Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bu işin mantığı nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar... Düşünüyorum düşünüyorum anlamıyorum. Kafayı taktım bu işe harbiden. şimdi 14.750'ye bayiden R25 veriyorlar. Sahibinden.com'da daha yüksek fiyata ilan vardı. Ya heralde ek olarak bir şeyler falan var ondan öyle yazıyor dedim ama hiç bir şey yok.

Mesaj attım.

Nedir arkadaş bu? Motorda ek bir şey yok, kilometresi yüksek fiyat yüksek. Satıcı laubali. Abi bunun mantığı nedir?
    benhasan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birisi buna demiştir: r25 i şuan bayiler temin edemiyor. Ama almak isteyen çok genç var ateşli sabırsız. Sen 17 den daya 16.500 den bırak illa ki bi enayi bulunur. O da oltayı atmış sazan bekliyor. Ve merak etme bulur. Ehliyetini yeni almış üçün beşin hesabını umursamayan çok zengin bebesi var bizde
    SizofrenMacaPapazi ve kara_kule bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konu hakkında çok yazıldı çizildi.En sonunda ben ortaya "Popodaki altın tozunun seleye bulaşması sonucu fiyat artışı" teorisini ortaya attım.Herkes tarafından kabul gördü.Başka mantıklı bir açıklaması yok.
    computeus, Ros1n2 ve MetinK. bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    SAZAN.AVİ

sen almazsan başkası alır mutlaka kandıracak bi zengin bulur kazığa oturturum demiş özetle
    Ros1n2 bunu beğendi.

Zaten sıra beklemeden yazmış ilana. Belli niyeti

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Bayiler kendileri bile bu şekilde çok rahat sayabileceğini söylüyor insanlara. Benim motoruna 16.500 teklif edildi ama satmak için değil binmek için aldığımdan oralı olmadım.

Kendi malım sagaa ne der ama aslında yaptığının terbiyesizlik olduğunu kendide bilir.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Işınla beni skati
    KURT-BOZ, CamelBiker, HockerFz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Bu işin mantığı bayilerden başlıyor.
    Geçen hafta bir arkadaşım MT09 Tracer aldı.Bayinin dediği al bu motoru seneye zamlanacak zaten bu sene aldığından kesin daha fazlasına seneye satarsın.Bu işten hep karlı çıkarsın.
    Ve milleti iyice gaza getiriyolar.Ama sahibinden de isteyen istediği fiyatı yazıyo ve bazı motorlar çok satıldığı için stokta bulunamayabiliyor.Dolayısıyla aldığından daha iyi bir fiyata satmaya çalışılıyor.
    O fiyata bile satılır deniliyor ama kimse araştırmadan bişey almaz artık herkesin elinde telefonu interneti var iki dakikasını ayırsa görür zaten.Kolay kolay kazıklanmaz.
    Ama işte kör malın kör alıcısı

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    Tam sopaliklar. Kendini zeki sanan tipler. İnsanlari enayi yerine koyuyorlar. bide motor 2000 km de hep uzun yolda yapilmis. Rodajin anasini aglatmis demektir.
    KURT-BOZ bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Keser döner sap döner gün gelir hesap döner !
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keser döner sap döner gün gelir hesap döner !
    Ne alaka?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    1 - motorun km yuksek degıl gayet 2.000 km dedıgımız motor sıfır gıbı motordur. (tabikide kullanıma bağlı olarak yoksa 500 km de de çöp olabilir motor )

2- sızın sorunuza bende bayıden alın o zaman derdim.

3- eyvallah fiyatı gayet yüksek fakat sıra bekleyenler var motor şuan olmadığı için yüksek fiyat yazmış. 14.250 yazsa yarın satılır zaten. eğer olurda tutarsa diye ilan vermiş.

4- kimseye zorla al bu motoru demiyorlar almak isteyen olursa alır olmazsada olmaz zaten. o yüzden dediğim gibi sizin sorunuza bende olsam bunun gibi bir cevap verirdim. " buyur abicim bayiden al o zaman ben bu fiyata satıyorum istersen al istemezsen alma " diye

5- bu motora bu parayı veren bence ya çok zengindir para derdi yoktur yada enayidir.

6- ilan sahibini tanımam etmem yanlış anlamayın lütfen

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aradaki fark rodajın çilesi

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 - motorun km yuksek degıl gayet 2.000 km dedıgımız motor sıfır gıbı motordur. (tabikide kullanıma bağlı olarak yoksa 500 km de de çöp olabilir motor )

3- eyvallah fiyatı gayet yüksek fakat sıra bekleyenler var motor şuan olmadığı için yüksek fiyat yazmış. 14.250 yazsa yarın satılır zaten. eğer olurda tutarsa diye ilan vermiş.

4- kimseye zorla al bu motoru demiyorlar almak isteyen olursa alır olmazsada olmaz zaten. o yüzden dediğim gibi sizin sorunuza bende olsam bunun gibi bir cevap verirdim. " buyur abicim bayiden al o zaman ben bu fiyata satıyorum istersen al istemezsen alma " diye

5- bu motora bu parayı veren bence ya çok zengindir para derdi yoktur yada enayidir.

Tamam olaya bi de karşı tarafın gözünden bakmışsın ama bu o insanın yaptığının doğru olduğunu göstermez. Motosiklet piyasasını öldüren hareketler bunlar. Bakıyorsun aksesuarsız ekstrasız yaşını doldurmamış motorlar sıfırdan pahalı satılıyo ve doğal olarak aç gözlü olmayan satıcılar da bu fiyatları baz alıyo motorlar olması gerekenden pahalı satışa sunuluyo. Böylece emeğini bu motorlara yatıracak olan adam sıfıra yöneliyo. İkinci el piyasası ölüyo. Bu durumdan tüm motosiklet camiası zarar görüyo.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

7- Kul hakkına girerim ve bundanda zerre kadar gocunmam

Yüreğinde allah korkusu olmayanlar nefesi kesilince içinden tövbe eder.
    Haram nedir bilipte bilmemezlikten gelenlerden sakınınız.
    afu35, Zell, wing41 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ticaret - dolar yükseldiğinde eldeki doları satmak gibi bir şey işte. irdelemen bir şeyi değiştirmeyecektir.

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işınla beni skati
    ahahahahah hocam çok yaşayın aahaha
    TOTEMONS bunu beğendi.

Zell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom
    Malum site böyle avanta peşinde terbiyesiz heriflerle ve üçkağıtçılarla dolmuş. Bir bu modeller bir de her ilana yarı fiyat teklif eden galerici bebeleri yüzünden bir şey alıp satmak da çile. Üsluba bak müptezelin.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka?
    Bence arkadaş;
    1-Bugün abuk subuk fiyatlar çekerek yükselttiğin motosiklet piyasasından sende motosiklet olacaksın.
    2-Bugün sen bu millete abuk subuk fiyatlar çekiyorsun yarın aynısını sana da yapacaklar.
    demek istemiş.Ben de @A.Volkan a bu düşüncesine sonuna kadar katılıyorum.Yüksek fiyat çekmek şahsi bir durum değildir.Herkes bir birinden görüp yüksek fiyatlar yazıyor ve sonuç olarak 2. el motosiklet piyasası genel olarak yükselişe geçiyor,ederinden çok yüksek fiyatlar çekiliyor bunu gören distribütörlerde boş durmuyor 0 km fiyatları da durmadan arttırıyor.Olan yine biz kullanıcılara oluyor.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)