Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda hangi motoru alacağıma karar verdim, sonuç= ikisinide...

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese Selamun Aleyküm,
    Yamaha yzf 125r mi yoksa honda cbr 125 mi diye konu açmıştım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/152106-honda-cbr-125r-mi-yoksa-yamaha-yzf-r125-mi.html
    Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim.
    Motorların ikisinide almaya karar verdim. Fransada yaşıyorum yazları yaklaşık 1 ay köyümüze gidiyorum.
    "ALLAH" a şükür maddi imkanım elverdiği için burada honda cbr 125 alıp yazında köye gidince euronunda fiyatının yüksekliğinden faydalanıp yamaha yzf 125r almaya karar verdim.
    Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim...
    nemesis-83 ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    nerede ilk acemiligi atacaksan oraya 125 lik diger tarafa 250 lik tavsiye ederim...
    Pisman bunu beğendi.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    "ALLAH" a şükür imkanım elverdiği için ben de mutfağa bmw s1000rr salona zx636 tuvalete 1000rr yatak odasınada h2r alayım diyorum sizce nasil olur?
    000000, homtiri, hakikiteker ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Parası olanı neden kıskanırsınız ki? Adam işine öyle gelmiş öyle alacak.
    swizz, KaanD ve MetinK. bunu beğendiler.

Hayirli olsun kazasiz eglenceli günlerde kullanman dilegiyle.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parası olanı neden kıskanırsınız ki? Adam işine öyle gelmiş öyle alacak.
    iyide bundan bizene istediği kadar alsın nasıl bir yorum bekliyonuz'ki hayırlı olsun demekten beşka

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide bundan bizene istediği kadar alsın nasıl bir yorum bekliyonuz'ki hayırlı olsun demekten beşka
    Tamam İşte Hayırlı Olsun De Geç,Niye Dalga Geçiyorsu?

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''ALLAH'' a şükür kardeş ikisi de kazasız belasız umarım. ''ALLAH'' ikisinin de yolunu açık etsin. ''ALLAH''

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Değişikler

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam İşte Hayırlı Olsun De Geç,Niye Dalga Geçiyorsu?
    Nerede dalga geçtim?

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede dalga geçtim?
    Sözünüze İstinaden Diğer Kullanıclara Söyledim.Misa 4Vaqrant

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    125cc ss aldığına göre arkadaş motora yeni başlıyor belli , motora yeni baslayan adamin 2 tane ss almasi sizce ne kadar mantıklı? Zaten geri satacak? Daha bi kac sey daha söyleyebilirimde neyse ben arkadaşın troll olduğunu düşündüğüm için öyle bi yorum yaptım. Kimsenin parasıyla işim yok merak etmeyin inşallah arkadaş iki motorunda fotosunu ruhsatini atar bizde öğreniriz kim yanılıyor

Başlıktada fransada yaşadığımı belirtmiştim,gene yüksek cc sahiplerinin gazabına uğramakda varmış.
    Maddi imkanım el veriyor derken zengin falan dediğim bende normal bir ailenin çocuğuyum.
    Burada 2 ay çalışıp sıfır cbr125 alabiliyosunuz işte bu yüzden maddi imkanlarım el veriyor dedim, burqda fiyatlar gerçekten uygun çünkü.
    Ehliyet müsaade etse ben neden 125 cc alayım peki???
    Şimdi birde bana troll diyenler var troll olsan emin olun burada cbr 125, yzf 125r yerine hayabusa konusu açardım.
    Gerçi doğruya bu sitede cc yükseltmek veya motosiklet almak vatanı kurtarmaktan daha zordu kusura bakmayın unutmuşum.
    İyi düşüncelerini söyleyen insanlara tabiki bi lafım yok.
    Abicim yada kardeşim yorum yapmak istemiyosan yorum yapmazsın bu kadar basit sana zorla yorum yap diyen yada yorum yaptıran yok.
    nemesis-83 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Sinan58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıktada fransada yaşadığımı belirtmiştim,gene yüksek cc sahiplerinin gazabına uğramakda varmış.
    Maddi imkanım el veriyor derken zengin falan dediğim bende normal bir ailenin çocuğuyum.
    Burada 2 ay çalışıp sıfır cbr125 alabiliyosunuz işte bu yüzden maddi imkanlarım el veriyor dedim, burqda fiyatlar gerçekten uygun çünkü.
    Ehliyet müsaade etse ben neden 125 cc alayım peki???
    Şimdi birde bana troll diyenler var troll olsan emin olun burada cbr 125, yzf 125r yerine hayabusa konusu açardım.
    Gerçi doğruya bu sitede cc yükseltmek veya motosiklet almak vatanı kurtarmaktan daha zordu kusura bakmayın unutmuşum.
    İyi düşüncelerini söyleyen insanlara tabiki bi lafım yok.
    Abicim yada kardeşim yorum yapmak istemiyosan yorum yapmazsın bu kadar basit sana zorla yorum yap diyen yada yorum yaptıran yok.
    http://moto.honda.fr/modeles/moto-sp...a-cbr125r.html cbr 125 türkiyeden bile pahalı 3800 Euro neredeyse buradaki 250 fiyatı tabiiki bu fr daki ehliyet yasasıyla alakalı

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://moto.honda.fr/modeles/moto-sp...a-cbr125r.html cbr 125 türkiyeden bile pahalı 3800 Euro neredeyse buradaki 250 fiyatı tabiiki bu fr daki ehliyet yasasıyla alakalı
    Hocam normal bi işcinin aylık 1500 euro aldığını sayarsak 2 buçuk ayda alıyo cbr yi.
    Ehliyet yasasıyla tam olarak ne alakası var hocam biraz açıklarsanız sevinirim.

Motosikleti
    Hocam normal bi işcinin aylık 1500 euro aldığını sayarsak 2 buçuk ayda alıyo cbr yi.
    Ehliyet yasasıyla tam olarak ne alakası var hocam biraz açıklarsanız sevinirim.
    yanlış anlaşılma olmasın motoru 2 - 3 ayda alırsın alamazsın diye dalga geçmiyorum ,beni güldüren ilk ehliyetle cbr 250 sürülememesini fırsat bilen Fransa hondanın cbr 125 neredeyse 250 fiyatına satması

konuya gelirse iki tane 125 lige gerek yok bence yzf 125 ve cbr 125 ten birisi ve pcx i alırdım ben olsam
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    çok iyi karar vermişsin. güle güle kullan.

yanlış anlaşılma olmasın motoru 2 - 3 ayda alırsın alamazsın diye dalga geçmiyorum ,beni güldüren ilk ehliyetle cbr 250 sürülememesini fırsat bilen Fransa hondanın cbr 125 neredeyse 250 fiyatına satması
    Buna şükür hocam.
    Hocam Fransa hakkında bilginiz çok galiba, fransada geçmişiniz varmı acaba???
    Yaşadınız galiba burada.

Motosikleti
    Buna şükür hocam.
    Hocam Fransa hakkında bilginiz çok galiba, fransada geçmişiniz varmı acaba???
    Yaşadınız galiba burada.
    yok yurt dışına çıkmak nasip olmadı daha tek bildiğim tüm ab ülkelerinde uygulanan ehliyet yasasının 2016 da türkiye de yürürlüğe girecek olması
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

yok yurt dışına çıkmak nasip olmadı daha tek bildiğim tüm ab ülkelerinde uygulanan ehliyet yasasının 2016 da türkiye de yürürlüğe girecek olması
    Hocam ne kadar uygulansada Türkiye de belirli bir kalıba oturmaz o sistem.
    Küçük yerlerdeki ehliyet kurslarında belirli bir sayı ehliyeti alamayınca kurs kapanıyor maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)