Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Kaza Sonucu Parça SIKINTISI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Merabalar Bugun Kagithane Gursel Mahallesinde kaza yaptim. Allaha Sukur Herhangi Bi Sikinti Yok Sadece Surtunme Sonucu Yara Var Bacaklarda. Motorum Asya Swift 150 On Kafa Komple Gitti Kontak Falan Darma Duman Oldu Parcalari Bulamiyorum Pek Yaygin Degil Bu Konuda Yardim Edebilicek Birileri Varsa Sevinirim.
    Iyi Aksamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    smokaliptus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Geçmiş olsun, kaza nasıl oldu?

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O motorun parçalarını internette biraz zor bulursunuz. Bir Asya servisine gidip servisin sizin adınıza parça siparişi vermesi lazım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mondial parçalarından uydurabilirsin MX125 Grumble'ın kontak seti, gösterge, far falan uyabilir.

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Alıntı smokaliptus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, kaza nasıl oldu?
    Yokus assa biraz hizli indim yolun ortasindan saga donus var araba karsida sinyal verdi yavasladim biraz ama tam duramadim arabada gecmekle kalmak arasinda gidip geldi tam yaklastim gider gibi oldu az bi ara vardi gecim derken arkasi yalpaladi bi anda kaldirima uctum kask vardi sadece dizlik falanda yoktu surtunduk tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorun parçalarını internette biraz zor bulursunuz. Bir Asya servisine gidip servisin sizin adınıza parça siparişi vermesi lazım.
    Normal bi motorcudan falan bulmam zor olur biraz galiba dimi cunku pek taninan bi model degil gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial parçalarından uydurabilirsin MX125 Grumble'ın kontak seti, gösterge, far falan uyabilir.
    Ona bi bakim ozaman ya bide biliyomusun bilmiyorumda bu yukinin tipa tip aynisi bi model var acaba uyarmi parcalari

Motosikleti
    Alıntı Germ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokus assa biraz hizli indim yolun ortasindan saga donus var araba karsida sinyal verdi yavasladim biraz ama tam duramadim arabada gecmekle kalmak arasinda gidip geldi tam yaklastim gider gibi oldu az bi ara vardi gecim derken arkasi yalpaladi bi anda kaldirima uctum kask vardi sadece dizlik falanda yoktu surtunduk tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Normal bi motorcudan falan bulmam zor olur biraz galiba dimi cunku pek taninan bi model degil gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Ona bi bakim ozaman ya bide biliyomusun bilmiyorumda bu yukinin tipa tip aynisi bi model var acaba uyarmi parcalari
    Yuki'ninki de olur. Mondial, Yuki, Asya üçünde de aynı tip motor var. Ön taraf birebir aynı boyası dışında. Mondial'in parçalarını kolay bulursun internette var ucuz da fiyatlar.

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Yuki'ninki de olur. Mondial, Yuki, Asya üçünde de aynı tip motor var. Ön taraf birebir aynı boyası dışında. Mondial'in parçalarını kolay bulursun internette var ucuz da fiyatlar.
    Eyvallah mengu bi da konu acicama direk sana sorucam tum konularda masaalah hepsine isik tutuyosun 😁👍
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Germ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah mengu bi da konu acicama direk sana sorucam tum konularda masaalah hepsine isik tutuyosun ����
    Ziyaretçi mesajlarıma yazabilirsin, özel mesaj olarak cevap vermek daha zor oluyo.

Motosikleti
    Asya 150 Swift
    Ziyaretçi mesajlarıma yazabilirsin, özel mesaj olarak cevap vermek daha zor oluyo.
    Tamamdir mengu eyvallah adamsin bu arada koklu bi uyesin her konuda varsin 2012yi gordum enson gene asya swift uzerine dokturmussun 😁

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler