Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorcu Arkadaşlarin Dikkatine

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar yaz geldi cok dikkatli olmalıyız Parkları bahceleri sulamak icin calışan fiskiyeler amacına uygun calışmıyor resmen yolları suluyorlar dikkat edin,hic beklemediğiniz bir anda ıslak zemin karşınıza cıkıyor yeşil alanlı kavşak ve bulvarlara lütfen dikkatli girelim.Bu problemler otoları bile zora sokuyor bizleri düşünmek bile istemiyorum.yolların kuruluğuna fazla güvenmeyin güneşten asfalt eriyor yerler jilet gibi kayıyor. LÜTFEN HIZIMIZA DİKKAT EDELİM.KURALARA UYALIM
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

albatros haklı bencede bu sabah yolda gördümki belediye sokakları yıkıyor yerler sabun dökmüş gibi kayıyor ve son duyduklarıma göre karadenizin bazı yerlerinde aasfaltlar erimiş dikkatli olmalı
    Kask tak!

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    eywallah albatros hocam.. gazı kısalım biraz..
    CBR 600F Honda,

Çok teşekkürler uyarı için.. Gerçekten tehlikeli bi durum oluşuyor..

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bir de sizde oluyor mu biliyorum ama benim motorda asfalttaki frenlemeden dolayı oluşan lastik izlerine denk gelince motorun arkası gezmeye baslıyor. dun otobandan gelirken gebze dilovası arası zor anlar yaşadım her taraf lastik izi olmuş nasıl olmuşsa artık
    ==============================
    ==============================

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    abi sadece belediye mi bazı semtlerde kadınlar yol kenarında halı yıkıyorlar ve asfalt sabunlu su oluyor
    KAMP ADAMLARI

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    abi sadece belediye mi bazı semtlerde kadınlar yol kenarında halı yıkıyorlar ve asfalt sabunlu su oluyor
    YA allahtan kafa kıyak gezıyorsun bıde ayık gezsen destan yazarsın yazı cok harıka kardesım halılarrrrrrrr konusunda
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 gun once tv de gormustum mahallenin bayanları istanbulda bir semt te halı yıkıyorlar aşşagıya kayan sabunlu sular 2 otomobilin yoldan çıkmasına ve ortadaki dere yatagı gibi bir kanala uşmasına neden oluyor orada motorun kaydıgını bile dusunmek istemiyorum

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    aydınlattıgın ıcın sagol cok haklısın
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı

Özellikle sokak araları çok kötü durumda, yerler sürekli ıslak, istanbul gibi her tarafı yokuş olan bir şehirde, bir de yerlerin sürekli ıslak olması çok tehlikeli oluyor,

Buradan bütün arkadaşlarıma şunu söylemek istiyorum;

"Yavaş yerler yaş"
    [B][COLOR="Black"][CENTER]U-F-A 87'ye bakın, görürseniz el sallayın, [/CENTER][/COLOR][/B]
    [CENTER][B][I][SIZE="2"][COLOR="Orange"]MoMo ZeN[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

bizim mahalledeki mümin abi keşke bu foruma üye olsaydı yaw adamın işi gücü yok elinde hortum yol suluyor
    mümin abiii mümin abiiii... buradan sana sesleniyorum yol sulama çiçek sula çiçeeeeekkkk

icelive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asi1977 adlı üyeden alıntı
    bizim mahalledeki mümin abi keşke bu foruma üye olsaydı yaw adamın işi gücü yok elinde hortum yol suluyor
    mümin abiii mümin abiiii... buradan sana sesleniyorum yol sulama çiçek sula çiçeeeeekkkk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler