Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zahmet olmassa şu numaraya bi bakın be benim mont gelmedi gitti 1 ay oldu nerdeyse hiç bu kadar geç kalmazdı :(

RM690641678CN
    şöyle diyor hocam

2016-06-07 19:36:24.0 leaving 南阳city 大宗parcel 集中shipping center ,next station 南阳cen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zahmet olmassa şu numaraya bi bakın be benim mont gelmedi gitti 1 ay oldu nerdeyse hiç bu kadar geç kalmazdı :(

RM690641678CN
    Gönderiyi chına post almış henüz yola çıkmamış

Motosikleti
    pulsar 200NS
    senin yine iyiymiş benim 50 günü geçti gelmedi daha, ürün türkiyede görünüyor fakat hala elime geçmedi 6 dolar lık bişey ama önemli işte

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpress ile iletişime geç, sorun kredi kartı olmaması sanırım.

paran kaybolmaz, mutlaka alırsın
    Aliexpress ile iletişime geçtim. Paranı yolladık banka ile iletişime geç dediler. Bankaya gittim. Banka görevlisi para kesinlikle iade edilmemiş dedi. Yatırıldığına dair dekont iste dediler referans numarası iste dediler.

Aliexpress ile tekrar iletişime geçtim. Aliexpresste ordan oraya aktarıyorlar ordan oraya çözemediler resmen bizim para yalan oldu. Size tavsiyem ürün almadan önce satıcıyla konuşun yada pahalı ürün almayın...

Motosikleti
    pulsar 200NS
    50 günü geçti 2 üründe gelmedi benim şansım mı bu nedir 1 ay sonra seyahate çıkacağım, lazım olacak

Motosikleti
    R25
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir ceket siparişi geçtim.

Bakalım bu nasıl birşey çıkacak

http://www.aliexpress.com/item/KOMIN...2-0d8e2f4329a1
    Hocam bu komine urunlerini belirli bir magazadanmi temin ediyorsunuz eldiven alacagim arastiriyorum ama feedbacki olmayan adamlar satiyor eger tercih ettiginiz bir magaza varsa link alabilirmiyim

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu komine urunlerini belirli bir magazadanmi temin ediyorsunuz eldiven alacagim arastiriyorum ama feedbacki olmayan adamlar satiyor eger tercih ettiginiz bir magaza varsa link alabilirmiyim
    Walla bende kominenin dünya kadar ürünü var. Hepsini farklı mağazalardan aldım. Sorunlu gelen 2 ürün oldu hatırladığım kadarıyla. Onlara da birine %25 diğerine %50 para iadesi yaptırdım.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kez buradan sipariş geçtim, 17 günde Türkiye ye girdi, fakat 8 günde 1 km ilerimde ki ptt dağıtım merkezinden bana gelmedi, kendim gittim almaya 2 buçuk saat bekledim, kargonun kimde nerede olduğu belli değil. en son yolda yakaladım kuryeyi öyle aldım.

Motosikleti
    R25
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla bende kominenin dünya kadar ürünü var. Hepsini farklı mağazalardan aldım. Sorunlu gelen 2 ürün oldu hatırladığım kadarıyla. Onlara da birine %25 diğerine %50 para iadesi yaptırdım.
    Tamamdir tesekkurler eldiven ve mont ihtiyacim var bi bakayim tercih ettigin urunler varsa onlara da bakayim

Motosikleti
    pulsar 200NS
    70864330810

70889887569 şu iki kargo takip numarasından kargolarımın nerede olduğunu söyleyebilecek birileri varmı arkadaşlar. 60 gün oldu, satıcı kaybolmuş olabilir paypal ile iade edelim diyor bendede paypal yok türkiyede de paypal kullanılmıyor bildiğim kadarıyla kullanan arkadaşımda yok. İyice canımı sıktılar, bi daha yurtdışından bişey almam

Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70864330810

70889887569 şu iki kargo takip numarasından kargolarımın nerede olduğunu söyleyebilecek birileri varmı arkadaşlar. 60 gün oldu, satıcı kaybolmuş olabilir paypal ile iade edelim diyor bendede paypal yok türkiyede de paypal kullanılmıyor bildiğim kadarıyla kullanan arkadaşımda yok. İyice canımı sıktılar, bi daha yurtdışından bişey almam
    Sanırım alışverişi AliExpress'ten değil başka bir siteden yaptınız yoksa satıcı PayPal yolu ile iade edelim demezdi. Çünkü Aliexpress'te PayPal ile ödeme seçeneği yok.

Zaten sizde de PayPal yokmuş, o halde alışverişi nasıl yaptınız?

Ve evet, 6 Haziran'dan itibaren Türkiye'de artık PayPal kullanılmıyor.

Ayrıca verdiğiniz numaralar kayıtlı (takip edilebilir) numaralar değil, fakat yine de bazı durumlarda durum bilgisi sorgulanabiliyor. Ürünlerin hangi posta yolu ile gönderildiğini de belirtmeniz lazım sorgulama için.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım alışverişi AliExpress'ten değil başka bir siteden yaptınız yoksa satıcı PayPal yolu ile iade edelim demezdi. Çünkü Aliexpress'te PayPal ile ödeme seçeneği yok.

Zaten sizde de PayPal yokmuş, o halde alışverişi nasıl yaptınız?

Ve evet, 6 Haziran'dan itibaren Türkiye'de artık PayPal kullanılmıyor.

Ayrıca verdiğiniz numaralar kayıtlı (takip edilebilir) numaralar değil, fakat yine de bazı durumlarda durum bilgisi sorgulanabiliyor. Ürünlerin hangi posta yolu ile gönderildiğini de belirtmeniz lazım sorgulama için.
    Seller's Shipping Method 70889887569

Seller's Shipping Method 70864330810

aramızda geçen konuşma bu

2016-06-22 20:42:48
    Dear friend,
    Thanks for your mail.
    Sorry for the trouble. Maybe your parcel was lost on the way. Due to this order is completed, the Aliexpress can not arrange the refund to you. Could you kindly tell us your paypal account? We will refund you via paypal.
    Regards

2016-06-23 02:37:26
    dear seller ı dont use paypal and nobody doesn't use my environment. so you should pay to my credit card. I know can pay credit card on aliexpress

burda göndericinin kendi gönderim methodu diye birşeyden bahsediyor, sanırım ali expressin kullandığı kargo şirketlerinden değil bu, bir ara bir şekilde bulmuştum kargo takip no dan en son türkiyedeydi fakat gümrükte sıkıntı yaşandı sanırım. 2 ürün istiyorsun ikiside gelmiyor, olacak iş değil. Hani işi garantiye alayım deyip 2.5 ay önceden sipariş ediyorsun yine gelmiyor, 15 gün daha gelmezse zaten gelecek olan şeylerde bi işime yaramıyor

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Debit karta yapılan iadeler, kredi kartına yapılan iade gibi 3-4 gün içinde yansımaz. Türkiye de bile iade olması 1 ayı buluyor.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    önemli değil iade etsinde 1 ay sonra gelsede olur

korumalı turunculu HD montu arıyorum

Dear friend,
    Thanks for your mail.
    Sorry for the trouble. Maybe your parcel was lost on the way. Due to this order is completed, the Aliexpress can not arrange the refund to you. Could you kindly tell us your paypal account? We will refund you via paypal.
    Regards

dear seller ı dont use paypal and nobody doesn't use my environment. so you should pay to my credit card. I know can pay credit card on aliexpress

burda göndericinin kendi gönderim methodu diye birşeyden bahsediyor, sanırım ali expressin kullandığı kargo şirketlerinden değil bu, bir ara bir şekilde bulmuştum kargo takip no dan en son türkiyedeydi fakat gümrükte sıkıntı yaşandı sanırım. 2 ürün istiyorsun ikiside gelmiyor, olacak iş değil. Hani işi garantiye alayım deyip 2.5 ay önceden sipariş ediyorsun yine gelmiyor, 15 gün daha gelmezse zaten gelecek olan şeylerde bi işime yaramıyor
    "olacak iş değil" demişsiniz fakat "olabiliyor", bazen böyle durumlar yaşanabiliyor.

Geçenlerde DX.com sitesinden iki ürün sipariş verdim, yaklaşık 50 gün sonra siteden mesaj geldi "ürünleriniz gümrükten geri döndü, ister başka bir ürün sipariş verin, isterseniz de paranızı hesabınıza iade edelim" diye.

"İade edin" dedim.

"İade edilmiştir." mesajı geldikten iki gün sonra da para hesabımdaydı.

Dolayısıyla sizin de para iadesi yönünden bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum. Kaldı ki, satıcı da iyiniyetli bir şekilde ürünün parasını iade etmek istediğini belirtmiş size.

Bundan sonra böyle durumları engelleyebilmek adına "mutlaka ulaşsın" dediğiniz ürünler için siparişi verirken, gönderim metodunu "kayıtlı" yani "Registered Shipping" olarak seçebilirsiniz.

Böylece toplam tutara birkaç dolar daha ilave eder fakat içiniz rahat olur. Gönderinin bütün aşamalarını oturduğunuz yerden takip edersiniz.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdir tesekkurler eldiven ve mont ihtiyacim var bi bakayim tercih ettigin urunler varsa onlara da bakayim
    http://m.aliexpress.com/item/32491394913.html
    http://m.aliexpress.com/item/1486326690.html
    http://m.aliexpress.com/item/32279824227.html

Eldiven onerisi.
    B3nde eldiven ariyorum.
    Bu 3 u arasinda birini sececegim.
    Yazlik mont ve bot almayida dusunuyorum. Yunusun montu gelsin bakalim nasil bisey ona gore bir montta ben patlatirim
    Yunusun onerisiyle komine jk 562 aldim. Mont gercekten kaliteli ve tam kislik. Turkiyede satilan montlarda oyle koruma gormedim. Gogus korumasi ve boyun korumasi bile var. Gogus koruma ve boyun korumasini unutmus satici lakin dispute actim hemen gonderiyoruz dedi suan kargoda gorunuyor. Montun resimlerini atmistim onceki sayfalarda ama net degildi galiba. Bi ara montun ve beraberindeko korumlarinin daha guzel cekilmis fotolarni atarim.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer

Dear friend,
    Thanks for your mail.
    Regards

Siparişi takip etmemişsiniz ki. 60 gün sonra otomatik onay almış ürünler. Onaylandığı içinde satıcı aliexpress üzerinden göndermem mümkün değil demiş. Paypal hesabınız varsa size göndereyim demiş ki iyi niyetli bir yaklaşımda bulunmuş. Şu an ürün size gelmediği için haklı ve mağdur sizsiniz. Fakat sistem üzerinde onay verilmiş gözüktüğü için satıcı para iadesi yapmayacağım dese bile yapılacak bir şey yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler