Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lanet olsun snapy

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Snappy tekrar söylüyorum bajaj boxer al modenasın devri bitti servisi vs yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    İnnova alsana sen

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Biraz daha koy YBR al )))
    cemmoto41 bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Mondial Snappy ile benim garajda yatan Mondial Hyena aynı fabrikadan çıkıyodu. Fabrika çıkış fiyatı 230 dolar olan motoru 1450 liraya kakaladılar resmen. Senin Snappy de aynı mal, çok bi kalite bekleme. Benim motorun 1 senede değişmedik parçası kalmamıştı neredeyse. Yürür aksam dökülüyodu resmen. Dolar da 2011 kışında 1.6 lira falandı düşünün kazığın boyutunu. 800-850 dolara almışım. Adamlar geçen ay 2099 liraya 100 UAG satıyodu, dolar 2.85 lira falanken. Yaklaşık 700 dolara Hyena'dan 2 kattan fazla kaliteli motor satmışlar yani. Hem de motor hacmi 98cc ile sınırlı kalmıyo büyütebiliyosun. Benim 2012'de aldığım Mondial MX Grumble ile bunlar arasındaki kalite farkı büyük bir uçurum. 2012 model olup ön maşaları paslanan Honda Cb 125E'ler varken bende daha pas yok, motor tuzlu kar suyunu defalarca yemesine rağmen.

Modenas tarih oldu unut onu
    O cb kullanıcısı on maşanin neden paslandigini anlatmıştı.Hava almayan nalyon bir branda altında yağmur çamurda kalması ve brandanin yüzünden motorun kurumaması yüzünden paslandigini anlattı sahibi lütfen 1 kişinin dikkatsizliği yüzünden başına gelenleri bütün cb lere mal etmeyelim istersen Benim motorda egzos ucundaki civatalar harici en ufak paslanma yok.Yaz kis yağmur çamur demem binerim bunuda belirtmek isterim.
    Snappy hocam alicaksan temizinden 2.el crypton veya innova alcaksın illa japon olsun dersen.Ha adam gibi ustam var dersen eski honda c90 öneririm ucuza motoru yenilersin.İlla cup istediğin için bunları önerdim.Maalesef o paraya sıfır japon cup yok...

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    modenas ne la bilmiyom ben onu. topraam hep geyiğini yapıyoz ama bu sefer hakikatten biraz daha koy ybr al başkası kurtarmaz seni vakıfların köy yollarında. oralar biraz bozuk yollar bilirim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O cb kullanıcısı on maşanin neden paslandigini anlatmıştı.Hava almayan nalyon bir branda altında yağmur çamurda kalması ve brandanin yüzünden motorun kurumaması yüzünden paslandigini anlattı sahibi lütfen 1 kişinin dikkatsizliği yüzünden başına gelenleri bütün cb lere mal etmeyelim istersen Benim motorda egzos ucundaki civatalar harici en ufak paslanma yok.Yaz kis yağmur çamur demem binerim bunuda belirtmek isterim.
    Snappy hocam alicaksan temizinden 2.el crypton veya innova alcaksın illa japon olsun dersen.Ha adam gibi ustam var dersen eski honda c90 öneririm ucuza motoru yenilersin.İlla cup istediğin için bunları önerdim.Maalesef o paraya sıfır japon cup yok...
    4 mevsim kullanılıp da şasesinde gram pas olmayan Cb125E varsa iddiam yanlış çıkar. Ya da benim motorla aynıymış deriz Benim motorda arka amortisör üst bağlantısında iç tarafa az boya atmışlar orası biraz kahverengileşmiş, onun dışında şase boyasında renk atma bile yok. Gidondan motora inen bağlantı borusundaki, kilit zinciri bağlamaktan oluşan çizikleri saymıyorum, orası yine de iyi dayanıyo aslında çizilen boya pul pul atabilirdi de.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha koy YBR al )))
    işte bu mesajı arıyordum

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Modenas da aynı soy snappy kardeş , Japon ya da Hintden şaşma bence boxer Discovery ybr apache bunlara bak

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cinli goren masum koylu
    svgblg bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    servis uzakta bahanesini geçin bende ilk drifti aldığımda köyde yaşıyordum en yakın servis 20 km di gidip geldim servisime bende mondial kullanıyorum neden sinyallerimde yanmama dökülme olmuyor çok merak ediyorum

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlığı okuyunca ,

Lanet olsun sana snappy senin derdin ne dostum
    svgblg, Alisilin ve Iron&Road bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Abi Cub motor almayın aldırmayın. Durmadan arıza verir, durmaz gitmez matkap gibi titrer derdi çekilmez. Benim Cub motorun vitesinde sorun var debriyajıda yeni değişti, ustaya götürdüm motor kullanmayı bilmiyon mu dedi ??? Heee bilmiyom, vites koluna kafa atarak değiştiriyom vitesleri ben. Tövbe tövbe, kardeş sen git salcano Wolf al ona bin. 0 km 3250 lira. Cub motora ducati olsa bir daha bulaşma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Cub motorun rahatlığı hiçbirinde yok hele 4.vitesten boşa atması anlayamassınız
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cub motorun rahatlýðý hiçbirinde yok hele 4.vitesten boþa atmasý anlayamassýnýz
    Memnunsan sorun yook? Yaptır devam et. Tavsiye istemişsin ona göre millet yazmış birşeyler. Bizde de var cub rahatlığı batsın.
    Mengu16 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

bugünün sorunu bu bakalım yarın ne olacak

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    snappy ye dis mi attınız başınıza büyük bir bela aldınız..

adamım bi insan bu kadar boş olamaz ya :D

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Az daha koy araba al artık sende rahatla şu forumda şaka bir yana kardeşim yamaha cryptonu öven abilerim var, tek balansörlü cub imiş tam araştırmadım ama japon sonuçta. Yada boyun yeterse xtreme Max alabilirsin köy de bağ da iyi olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)