Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KASK BEDENİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Arkadaşlar bugün L BEDEN LS2 FF396 DARMHA modelini aldım ve kafama taktım azda olsa sıkıyor cıkarırken kulaklarım kopacak gıbı oluyor :D acaba bu zamanla genişlermi yada bi rahatsızlık verirmi ?? verirse hemen xl ile degiştirecegim :D

KAFA OLCUSUDE 59 CM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA PCX 125
    İÇ pedler zamanla genişleyecektir. yumuşayacaktır.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı murat aşkın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İÇ pedler zamanla genişleyecektir. yumuşayacaktır.
    bakalım şuan kaskı kafama taktım soyle bi 30-40 dk beklıcem sonra agrı yada iz varsa bi büyügünü denicem :D

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardes ne kadar sikarsa o kadar iyidir 1 3 hafta sonra kafana gire tam oturacaktir benimde aldigim cok simiyordu bi buyuk bedenide az biraz genisliyordu.. ne demisler kask arasina parmak bile girmeyecek az sabir ve eziyetten sonra tam kafana oturur kaskin hayirli olsun

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes ne kadar sikarsa o kadar iyidir 1 3 hafta sonra kafana gire tam oturacaktir benimde aldigim cok simiyordu bi buyuk bedenide az biraz genisliyordu.. ne demisler kask arasina parmak bile girmeyecek az sabir ve eziyetten sonra tam kafana oturur kaskin hayirli olsun
    bakalım kask 25 dk dır bakamda şuan bir şey hissetmiyom artık :D bakalım cıkarınca ne olacak

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakalım kask 25 dk dır bakamda şuan bir şey hissetmiyom artık :D bakalım cıkarınca ne olacak
    dostum tak çıkar tak çıkar genişliyor.. ben ilk aldıgım kask çok sıktığından bir numara büyügünü aldım... ileriki zamanlardan sonra kafamın ıcınde yukarı asagı kaymalar oldu... aldıgım kask venom markaydi.. sonra bi ufak bedenini aldim suan onu kullanıyorum.. taktığın kask elmacık kemiklerini rahatsız etmiyorsa sorun yoktur... kaskı kışın takacam diyorsun ve yüzüme maske felan gecirecegim dersen biraz genişini al...

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    şindi kaskı cıkartım oyle aşırı derece rahatsızlık flan yoktu yakşalık 40 dk durdu

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Kaskı doğru takip, çıkarıyor musunuz ?

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı hector15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün L BEDEN LS2 FF396 DARMHA modelini aldım ve kafama taktım azda olsa sıkıyor cıkarırken kulaklarım kopacak gıbı oluyor :D acaba bu zamanla genişlermi yada bi rahatsızlık verirmi ?? verirse hemen xl ile degiştirecegim :D

KAFA OLCUSUDE 59 CM
    buff yada balaklava kullanıyor musunuz? kullanmıyorsanız kullanıp dener misiniz kulakları zaptırapt altına alıyorlar takıp çıkarırken ve iş çok daha kolay oluyor[COLOR="Silver"]

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kafanın tepesini ve şakaklarını sıkıyorsa küçüktür. Yanaklarını sıkması sorun değil. cm ölçüsü yanlış çıkıyor itimat etmeyin.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı doğru takip, çıkarıyor musunuz ?
    EVET dogru takıp cıkarıyom şimdi fazla sıkma yok 1 saat fılan kafada durunca acıldı herhal :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buff yada balaklava kullanıyor musunuz? kullanmıyorsanız kullanıp dener misiniz kulakları zaptırapt altına alıyorlar takıp çıkarırken ve iş çok daha kolay oluyor[COLOR="Silver"]
    yarın ılk ışım alıp denemek..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanın tepesini ve şakaklarını sıkıyorsa küçüktür. Yanaklarını sıkması sorun değil. cm ölçüsü yanlış çıkıyor itimat etmeyin.
    ılk başlarda sıkıyor gıbı gelıyordu sonradan bı sıkıntı olmadı ya bn kafa kaska uyum sagladı yada kask kafaya uydu :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)