Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu Motoru Beklemelimiyim Sn.Ekrem ATA Bey? (RESİMLİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Sn.Ekrem ATA Bey kim ?
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn.Ekrem ATA Bey kim ?
    Bajaj yetkilisi bu foruma üye,çok ilgili biri.
    Tequ bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sn. Ekrem Ata bey konuya bekleniyorsunuz Abimiz Altın Elbiseli Adam gibi meşhur olmak üzere.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ekrem Ata bey benim idolum, yakında başıma "ekrem atabey" yazılı bant çekicem,
    bi de dövme düşünüyorum şöyle döşüme doğru güzel bi fontla, yada motora sticker olarak kafa grenaja
    "powered by Ekrem Ata Bey", "keep calm & call Ekrem Atabey", "sessiz çoğunluğun sesi Ekrem Atabey",
    "Ekrem Atabey was here!" bi sürü şey var zihnimde,
    bunlar hep sevgiden.
    Mengu16, mehmetenis ve 06Serhat bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

"keep calm & call Ekrem Ata"

Sanırım bajaj ın Türkiye de tutma sebebi bu

En yüksek satış rakamı mondial de sanırım. Bir mondial yetkilisinin adını bilen?

Ayrıca şahsi düşüncemdir ve kimse alınsın istemem ama Ekrem beyin sürekli ilgisi ve yardımcı olmaya çalışması bir yüz-göz olma meselesine dönüşsün istemem.

Bir gün bajaj alırsam işbu alıntıyı bir tişört e bastıracağım ama.

Cümleten hürmetler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Arkadaşlar.
    Ekrem beyden bilgi beklemeyin. oda bilmiyor. mayısta getirecekıleri pulsar rs200 modeli haziran temmuz ağustos oldu hala yok. ben pulsarın satış politikasını sevmedim. müşteri kaybettiler. nasıl 6,5 bin tl ye satılan motoru 1 senede 9 bin yaptılar zaten.
    ekrem bey türkiye sorumlusu. belki TR nin en büyük pulsar yetkilisi. kendisine yanlış söz söylemem ancak; dedikodulardan başka birşey bilmiyor oda pulsar modelleri hakkında.
    üzgünüm ekrem bey, lakin bu izlenimi koskoca türkiye sorumlusu olarak türkiyedeki pulsar bekleyen müşterileri bilgilendirmeyerek ve yanlış bilgilendirerek verdiniz
    AliCem Yener bunu beğendi.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.
    Ekrem beyden bilgi beklemeyin. oda bilmiyor. mayısta getirecekıleri pulsar rs200 modeli haziran temmuz ağustos oldu hala yok. ben pulsarın satış politikasını sevmedim. müşteri kaybettiler. nasıl 6,5 bin tl ye satılan motoru 1 senede 9 bin yaptılar zaten.
    ekrem bey türkiye sorumlusu. belki TR nin en büyük pulsar yetkilisi. kendisine yanlış söz söylemem ancak; dedikodulardan başka birşey bilmiyor oda pulsar modelleri hakkında.
    üzgünüm ekrem bey, lakin bu izlenimi koskoca türkiye sorumlusu olarak türkiyedeki pulsar bekleyen müşterileri bilgilendirmeyerek ve yanlış bilgilendirerek verdiniz
    Bence çok haklısınız. Motorun denge sensöründe hata var diyor kullanıcıları ama hala tüm pulsarları çagırtmadılar. Geçen bir sorun yüzünden yamaha çagırtmışti. Yani bu işler etkinlik yapmayla yürmüyor. İlk motorun sorunlarını çözsünler. Şahsen ben pulsar alcak param olsa almam çünkü 120yle giderken motorun stop etmesini düşünemiyorum bilene.
    Saygılar. İyi akşamlar herkese

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR 2013
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.
    Diğer konuda birşey diyemem ama fiyat konusunda kesinlikle haklısınız motorun giriş fiyatıyla da bu firma kar ediyordu birde şimdiki fiyatına bakın bu politikada hondanın yolundan gitmekte ama unuttukları bir fark var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)