Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zararli egzoz gazlari

Motovento
    REKLAM ALANI
    MASTER_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750 X DCT
    Merhaba,

yogun trafikte motosiklet suruculeri kapali araclara gore daha fazla zararli egzoz gazlarina maruz kalmakta. bu nedenle alinabilecek tedbir (kaska filtre takmak v.b.) nedir? solunum guclugu ceken yada alerjik astimi olanlar nasil motosiklet kullanir... etkilenmezler mi?

ekipman alma asamasinda oldugum icin detay bir husus da olsa bu konuda bilgi almak istedim.

saygilarimla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Ustalar mutlaka yanıtlayacaktır ancak bence buff ve balaklava vb. Tarzı ağızı ve burunu kapatan ürünler bayaa iş görecektir.

MASTER_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750 X DCT
    evet ben de dediginiz gibi ustalarin yanitlarini bekliyorum. yillarini bu tutkuya adamis fakat trafikte gaza maruz kalanlar mutlaka bir tedbir almis yada alinacak tedbirleri biliyordur diye dusundum.

ilginize tesekkurler

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Dostum balaklava vs. hiç bir işe yaramaz. Yolda yürürken , akşam balkona çıktığında da aynı gazları soluyorsun. Kaçışın yok yani. Fabrika bacalarına ve egzoslara filtre takmaya paçası yemeyen siyasiler iş sigaraya geldiğinde basıyorlar cezayı. Şaka gibi.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Egsoz emisyon var zaten araclarda.cikan egzos gazi belirlenen seviyenin ustundeyse muayeneden gecemez.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsoz emisyon var zaten araclarda.cikan egzos gazi belirlenen seviyenin ustundeyse muayeneden gecemez.
    rolantıde alınması gereken degerler gaz verılınce alınıyo, herhangı ayar veya mudahale edılmeden ekranda uygun degerler goruldugu an cıktı alınıyo. Yanı ısten kacmak ıcın sahtekarlık yapılmakta.

Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rolantıde alınması gereken degerler gaz verılınce alınıyo, herhangı ayar veya mudahale edılmeden ekranda uygun degerler goruldugu an cıktı alınıyo. Yanı ısten kacmak ıcın sahtekarlık yapılmakta.
    Ona bisey yapamayiz zaten millet olarak sadece ve sadece herkez isini duzgun yapsa bu halde olmazdik.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    büyük şehirlerde aynı sorunla yayalar, eski araç sahipleri, toplu taşıma kullananlar da karşı karşıya. çözüm filtrede değil, doğru şehir planlaması ve çevre koruması ile sağlanabilir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler