Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

belgrad motocros

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    bır ay önce wr 125 sahibi oldum ve bunca yıl ss kullandıktan sonra ne işim varmıs o motorlarla dedim.
    Son 4 pazardır belgrad ormanına gezıntıye gıdıyorum cross motosiklete yenı gectıgım için bu tarz motosiklet kullanan tanıdıklarım yok beraber takılacagım. hep tekım anlayacagınız.
    Bulusma topıgı açmak istedim ama yayınlanmadı neyse arkadaşlar ormana daha öncelerinde kamp yapmaya gittigimden az çok yollarını bılıyorum bahçe köy kapısından girip yolun sagını takıp edip bentler denilen barajların etrafında ve ormanın yangın yollarında gazlıyorum .
    Eger sızınde bıldıgınız farklı yollar varsa burdan paylasırsanız cok sevinirim.
    ayrıca 14 yıldır motor kullansam da cross ta yenı oldugum ıcın onu yapma bu ıyı olur gibi tecruberinizi paylasırsanız sevınırım son olarak eslık etmek ısteyen herkesı beklerım yada pazar gunlerı arazıye cıkanınız varsa kabul edersenız sıze katılmak ta ısterım herkese kazasız surusler.
    e_trkuz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hocam aman cross a body siz gidilmez, cok riskli, cok kotu ornek var, yaralanip kalanlar kafasina darbe alip hafizasini kaybedenler neler neler.. aslinda hard enduro cross 3 kisi yapilir biri yarali ile ilgilenirken digeri yardim bulmaya gider..

Motosikleti
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aman cross a body siz gidilmez, cok riskli, cok kotu ornek var, yaralanip kalanlar kafasina darbe alip hafizasini kaybedenler neler neler.. aslinda hard enduro cross 3 kisi yapilir biri yarali ile ilgilenirken digeri yardim bulmaya gider..
    İşte bende o yüzden yanıma bir yandaş arıyorum dedigim gibi cross motosiklete daha yeni geçtim ve kullanan hiç arkadaşım yok.
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    İzmirde olaydın keşke birlikte sürebilirdik

Bizim motorlarla yaptıgımız cross degil aslında enduro. Toprak yollar patıkalar çamurlu yollar vs vs.

Motocross daha çok işin şov kısmına giriyor bana göre 2 zamanlı specialler ile hoplayıp zıplamak gibi. zaten bu makinelerle uzun menzil yol gidemezsiniz.

AmA bizdeki motorlar dualpurporse oldugu için çift amaçlı asvaft / toprak uzun menzıl yapabilirisiniz.

Ben tek başıma gidiyorum rotayı kısa tutmak şartıyla 2-3 kişi oldukmu 100 150 km arazi şürüşü yapabiliyoruz.

Bende senin gibi yıllarca asvafta sürdükten sonra dur şöyle fazerımın yanına bir wr alam dedim dünyam degişti bu toprak arazı dogalar ve orman ne kadar güzel birşeymiş

Bende yaklaşlık 2-3 aydır wr kullanıyorum 7 bin km yaptım bile. Bİrkaç video ve arazi sürüşlerinden

Bu arada facebook adresim imzamda .

Darkcity2000 ve Ahmtmngrsy bunu beğendiler.
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

Motosikleti
    Off off off müthişş aslında bende şu sıralar yangın yollarını seçiyorum yol bittihinde ormanın dibine dalıyorum.
    yıllarca ss kullandıktan sonra zaten doğa aşığı biri olduğum için şimdi motor sürüyorum dedim kendime yanlız eşim izmirli kurban bayramında orda olucam bir ktm planım var olursa inşallah motorla gelicem izmire mutlaka uğrarım yanınıza.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Olur Olur görüşmek üzere

Bendede öyle doga,kamp,dagcılık ve motosikletin birleştigi yer enduro / cross.

e_trkuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı jackaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır ay önce wr 125 sahibi oldum ve bunca yıl ss kullandıktan sonra ne işim varmıs o motorlarla dedim.
    Son 4 pazardır belgrad ormanına gezıntıye gıdıyorum cross motosiklete yenı gectıgım için bu tarz motosiklet kullanan tanıdıklarım yok beraber takılacagım. hep tekım anlayacagınız.
    Bulusma topıgı açmak istedim ama yayınlanmadı neyse arkadaşlar ormana daha öncelerinde kamp yapmaya gittigimden az çok yollarını bılıyorum bahçe köy kapısından girip yolun sagını takıp edip bentler denilen barajların etrafında ve ormanın yangın yollarında gazlıyorum .
    Eger sızınde bıldıgınız farklı yollar varsa burdan paylasırsanız cok sevinirim.
    ayrıca 14 yıldır motor kullansam da cross ta yenı oldugum ıcın onu yapma bu ıyı olur gibi tecruberinizi paylasırsanız sevınırım son olarak eslık etmek ısteyen herkesı beklerım yada pazar gunlerı arazıye cıkanınız varsa kabul edersenız sıze katılmak ta ısterım herkese kazasız surusler.
    Ve işte bir kardeşimiz daha doğru yolu bulup, enduraya dönüş yaptı

İbret alın dostlar, görmez misiniz hala doğru yolun enduro da olduğunu

Motosiklet camiası bugüne kadar ss le geçirdiğin vakti affetsin ve Tanrı sana arazide bol bol aksiyon yaşamayı nasip etsin dostum

Birgün herkes endurocu olacak

Motosikleti
    Alıntı e_trkuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve işte bir kardeşimiz daha doğru yolu bulup, enduraya dönüş yaptı

İbret alın dostlar, görmez misiniz hala doğru yolun enduro da olduğunu

Motosiklet camiası bugüne kadar ss le geçirdiğin vakti affetsin ve Tanrı sana arazide bol bol aksiyon yaşamayı nasip etsin dostum

Birgün herkes endurocu olacak
    Valla herkes olurmu bilmiyorum ama endurocu olan mutlu olucak
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Motosikletin olayı doğayla bütünleşmektir. Olgunlaşana kadar herkes çi dir. Ama kimisi hiç olgunlaşamaz..

Motosikleti
    bugün bana katılmak isteyen olursa 16:00 17:00 gibi belgrad ta olucam gelen olursa cok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Bugün efsane bir toprak yol buldum tek başıma olduğum için sadece 19 km gittim ve geri döndüm ormanın dibine doğru baya bir indim her pazar hatta bu hafta erken çıkışlarımda belgrad ta olucam arkadaşlar yakınlarda olan katılmak isteyenleri bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)