Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir depo benzin ve akümü çalan namusuzu hiç unutmayacam

Motovento
    REKLAM ALANI
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Dün gece motosikletimin tika basa fulledigim 1 depo benzinimi hortumla Çekip 5 litre kadarinida hortumu boşa birakip sokağa akitan hadi olabilir yetisememistir hortumu yerine takmaya dediğim, ancak Aküsünüde çalan, hadi çaldin pihc kurusu kutup başlarinin kablosunu dipten neden kesip aliyorsun itin dölü, kaputu açik birakan insan müptelası, Seni hiç unutmuyacam.
    Sabah sabah hem işime gidemedim benzin olmadigindan hem de akü tesisat vs derken 150 tlde benzin hariç masraf girdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Binek Araç mı? Kaportayı Nasıl Açmış?

Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Binek Araç mı? Kaportayı Nasıl Açmış?
    Motora hirsiz girmiş onu diyoruz baba akü yok.
    Sokollu bunu beğendi.
    Yolver gitsin .

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    An itibariyle 164 kişi mesajını okumuş ve o kadar kişi beddua ettiğine göre, sayı daha da artacağına göre inancın varsa için rahat olsun o benzin o kansızın içinde patlar. Geçmiş olsun

Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    An itibariyle 164 kişi mesajını okumuş ve kişi beddua ettiğine göre, sayı daha da artacağına göre inancın varsa için rahat olsun o benzin o kansızın içinde patlar. Geçmiş olsun
    Sağol dostum. İnşallah bu benzini molotof atmakta kundaklamakta kullanmamışlardir. Oturduğumuz semtte birden fazla yasadisi illegal örgütün bölgesi. Umarim elinde patlar her kimse bu şerefsizliği yapanin yaninda kalmaz inşallah.
    Yolver gitsin .

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    çok geçmiş olsun. bu kadar çok çalınma haberinin arasında motorun durduğuna şükret. benimde pazar günü araba anahtarım çalındı büyükçekmecede mahsur kaldım arabanın başında. bende o babası belirsizi unutmayacağım. iyi anlıyorum seni.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun. bu kadar çok çalınma haberinin arasında motorun durduğuna şükret. benimde pazar günü araba anahtarım çalındı büyükçekmecede mahsur kaldım arabanın başında. bende o babası belirsizi unutmayacağım. iyi anlıyorum seni.
    Bizim de babannemin evine hırsız girmişti, araba anahtarını ve bir laptopu almış. Arabanın kapısını bile açmış ama nedense götürmemiş, yedek anahtarı getirtip arabayı garaja çektik önüne de başka araba çektik, düşük bi ihtimal de olsa anahtarla gelip götürmesinler diye Sonra serviste yedek anahtar yapıldı ve immobilizer kodları değiştirildi. Honda'da kontak değişimi acayip pahalı.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora hirsiz girmiş onu diyoruz baba akü yok.
    Dostum geçmiş olsun ama bi de olumlu myanından bak ya komple motor gitseydi? O akü çalanın bi taraflarına girsin demekten başka diyecek bir şey yok.

Bi de baba akü yok demişken

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    size garezi olan biri yapmis gibi gorunuyor

Geçmiş Olsun

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bu kadar vakit bulabilen birisi motosikletide götürebilir.Dikkatli olun.güvenlik önlemlerini arttırmanızı tavsiye ederim.(alarm,çelik zincir gibi.)

omer2to - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    geçmiş olsun ama hala bir motorsikletin var dua edebilirsin ;)

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hırsızlığın da modeli değişti, parça parça çalıyorlar artık he?

Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sanada geçmiş olsun. Umarım son olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:19 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim de babannemin evine hırsız girmişti, araba anahtarını ve bir laptopu almış. Arabanın kapısını bile açmış ama nedense götürmemiş, yedek anahtarı getirtip arabayı garaja çektik önüne de başka araba çektik, düşük bi ihtimal de olsa anahtarla gelip götürmesinler diye Sonra serviste yedek anahtar yapıldı ve immobilizer kodları değiştirildi. Honda'da kontak değişimi acayip pahalı.
    Bundan 2 hafta evvel
    Nurtepede bir tanidimizin evine giren hırsız arabanın anahtarını da alıp arabayı yürütüyor. Daha neler gorecegiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:23 ----------

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızlığın da modeli değişti, parça parça çalıyorlar artık he?
    Artık o kadar rahat çalışıyorlarki motoru yarmaya kadar ilerleyebilirler diye düşünmeden geçmiyorum. Yakalarsa katil olmaktan korkuyorum o denli sınırın limitlerindeyim.
    Yolver gitsin .

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Motorun çalınmaya değer değilmiş, anahtarları üzerinde bıraksan da çalmazlar..
    Benim de aküyü yürütmüşlerdi sabah sabah.. Üstelik noterde-sigortada dünya işim vardı o gün sağlam sövmüştüm o. evladına..
    Yakalamamanız daha iyi, darp ederseniz mahkemede suçlu duruma düşer, adliyeden yakanızı kurtarmaya bir sürü para harcarsınız, sabıkalı hırsızları az bir yatırıp salıyorlar.. Açıktan hırsızlık olunca cezası da az..

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Geçmiş olsun. Benimde 15 tl lik benzinimi çalmışlardı. Hiç unutmuyorum.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Beddualarımız bu hırsız arkadaşa gelsin.
    Senelerce sürünmesi, acı çekerek can vermesi dileğiyle, nice mutsuz günler görür inşallah..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun dostum.Benim eski motosikletin aküsü de aynen bu şekilde çalınmıştı ; kutup başları kesilmişti,tam işe giderken sabah fark ettim.Neyseki benim hırsız biraz olsun terbiyeliymiş akü çaldıktan sonra herşeyi aynen toparlayıp bırakmış motosikleti.
    06Serhat bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)