bolca var bu çukurlardan da çoğu belediyenin suçu değil maalesef. Aptal taşeron sistemini getiren iktidarın suçu. Bu çukurların çoğunu taşeronlar ve belediyeye haber verme gereği bile duymayan telekom firmaları açıyor.

O yüzden belediyeyi ara durum böyle böyle de istersen. En azından onlar biraz kulağını çekiyor bu hödüklerin...
    lifespeed ve abeciMotoru bunu beğendiler.

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    Antalya'nında yol ortalarındaki rögar kapakları meşhurdur, asfalt yapılır ancak rögar ya yukardadır yada çukur içinde kalmıştır. hal böle olunca da sağ sol manevra yaparak yol gitmeye çalışıyoruz, bir selamda Antalya Büyükşehir Belediyesine...

Emre Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200 Alacak
    Ankara Çankaya'da bir çukur var ama kaçışınız yok yani yolun genişliği 10 metreyse çukurda 10 metre şerit halinde. Mecbur girdik arabayla yavaş yavaş. Akşam aradılar arabanız benzin kaçırıyor diye. Benzin depomuz aşınmış o çukur yüzünden. Ankara Büyükşehir Belediyesi Çankaya'ya çok güzel bakıyor .

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Bir de şu asfaltı kazimiyorlar mi olmadık yerde heryer çizik çizik yan gelicez birgün

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    kamera ve fiber döşemek için açılıyor bunlar. Burada sorun açıldığı gün kapatılması lazım ama nerdeeeee. geçen sene bornovada çok fazla vardı

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Çandarlı'ya git. Oradan Denizköy istikametine 8-10 km ilerle. Orada kazı işleri falan da yok. Türkiye'nin hiçbir yerinde bu kadar rezil asfalt görmedim. Delikleri yama yapmak için de taş devri teknikleri kullanılıyor üstelik. Bunları görünce sanırım haline şükredersin. İzmir'de başarısız bir belediyecilik olduğunu anlamak zor değil. Tekeriniz çukura düşmesin
    aquarist4 ve mozgur bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    6 senedir izmirdeyim.
    bunlar olabilir.
    bunlar her şehirde olabilir.
    bunlar izimrin değil ülkenin sorunlarıdır.
    örneğin izmirde yollar her seçim büyük yüzdeyle "iktidar" belediyesi seçen sakaryadan çok çok çok daha iyi.

sakarya geyve de , bir sene önce bir çalışma için bütün ilçe kazılmış , gittiğimde şok oldum. bütün evler ve arabalar ağaçlar her yer 2 parmak toz ve kahverengi.
    sebep? ödenek yetmemiş proje tamamlanamamış.

sonuç olarak buraya izmir belediyesine selamlar yazacağınıza , cumhurbaşkanı ve 10 senelik güzide hükümetimize selamlar yazsanız daha doğru.

ek olarak haber:
    http://www.geyve.com/index.php?optio...=view&id=13547

belki niyetiniz siyasi değildi ama bu başlıkla siyasete dönecek mecbur.
    izmiri sevdim ve kaldıkça daha iyi anlıyorum ki , bu şehrin yerlisi gerçekten haklıymış.
    sakaryaya gidince her gün bir kaza tehlikesi atlatıyorum önüme kırıyorlar vs.
    cidden medeniyeti daha iyi anlıyor insan , avmler yok belki , gökedelenler birkaç tane , vapurları da eski olabilir.
    ancak insanı güzel arkadaş.
    en önemlisi bu , en gereklisi bu.
    abeciMotoru, ALYEDZ ve aquarist4 bunu beğendiler.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Oturduğum yerde çok fazla var bu çukurlardan ama dolduruyorlar böyle bırakmıyorlar fiber internet ayağına sürekli ya Superonline yada TTnet deliyor yerleri.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Aynı durum Ankara'da da var.. İzmir geç kalmış.. 1 yıl önce paylaşmıştım, hâla bazı ilçelerde yollar böyle..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ek-savasi.html
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Beyler konu İZMİR belediyesini kötülemek değil farkında mısınız???

Konu sorun olan durumu paylaşmak ve farkına vardırmak veya bize dikkat etmemiz için bir tavsiyede bulunmak.Hemen CHP vs HÜKÜMET belediyeleri diye taraf almanız gereken bir durum yok.Şu siyaset muhabbetinin her konuya sokulmasından dolayı sitedeki keyif kaçıyor konu çirkinleşiyor.

Doğalgaz için galiba o derin kesikler Karşıyakada çok var.1 ay içinde geri kapatıyorlar o kesik çukurları.
    sezgingulmez bunu beğendi.

isuzuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki DR-Z400S
    geçmiş olsun, heryer mayın tarlası olmaya başladı.
    merak ettiğim 3-5 sene sonra asfalt yenilenirken makineler fiber hattı doğramayacaklar mı?

Motosikleti
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çandarlı'ya git. Oradan Denizköy istikametine 8-10 km ilerle. Orada kazı işleri falan da yok. Türkiye'nin hiçbir yerinde bu kadar rezil asfalt görmedim. Delikleri yama yapmak için de taş devri teknikleri kullanılıyor üstelik. Bunları görünce sanırım haline şükredersin. İzmir'de başarısız bir belediyecilik olduğunu anlamak zor değil. Tekeriniz çukura düşmesin
    İzmir'in belediyeciliğinden değil ama iktidarın basiretsizliğnden kaynaklı o yol öyle. Zira o yol ne Çandarlı ne de Dikili belediyesine ait. TCK sorumluluğunda olan bir bölge. Defalarca şikayet ettik ama ayakkabı kutusunun içindekilerden üç beş ayırıp da yapamadılar ne yazık ki....

O taş devrinden kalma kalma dediğin teknikleri siteler kendi ceplerinden verip onarıyorlar. Bir bilip öyle yazmak lazım.

Hani bok atacaksınız anladık da İstanbul'lu birinin İzmir'in belediyeciliğini eleştirmesi abes kaçıyor biraz.Komik duruyor.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Anlamıyorsunuz galiba?
    Konunun siyasetle alakası olmadığının farkında değilsiniz hala bu tarz konuşmaya devam ediyorsunuz?İyi misiniz? Size bu sebepten para mı veriliyor?

Savunulan partilerin hepsi rant peşinde.2 taraftaki yüksek mevkilerdeki kişilerin yakınları bundan yararlanırken biz neyi niye savunup tartışalım?
    AKP de de bin tane adam kayırma ve cebe para indirme var chp de de veya diğer partilerde de.SİZ NİYE KAVGA EDERCESİNE PARTİ MUHABBETİ YAPİYORSUNUZ?

yok yere canınızı sıkmayın bence her konuyu siyasete bağlamayın siz kavga dövüş tartışırken keyfi i sürenlerin kafası rahat.
    mozgur ve abeciMotoru bunu beğendiler.

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Siyasetçiler normal halktan insanlar değildir arkadaşlar, o yüzden hiçbiri bizim neler çektiğimizi anlamazlar, anlasalar bile birşey yapmazlar.Ne insan hayatının önemi, ne bu toprakların değeri.O yüzden işin içine siyaset katmayalım, her ne kadar İzmir belediyesi suçsuz desenizde, İzmir il sınırları içinde karayolları gen. müd. yada herhangi bir kurum kazı çalışması yapacaksa ancak belediyenin tedbir, kontrol ve izinleri dahilinde çalışma yapabilir ve gördüğünüz gibi demek ki bu tedbirler "sözde" tedbirler imiş.. Konunun açılış amacı, motosikletli arkadaşların bu tarz şeylere dikkat etmesi ve bilhassa ışıklandırmaların yetersiz olduğu yollarda asfalta çok dikkat etmeleri gerektiğidir.

Motosikleti
    Alıntı 35Türk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar İzmir belediyesi suçsuz desenizde, İzmir il sınırları içinde karayolları gen. müd. yada herhangi bir kurum kazı çalışması yapacaksa ancak belediyenin tedbir, kontrol ve izinleri dahilinde çalışma yapabilir ve gördüğünüz gibi demek ki bu tedbirler "sözde" tedbirler imiş..
    Sayacak olsam İzmir belediyesinin bin türlü saçmalığı var o konuda hemfikiriz de bu olay onların suçu değil. Sezarın hakkı sezara. "herhangi bir kurum kazı çalışması yapacaksa ancak belediyenin tedbir, kontrol ve izinleri dahilinde çalışma yapabilir" diyorsun ya değil işte. Eskidendi o. Değişti. Artık sadece bir bildirim yeterli. Onu da canı istedikleri zaman yapıyorlar. Biliyorum çünkü kapımın önünü saçma sapan kazdıklarında ilk aradığım yer belediyeydi ama en son kapının önünü kazan süperonline taşeronunun ustabaşını dövecektim...

@karşıyaka57 ne muhabbeti yapalım? Arkadaşın bahsettiği çandarlı yolunun hali içler acısı. Gelip Sümerler mi düzeltsin yolu onu mu bekleyelim?
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)