Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Babami Kandircak Biri Yokmuuuuuu!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah bigün olacak
    Alıntı kanunisultan adlı üyeden alıntı
    mavişim bayanmı avatarda banamı öyle gözüktü:S anlamadım...
    evet arkadaşım bayanım

Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    valla babanı kandırmanın yolunu daha sonra yazarım ama senin gibi motor delisi bayan bizim gezilerimizde çok var mesela peril mesela jasmine mesela dishy baya arkadaşımız var onların motorları var irtibata geçmen gerek onla ile sende belki onlarda babalarını kandırmışlardır bi şekilde
    çalıştığım yere motorcu bayanlar geliyo aksesuar falan almaya nasıl içim gidiyo.ben ne zaman öyle olacam diyorum.ama işe damardan girmeye başladım.ben normalde muhasebeyi takip ediyorum.ama geçen gün motora aküsünü takıp çalıştırmayı falan öğrendim.ya bitek kullanması değil motorun parçalarıyla uğraşmak bile çok zevkli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de kandıramadım para var bende de ama bir onay vermiyor ki
    [COLOR="Indigo"][/COLOR][B][I]Patatessogan geri döndü[/I][/B]

dreamboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slm

merhaba mavişim.Valla zor bi iş babanı ikna etmek ama imkansızda diil.Sabıor edecen her günde ne yapıp edip lafı mototra getirecenn.

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı dreamboy adlı üyeden alıntı
    merhaba mavişim.Valla zor bi iş babanı ikna etmek ama imkansızda diil.Sabıor edecen her günde ne yapıp edip lafı mototra getirecenn.
    ama ne zaman konuyu motora getırsen babam kukreyı verırıyoo.bılırım motorsuzluun ne demek olduunu!!!
    MT ANTALYA

mavisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah bigün olacak
    Alıntı dreamboy adlı üyeden alıntı
    bizimkiler benden bıktı artık.lafı hep döndürüp dolaştırıp motorlara getiriyorum.cnr deki fuarda standımız vardı.kendimi kaybettim fuar bitene kadar.

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    babanın adını ve tlf nu yaz gerisini bana bırak

cngzgulsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    shadow750

imposible is not thing:)

bende aynı dertle yıllarca boğuştum özelliklede annem cok karşıydı önce bunu istediğimi net bi şekilde gösterdim altarnatif öneriler geldi olum araba al gibi ikide bi baba bak su model bu marka gerken başının etini yedim gittim fiyat aldım zaman ayırdım vede alacağım motorun hız değil gezmak için olduğunu anlatıp motoruda gösterince biraz yumuşadılar honda shadow 750 aldım hatta birazdan evden cıkıcam annemde benle gelecek)))))))) tafsiyem nekadar istediğini net bi biçimde evdekilere göster hatta motoru olan bi arkadaşını (özellikle hem cins) babanı tanışdır ve babana nerde olduğunu söyleyerek galerileri gez götürebiliyosan babanıda al eğer ist'de oturuyosan pendik güngör motor tafsiye ederim ikna etme konusunda iyilerdir

işin zor kolay gelsin )))))))))))))))))

kudra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio X8 200cc
    benim hikayem ,x8 imin ödemesini yaptıktan sonra babama telefon açıp, artık çok çalışıp para biriktirmem lazım dedim .niye diye sorduğunda ise söyledim,tabi bu iş telefondayken olunca kolay oldu,tasarruflu biri olmayan biri olarak,işte bu sayede para biriktirmiiş olucam filan dedin anlamak zorunda kaldı,gerçi o saatten sonra yapılacakta bişey yokturya,arayı bozmayı göze alamadı ,nede olsa kız evladıyız

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Alıntı kudra adlı üyeden alıntı
    benim hikayem ,x8 imin ödemesini yaptıktan sonra babama telefon açıp, artık çok çalışıp para biriktirmem lazım dedim .niye diye sorduğunda ise söyledim,tabi bu iş telefondayken olunca kolay oldu,tasarruflu biri olmayan biri olarak,işte bu sayede para biriktirmiiş olucam filan dedin anlamak zorunda kaldı,gerçi o saatten sonra yapılacakta bişey yokturya,arayı bozmayı göze alamadı ,nede olsa kız evladıyız

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Ben erkeğim ama babam bana bile izin vermiyo Siz bayanların işi daha zor olsa gerek ama sabır önemli diye düşünüyorum. Ben sabrettim çok ısrar ettim hatta nerdeyse karşısında ağlıycaktım ama en sonunda başardım Pazartesi motorumu alacağım inşallah Senin için ancak dua edebilirim Allah sabır ve kolaylık versin...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    bence istemeden önce gerekçe olarak bi başarını öne sürmelisin sınav notlarının yuksek olması gibi
    Bacoman

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    MAVİŞİM Kardeşim,bende babayım.Babalar kandırılmaz!İkna edilir,inandırılır,paylaşılır,arkadaş ve dost olunur! bilmem anlatabildimmi?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mustafa_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben çok önceden uğraştım ikna yöntemiyle. ama kesinlikle halledemedim. ama bu senenin başında haber vermeden motor almaya karar verdim. önce gizli gizli gittim ehliyetimi aldım (çoookkk önemli) sonra da ehliyeti önlerine koyup motor alıyorum dedim. ama paramı biriktirmiştim bile ve çok kızmalarına rağmen karşımda duramadılar. ve şu an 15 günlük bir arn125im var

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla mavisim olay bende de biraz aynı gibi ... Babamdan onay war annem yine muhalefet ... allam kadının her motorlu araçla ilgili anlatcak kötü bişeyi war yaa .. Paranın da bi kısmını karşılayabiliym , her türlü damardan giriyom ama yok abi yine aynı cevabı veriyo ... bi kere de saçmaladı sen üni'ye gidince nolcak o motor diyo kapıcıya veririz artk hay allam napıcam yanımda götürcem

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    walla bizimkiside önce motor almam diyodu sonrada vitesli motor almam diye tutturmuştu ama aldıgı scootor biraz cok gibi harcayınca bi ybr almaya ikna ettik PPP şu an mutluyuz kardeşimle darısı sizlerinde başına )))

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ailemi nasıl kandıra bilirim annemi babamı nasıl ikna ederim diye defalarca başlık açıldı bu tarz konular işlendi.....

belli bir yaşa gelip ve A2 ehliyet sahibi olup güvenli sürüş hakkında eğitim alınmasa bile en azından bilgi edinmeden 150 cc scooter bile olsa bilinçsizce binilmemesi taraftarıyım cc si ne olursa olsun motosiklet bilinçsizce binildiği sürece tehlikelidir...

aileni dinlemen tavsiyesinde bulunmak şu an için en mantıklısı....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler