Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzincide Lastik Şişirme Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Arkadaşlar herkese merhaba
    Motorumun lastiklerini birtürlü benzincide şişireyorum kaç tane benzinci denedim hepsinde aynı,hatta bundan dolayı bir kere sibop bozdum lastik değiştirdim
    Evimin yakınındaki lastikçide de basınç değeri göstermiyo geçen ön lastik 40psi çıktı

Şunun kolay bir yolu var mı acaba bilgili birileri söylerse iyi olur

Motor:bajaj boxer
    Ek: zincir korumalık mevcut hava pompası tam girmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Böyle birşey alabilirsin kalıcı çözüm olur ya da bi kaç benzinci daha arayıp kısa saplı bi pompa bulabilirsin malesef bu aletleri kurarken motosikletleri düşünmüyolar adam yarım metre borudan imal etmiş.

Motosikleti
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/Ql82ay.jpg

Böyle birşey alabilirsin kalıcı çözüm olur ya da bi kaç benzinci daha arayıp kısa saplı bi pompa bulabilirsin malesef bu aletleri kurarken motosikletleri düşünmüyolar adam yarım metre borudan imal etmiş.
    Cevap için teşekkürler
    bunun tam ismi nedir acaba birde nerelerde bulabilirim

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı Ygz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler
    bunun tam ismi nedir acaba birde nerelerde bulabilirim
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...244/pasif-ilan
    TimFx bunu beğendi.

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    abi 15 lira ne ya yuh alma abiya boşver git lastikç.iye 1 tl ver ön arka şişirsin gunah ya . petrolde lastik şişirme işine gelince ben yaptıgımı anlatayım önce psı ıyı kaça istiyosam ayarlıyorum orda bir işaret var tamamen ınık lastık gosterıyo ona basıyorum ona basınca sıboba otorsada oturmasada hava verıyo 3 sn bır basıç ulaşınca duruyo (oturup pturmasa dedigim bazıları tam oturunca hava basıyo bazen oturmuyo bozuk oluyo lastık ınıyo ama bu tamamen inik lastık butonuna bastıgında dırek hava verıyo 3 sanıye arayla psı ye ulasana kadar) işte lastıgı boyle şişirip kontrolude ılk taktıgında kaç gösteriyosa oda lastigin psı sidir :D

Motosikleti
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar bunu birtek burada bulabildim lastikçiye de bir sorayım varsa ondan alıyım artık

Edit: link https://www.motoliz.com/u101656/moto...a-aparati.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Alıntı aslan557 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi 15 lira ne ya yuh alma abiya boşver git lastikç.iye 1 tl ver ön arka şişirsin gunah ya . petrolde lastik şişirme işine gelince ben yaptıgımı anlatayım önce psı ıyı kaça istiyosam ayarlıyorum orda bir işaret var tamamen ınık lastık gosterıyo ona basıyorum ona basınca sıboba otorsada oturmasada hava verıyo 3 sn bır basıç ulaşınca duruyo (oturup pturmasa dedigim bazıları tam oturunca hava basıyo bazen oturmuyo bozuk oluyo lastık ınıyo ama bu tamamen inik lastık butonuna bastıgında dırek hava verıyo 3 sanıye arayla psı ye ulasana kadar) işte lastıgı boyle şişirip kontrolude ılk taktıgında kaç gösteriyosa oda lastigin psı sidir :D
    Kardeşim yazdığını görmemişim kusura bakma

Benim sıkıntı arka lastiğe bir türlü pompayı basamıyorum kapalı zincir koruma var ondan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)