Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.Motosiklet için chopper tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mert Mutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR- Yamaha Yzf R6- Yamaha Yzf R1
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Yamaha r6 kullanıcısıyım. Malum şehir içinde evden işe, işten eve giderken r6 kullanması sıkıntı oluyor biraz sürüş çok agresif ve rahatsız olduğundan belli bi zaman sonra ağrılar başlıyor izmirde yaşıyorum bilen arkadaşlarım varsa hergün bornova-narlıdere arası gidip geliyorum işim dolayısıyla. Bu sebeple 2. bi motor almaya karar verdim. Yamaha delight düşünüyordum ama bi değişiklik yapıp chopper almaya niyetlendim. Regal raptor spyder 250 nin tipini acayip beğendim.(Birde V motor olsa tadından yenmezdi) Bu tarz motorlar hakkında herhangibi bi fikrim yok. Forumdaki regal raptor konularını okudum ama pek bişey bulamadım.
    Siz ne dersiniz arkadaşlar ? 250 cc chopper tavsiye edicek tecrübelerini paylaşıcak arkadaşlarım varsa sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    daelim daystar250 al derim

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Şimdi fiyat vermemişsin ama çok fazla araştırdım bu konuyu ve rks cruiser 250ye karar verdim kullanıcıları aşırı memnun. Tipi de çok güzel. V motor enjeksiyonlu. Titreşim yok gibi. Fiyatı uygun. Bir araştır derim. Ama paran varsa hyusung gv250. Ben rks cruiser 250 alacağım. Ha bide sabredersen rks blackster 250 geliyor 2016da manyak bişihttp://i.hizliresim.com/LPZ5Ja.png

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler