Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı atoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu Komine lerin kalitesi nasıldır? Ölçüler nasıl geliyor... .?
    Fiyat gayet makul, lakin örneğin tech90 veya riderDenim ile karşılaştırabilen oldu mu? ... Birde bu satıcının sitesinde Revit ceketler var... Türkiyeye göre oldukça uygun fiyat... Orjinal mi sizce ?....
    Uzerindeki korumalar CE onaylı. 1621-1/2 standartlarını karşılıyor. Turkiyedeki muadilleri 4-5 kat fiyata geliyor. Bedenler genelde 2 beden büyüğü sipariş edilerek tutturuluyor. Satıcıya ölçülerinizi mesaj ile bildirerek saticinin önerecegi bedeni alabilirsiniz. Urun elinize geldiginde olduki bedeni uymadı, mesajlastiginiz sayfanin ekran fotosu ile gelen urunun uzerinizde durus seklini ve site yonetimi tarafindan istenecek urun ölçülerini gönderecek olursanız ürünün yarı bedelini iade alırsınız. Urunu de en az aldiginiz fiyata hayli hayliye satarsiniz.

Aliexpress üzerinden revit daniesse alpinstar gibi markalarin urunlerini almayin. Neredeyse tamami replika urunlerdir. Şekli yerinde olsa da kalitesine ihtiyac duydugunuz bir kaza aninda işini yapamayabilir. Ve dikkat ederseniz bu tür markalarin neredeyse tamaminin markalari fitograflarda bugulanmistir. Bu satış kurallariyla alakalıdır. Patentli bir urunun cakmasini öyle ulu orta markasini gostere gostere satamazsin. Bu yuzden komineyi alin alacaksaniz. Kask haric tum ekipmanlarim bu marka ve oldukcaoldukca memnunum
    sarph35 bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25

Beyler bu ürün şuan nerede anlayan var mı? Bu hariç bütün siparişlerim geldi.Bunu vereli 30 gün oldu sayılır.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://hizliresimyukle.com/images/20...image6a180.png

Beyler bu ürün şuan nerede anlayan var mı? Bu hariç bütün siparişlerim geldi.Bunu vereli 30 gün oldu sayılır.
    Son yazılana bakarsak ülkeye giriş yapmış. Gitmesi gereken postaneye doğru yola çıkmış.

tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    http://tr.aliexpress.com/item/Top-Quality-Waterproof-5-5-inch-Universal-Bicycle-Bike-Motorcycle-Handlebar-Phone-Mount-Holder-Case-For/32590659316.html

Forumdan bi arkadaş önermişti aldım kaliteli güzel kullananlarda iyi diyor öneririm 24 günde geldi

Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 gün önce sipariş vermiştim, bugün elime ulaştı.

Ürün göründüğünden daha oturaklı ve güven verici. Oldukça kalın bir plastiği var - ağırlığı yaklaşık 370gr. - ve ayrıca iç kısmında, o plastiğin içinde tel şeklinde çelik çubuklar var.

Bir diğer iyi özelliği; fren manetine denk gelen kısmı ileri-geri istediğiniz pozisyona göre ayarlayabiliyorsunuz.

"İyi ki sipariş vermişim" dedim ürünü görünce.

Ben, başka bir satıcıdan yaklaşık 18 $'dan aldım, bugün baktım zam yapmış satıcı, şu anda fiyat 25,58$ olmuş.

Aynı ürünü başka bir satıcıda 15,30$'a buldum, almak isteyen olursa link'i burada; http://www.aliexpress.com/item/Newest-2015-CROC-LOCK-MOTORCYCLE-SCOOTER-HANDLEBAR-THROTTLE-GRIP-LOCK-SECURITY-LOCK-motorcycle-accessories-Fits-Most/32419963241.html

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Aliexpress'ten henüz motosikletle ilgili bir ürün almadım ama aldığım en ilginç ürün sis makinesi oldu. Sanırım ilkokul 3'ten beri sahip olmak istediğim bi aletti bugün geldi kargom

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpress'ten henüz motosikletle ilgili bir ürün almadım ama aldığım en ilginç ürün sis makinesi oldu. Sanırım ilkokul 3'ten beri sahip olmak istediğim bi aletti bugün geldi kargom
    Feedback lere baktım da sanırım bu ürün :D

https://www.aliexpress.com/item/mini-400W-RGB-Wireless-remote-control-fog-machine-pump-dj-disco-smoke-machine-for-party-weedding/32673547209.html

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Motosikleti
    İnazuma F
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 gün önce sipariş vermiştim, bugün elime ulaştı.

Ürün göründüğünden daha oturaklı ve güven verici. Oldukça kalın bir plastiği var - ağırlığı yaklaşık 370gr. - ve ayrıca iç kısmında, o plastiğin içinde tel şeklinde çelik çubuklar var.

Bir diğer iyi özelliği; fren manetine denk gelen kısmı ileri-geri istediğiniz pozisyona göre ayarlayabiliyorsunuz.

"İyi ki sipariş vermişim" dedim ürünü görünce.

Ben, başka bir satıcıdan yaklaşık 18 $'dan aldım, bugün baktım zam yapmış satıcı, şu anda fiyat 25,58$ olmuş.

Aynı ürünü başka bir satıcıda 15,30$'a buldum, almak isteyen olursa link'i burada; http://www.aliexpress.com/item/Newest-2015-CROC-LOCK-MOTORCYCLE-SCOOTER-HANDLEBAR-THROTTLE-GRIP-LOCK-SECURITY-LOCK-motorcycle-accessories-Fits-Most/32419963241.html

benzer bir ürün daha buldum. bu tamamen metalden yapılmış daha sağlam mı bilemedim. kilit mekanizması adi görünüyo ama denemekte fayda var.

http://tr.aliexpress.com/item/Aluminium-CNC-Motorcycle-Handle-Lock-Motorcross-Motorbike-Lock-Handle-Handset-Lock/32561377548.html

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak ettim napacan sis makinesini
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Takipte oldugum tavsi edebilçegim Motosiklet Eldiven olarak araştırmalarım sonucu en iyisi ve uygun fiyatta olan Ürünler

1)Motosiklet Eldiveni>>

2)2015 Ücretsiz Gemi Motosiklet Eldiven Yarış Su Geçirmez Rüzgar Geçirmez Kış Sıcak Deri Bisiklet Bisiklet Soğuk Guantes Luvas P5>>

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Azzur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde aldığım 3 ürün hala gelmedi 30-40 gün bir süre geçti. 7 gün gibi bir süre kaldı. Önce iletişime geçip daha sonra dispute açmayı düşünüyorum. Tek anlamadığım ürünlerin ikisi 13 martta Türkiye'ye girmiş olmasına rağmen hala gelmedi.
    Gümrüktedir büyük ihtimalle orada işler uzun sürüyor. 1-2 güne dağıtıma çıkar diye düşünüyorum.

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gümrüktedir büyük ihtimalle orada işler uzun sürüyor. 1-2 güne dağıtıma çıkar diye düşünüyorum.
    Umarım öyle olur hocam bekliyorum bakalım. İlginiz için teşekkür ederim.

Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzer bir ürün daha buldum. bu tamamen metalden yapılmış daha sağlam mı bilemedim. kilit mekanizması adi görünüyo ama denemekte fayda var.

http://<a href="http://hizliresim.co...My.jpg</a></a>

http://tr.aliexpress.com/item/Aluminium-CNC-Motorcycle-Handle-Lock-Motorcross-Motorbike-Lock-Handle-Handset-Lock/32561377548.html

Şimdiki ürünü almadan önce, daha sağlam olduğunu düşünerek bu metal kilidi sipariş vermiştim Aliexpres'e.

Sonra ölçüleri tekrar kontrol edince, kilit kapandığında fren manetinin deliğe denk gelmeyeceğini gördüm ve satıcı daha ürünü göndermeden mesaj attım "iptal edin siparişimi" diye. Aynı gün iptal etti satıcı siparişi.

Parayı iade aldım ve ardından şimdiki ürünü sipariş verdim.

Metal olanında, fren manetini elciğe kadar iyice sıkmanız gerekiyor ki kilit kapanabilsin. Elcik ile manet deliği birbirine çok yakın. Maneti elciğe iyice yaklaşana kadar sıkamıyorsanız o delikten geçiremezsiniz.

Oysa plastik olan diğerinde deliği istediğiniz gibi ayarlama şansınız var. O yüzden plastik olanı tercih ettim ben.

Sipariş vermeden önce bunları göz önüne almakta fayda var.

Bunlar da motor üzerindeyken fotolar.

tde bunu beğendi.

Motosikleti
    İnazuma F
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiki ürünü almadan önce, daha sağlam olduğunu düşünerek bu metal kilidi sipariş vermiştim Aliexpres'e.

Sonra ölçüleri tekrar kontrol edince, kilit kapandığında fren manetinin deliğe denk gelmeyeceğini gördüm ve satıcı daha ürünü göndermeden mesaj attım "iptal edin siparişimi" diye. Aynı gün iptal etti satıcı siparişi.

Parayı iade aldım ve ardından şimdiki ürünü sipariş verdim.

Metal olanında, fren manetini elciğe kadar iyice sıkmanız gerekiyor ki kilit kapanabilsin. Elcik ile manet deliği birbirine çok yakın. Maneti elciğe iyice yaklaşana kadar sıkamıyorsanız o delikten geçiremezsiniz.

Oysa plastik olan diğerinde deliği istediğiniz gibi ayarlama şansınız var. O yüzden plastik olanı tercih ettim ben.

Sipariş vermeden önce bunları göz önüne almakta fayda var.

Bunlar da motor üzerindeyken fotolar.

http://i1252.photobucket.com/albums/...7-18-29-22.jpg

http://i1252.photobucket.com/albums/...7-18-29-33.jpg
    Paylaşım için teşekkürler uyarını dikkate alacağım
    Motorlu Günlükleri - İnazuma F - Pek Yakında Yayında

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler ben bir egzos sipariş vermeyi düşünüyorum... 35 dolar egzosun fiyatı.25 dolar da nakliye ücreti.

Gümrükte takılır mı bu yoksa direk bana gelir mi? Belli fiyatların üzeri gümrükte takılıyor falan diye bir muhabbet geçmişti sanki, o yüzden soruyorum bu konuda bilgisi olan var mı?

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Arkadaşlar Aliexpress siparişlerinde gümrük vergisine takılmamanız için size yol göstereyim. Yüksek tutarlı sipariş vermeden önce satıcıya mesaj atıyorsunuz. (google translate ingilizce) Ürünün fiyatı ne olursa olsun faturasına 25 30 dolar yazdırıyorsunuz. Çoğu da kabul ediyor zaten. Ben 88 dolarlık motosiklet botu söyledim. Üzerinde 25 dolar yazılı geldi gümrüğe de takılmadı sıkıntı olmadı. İyi çalışmalar ;)
    Lucien, F54 ve Mertcan00 bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Aliexpress siparişlerinde gümrük vergisine takılmamanız için size yol göstereyim. Yüksek tutarlı sipariş vermeden önce satıcıya mesaj atıyorsunuz. (google translate ingilizce) Ürünün fiyatı ne olursa olsun faturasına 25 30 dolar yazdırıyorsunuz. Çoğu da kabul ediyor zaten. Ben 88 dolarlık motosiklet botu söyledim. Üzerinde 25 dolar yazılı geldi gümrüğe de takılmadı sıkıntı olmadı. İyi çalışmalar ;)
    hocam sen naptın, biraz taşlıcaklar seni
    Ahmetcan45, DoLPHiN2306 ve EverHarD* bunu beğendiler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Daş yokmu lan daş
    Ahmetcan45, DoLPHiN2306 ve Mexico bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler