Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kilidin içine japon döken bakkal

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Kalıp haldeki japon u aseton eritmez. Cakmağı eline alıp yakacaksın. Başka türlü erimez. Bakkalla git konuş. Ama efendi şekilde ağzını ara. Baktın bakkal yapmış kilidine japon mu dokersin ne yaparsan yap.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilidi soruyosan; aseton doğru cevap.
    bakkalı soruyosan; kısasa kısas caizdur.
    motoru soruyosan; bi daha oraya koyma.
    kesınlıkle dogru gecmış olsun bakkalın da a..........

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Alıntı exterminate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolanya veya wd40 ile yapıştırıcıyı çözebilirsin. Bu işlemi yaparken yüksek sesle Bunu yapanın an.... bacı..... gelmişini geçmişine stopie yaparak girer tek tekerle çıkarım de. zaten bakkal yapmışsa hopppp birader yavaş gel diye seslenir. gerisi senin becerine kalmış bir durum.

Benzer bir durum benim başıma gelmişti. Adam motoru kapının önünde istemiyordu hep park sorunu yaşıyorduk. 3 4 kez motorumu alıp ileriye bir yere götürüp devirip bırakmış. bu bir çok kez olunca bende arabasını çekici ile çektirip boş bir tarlaya bıraktım. gelip neden yaptın diyemedi :D arabayıda 1 hafta aradı.
    bu cok ıyımıs ya yarıldım :D:D:D:D:D

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı cihat çakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlar

ilk motorum olan tvs apache rtr 150 satın aldığımda maddi durumlar iyi olmadığı halde motorumu korumak amaçlı abus kilit aldım ve evimin hemen karşısında bir direğe motorumu kitledim 2,3 hafta geçtikten sonra direğin yanında ki bakkal motoru oraya park etmememi istedi ben cevap bile vermedim ve park etmeye devam ettim 3,4 gün sonra motosikletimi kilitten çıkardım kilidi direğe bağladım ve orada bıraktım geldiğimde kilidin içine anahtarı sokamadım çilingir çağırdım ve içine japon yapıştırıcısı döküldüğünü söyledi yapa bileceğim bir şey yok dedi ve gitti. Yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler
    Bi link atıp çıkıcam:

https://www.google.com.tr/webhp?sour...%C4%B1l%C4%B1r

Geçmiş olsun.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Al kaliteli bir sprey dükkanın önüne bu bakkal eşcinsel dir yaz... çamur at lekesi kalsın mantığı) hak etmiş deyuzzz
    nemesis-83 bunu beğendi.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız bakkal döktüyse kafa çok enteresan... Hem motorun orada durmamasını istiyor hem de sahibi motoru götüremesin diye elinden geleni yapıyor. Ulan madem bi şeyine engel oluyordu da oraya çekmesini istemedin, hadi adam kilidi açamadı motoru da bıraktı orda 1 ay, ne b*k yiyecen?

Nereli olduğundan bağımısız olarak söylüyorum, tam bir anadolu çomarı davranışı, zekası...
    Motorcu arkadaş motorunu alıp kilidini direkte bırakmış. Bakkal amca motor yokken kilide japon dökmüş, geri gelince kilidi açıp motoru bağlayamasın diye..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Yalniz var ya ben o bakkala acayip bilendim keske bana sarsaydi yapmadigim i..lik kalmazdi ben her nekadar iyi biri olsamda cok kindar adamimdir bir yapilan iyiligi birde i...ligi asla unutmam ilk işlem kilite kurdan sokmak olurdu anahtari takip ittirince gecmis ola bunu belirli periyodlarla yapardim akebinde maliye bakanligina sikayet ederdim vergi kaciriyor diye hangi bakkal sattigi urune fis kesiyorki gafil avlandirirdim bunun yani sira son kullanim tarihi gecmis urunler satiyir diye belediyeye sikayet ederdim yada ilgili kuruna denetleme gecirirdi muhakkak bi yerlerden son kullanim tarihi gecmis urun cikacaktir bunlar hep karsiligi para cezasi olan seyler bu da yetmedi elektrik saatini bulup muhurunu sokerdim kanca var ise indirip kacak elektrikten ihbar ederdim kanca olmasada muhursuz saate kacak islem yapiyorlar off off hizimi alamadim daha bi suru sey ugrasirdim yani

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al kaliteli bir sprey dükkanın önüne bu bakkal eşcinsel dir yaz... çamur at lekesi kalsın mantığı) hak etmiş deyuzzz
    Bu şaka gelebilir ama gerçekten çok işe yarıyor. Evveliyatını tam bilmiyorum ama bu tür bir olay yaşanmış ve bakkalın kepenk ve duvarlarına p*rnocu bakkal yazmışlar. Adam boyatmış tabi temizlemiş yazıyı ancak yıllar sonra hala "BUGÜN" o bakkalın ismi p*rnocu bakkal olarak anılır
    cihat çakır ve yasdal bunu beğendiler.

haklısın 18 yıldır komşuyuz ama gerekçesi çokta iyi bir gerekçe değil sadece çöpünü atmasını engelliyormuşum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

hahah :D motor kilitli değildi kilidi direğe kitli bir şekilde bıraktım istediği şey gayet açık yani :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

haha :D aslında dondruma dolabı dışarıda kilidide var aynısımı yapa bilirim ama beni kameralar engelliyor :D

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Belediye sikayet edebikirsin dondurma dolabi muhtemel kaldirimdadir ve kaldirim isgalinden ceza yer
    MotorKafa bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bakkal sahibi sence art niyetli birisi ise motorunu başka yere koyarak konunun uzaması engelle ve olumsuz bir sonuçla karşılaşmayalım.Bütün haklarımızı bu dünyada alacak değiliz ya biraz öteki dünyaya hak birakalim ))) Eğer art niyetli biri değilse zaten o yapmamıştır, sokaktaki çocuklar falan yapmış olabilir.Adama durumunu izah et başka koyacak yer yok vs anlat derdini konuşunca herşey çözülür

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    japonu açan ilaçda var internetten aramak lazım

Akşam kepenkleri kapatınca sende kepenklerin kilitlerine japon dök, tabiki şaka sakin bir dille gidip niçin böyle yaptığını sor bence

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    toplanıp 15-20 motorla gidelim oraya dükkanın önüne çekelim içeri girip adama hesap soralım? klavye başından atıp tutan kaç kişi gelecek bakalım?

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Gir Bakkala
    Selamin Aleykum Bakkal Amca de
    Ya Gecenlerde buraya motoru cektim bitane i..nenin teki sen gel kilide japon dek be o..cocu be a.asini s.ktim yapilirmi bu be falan icini dok yardir gitsin kalkip yaptiysa ben yaptim diyemez zaten icin ferahlar 😂
    motoruda zula biyere cekte soradan parcalamasinlar😂
    yasdal ve MotorKafa bunu beğendiler.

enlighteray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Karizma R (2016)
    kilidi ısıtmak burada okuduklarımın en mantıklısı duruyor, japon atıyorum 400 derecede parçalanıyorsa kilidi ısıtıp kurtatabilirsin. diğer çözücüler ne kadar etkili olur onu da denemek lazım bir yere japon koyup 2 gün bekleyip alkol aseton vs ile eryo mu bak, ama eritsen bile tortusunu çıkaramayabilir.
    diğer konuya gelince bunu yapan yüzde 99 bakkal, ben türkiye de esnaf dışında motorlarla uğraşan, kilit japonlayan birinin olabileceğine hiç ihtimal vermem. o mahlukat insan olsaydı zaten bunu yapmazdı. onun için karşındakinin anadolu çomarı olduğunu kabullen. sen bi şekilde oraya tekrar motorunu koyunca yarın bigun bu anadolu çomarı sana akıllanmadı deyip motoruna japon sürebilir, başka bir şey yapabilir. bundan sonrası için 2 seçeneğin var
    oraya koymama lüksün yoksa bi şekilde o kişiyle konuşarak anlaşman lazım, olmazsa motorun üstüne gizli kamera vs koyup kimlik tespiti yaptırıp mala zarar davası aç. ya da uzaktan birkaç saat izlemen- birisine izletmen lazım, kayıt altına alıcaksın, umuma açık yerde motorunu videoya alabilirsin.
    diğer şık onun malına zarar vermek, motoru oraya koyduğun sürece tehlikeli
    eğer oraya motor koymak zorunda değilsen ve kamera vs ile tespit edilirsen o senin hakkında mala zarar davası açabilir.

son olarak boş olduğun bi zamanda gidip sen bunu yaptın sana inat buraya koymaya devam edecem vs diye kızdırıp kameraya kaydedip dava açılabilir, karşındakinin zeka seviyesi düşük ne de olsa.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Gelişme var mı bakkal hakkında ?

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    @rsinan bakkalın üstüne japon döküp acaba cidden ateşle eriyip erimediğini kontrol ediyordu ama sonuç ne oldu bilmiyorum

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Ağzını yüzünü kır bakalım bidaha cesaret edebilicekmi ben olsam o bakkalı sakat bırakırdım

selimm07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    Nasil bi manyakmis bu adam veya nasil bi zekaya sahipmiş. Kilidin.icine japon dökmek seytanin aklina gelmez valla.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    WD40'dan ziyade, solvent, veya benzin işinizi görür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)