Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sadece Müzik Dinlemek için Kask İçi Kulaklık? Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    İyi akşamlar gençlik ben uzun yolculuklarda müzik dinlemeyi çok severim ama ne yazık ki yaptığım piyasa araştırmasına göre kask içi müzik dinleyebilecek sadece kulaklık bulamadım. Bu öbür interkom filan zımbırtıları aradığım şey değil. Sadece müzik dinleme amaçlı kask içi kulaklık arıyorum. Marka adres link fiyat bilen varsa destek bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şöyle birşey buldum ilginizi çekerse
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-kask-ici-kulaklik-198590115/detay

Motosikleti
    Alıntı MertCicen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle birşey buldum ilginizi çekerse
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-kask-ici-kulaklik-198590115/detay
    hah işte tam bu cins arıyorum Adamsın eyvallah. Kalite filan nasıldır acep
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Fısıldayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 ESD
    Herhangi bir bilgisayar kulaklığının iç hoparlörlerini çıkartıp takabilirsin sonuç gayet başarılı oluyor

vallahi hiç bir fikrim yok daha önce denemedim

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Hakikitekerin attığı aliexpress olanını aldım kullandım gayet memnunum mikrofonu felanda var telefon çaldığında açıp konuşabiliyorsunuz kask içinde.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar üstte verdiğiniz linklerdeki ürünler baya ceset. Ben aldım kullandım ancak ses sanki çok uzaktan geliyor. Benim kaskım oldukça sessiz ancak performansı çok düşük. 40-50'den sonra hiçbirşey duyulmuyor...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sennheiser cx1250-200 gibi modellerde kulak içi olsa dahi kulaklıpın boyutu oldukça küçük. Hem iyi ses alırsınız, hem rahatsız etmez
    Green Arrow bunu beğendi.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Size bir tavsiye verim,
    Gürültü engelleyici kulakiçi kulaklık kullanın, geçen gün müzik dinlemeden ses engelleme özelliğini açtım ,arka plandaki insanı yoran düşük frekansları,dip sesleri,uğultuyu alıp götürüyor sadece gerekli olan sesleri duyuyorsunuz,
    Otobüs,metrobüste eskiden son ses müziği açar kulaklarıma zarar verirdim ,şimdi üç kademe yeterli uzun yolculuklarda sessiz bir şekilde gidersiniz, yanlış anlaşılmasın küçük bir bebeğin ağlama sesini bile duyarsınız bu dip sesleri kulağı yoran dip gürültüsünü engelliyor,aşağıdaki ürün şu an %40 indirimli satılıyor piyasaya göre 5 sterlin de kargo ekliyorsunuz,
    Artık dışarda bu kulaklık olmadan dinleyemez oldum,eskiden müzik dinlemiyormuşum ,kaskın içinde harikalar yaratıyor ,motor sesini baya engelliyor ,ufak kalem pil ile 50 saate yakın pil ömrü var,müzik dinlemeden de kullanabiliyorsunuz 1hafta da eve teslim edildi .Audio Technica ANC33iS Quiet Point Active Noise Cancelling In Ear Headphones http://www.juno.co.uk/products/audio...ise/488991-01/

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam dediğiniz iş için çifti 1 tl ye kulak tıkaçları var. Kulaklıktan daha az rahatsız eder kaskın içinde. hatta hiç etmez, ben kulak tıkaçlarıyla uyuyorum mesela

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Evet ama tıkaç ile müzik dinleyemezsiniz,
    Normal kulaklık ile motorda müzik dinlemek anlasız, çünkü motor ve rüzgar sesi dinlediğiniz müziğin %50 sini alır götür,bişey anlamazsınız
    Sesi sonuna kadar açarsınız buda kulaklara yapılacak en büyük kötülüktür,
    Tedavisi olmayan kulak çınlaması hastalığına yakalanırsınız,
    Uzun yolda kesinlikle tıkaç kullanılmalıdır,
    Ayrıca motorda müzik dinlemek bence pek iyi bir alışkanlık değil,
    Ama illa dinlenecekse sesi açmak yerine etraftaki gürültüyü azaltmak daha iyi,
    Sağlık açısından

Motosikleti
    Benimde asıl merak ettiğim bu aliexpresstekilerin kalitesiydi çok ucuz olunca işkillendim. İyi diyen var berbat diyen var bilemedim ki şimdi. Bende kulakiçi kulaklık var ama randıman vermiyor kaskı taktığında takılıyo kayıyo filan tadı kaçıyor. Sennheiser kulaklığım var tam bir efsane müzik işini ondan önce ondan sonra diye ayırdım ama işte kaskta napcaz bilmiyorum

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size bir tavsiye verim,
    Gürültü engelleyici kulakiçi kulaklık kullanın, geçen gün müzik dinlemeden ses engelleme özelliğini açtım ,arka plandaki insanı yoran düşük frekansları,dip sesleri,uğultuyu alıp götürüyor sadece gerekli olan sesleri duyuyorsunuz,
    Otobüs,metrobüste eskiden son ses müziği açar kulaklarıma zarar verirdim ,şimdi üç kademe yeterli uzun yolculuklarda sessiz bir şekilde gidersiniz, yanlış anlaşılmasın küçük bir bebeğin ağlama sesini bile duyarsınız bu dip sesleri kulağı yoran dip gürültüsünü engelliyor,aşağıdaki ürün şu an %40 indirimli satılıyor piyasaya göre 5 sterlin de kargo ekliyorsunuz,
    Artık dışarda bu kulaklık olmadan dinleyemez oldum,eskiden müzik dinlemiyormuşum ,kaskın içinde harikalar yaratıyor ,motor sesini baya engelliyor ,ufak kalem pil ile 50 saate yakın pil ömrü var,müzik dinlemeden de kullanabiliyorsunuz 1hafta da eve teslim edildi .Audio Technica ANC33iS Quiet Point Active Noise Cancelling In Ear Headphones http://www.juno.co.uk/products/audio...ise/488991-01/
    Bende böyle bir ürün arıyorum. Kaskı takıp çıkarırken zor oluyor mu? Birde türkiyede satılan bir ürün yok mu?

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    bluethooth dizayn var 175 tl kartalda yeri.aynı zamanda telefonlada görüşebiliyorsun

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ben bu kulaklığı almıştım spor için ve motorda da rahatlıkla kullanıyorum. Çünkü kulaklık tamamen kulağın içinde kalıyor her hangi bir kısmı kulak dışında kalmıyor ve rahatlıkla üstüne kask giyebiliyorum. Tavsiye ederim...

http://urun.n11.com/kulaklik/philips...B&gclsrc=aw.ds
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler