Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"Motosikletlere sıkı denetim emrini ben verdim!"

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    Haberin Detayı için Tıklayın.....

oguzhan6161 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    helal olsun demek düşer umarım özellikle şehiriçinde denetimler sıklaşırda şu cahil apaçi tayfasından temizlenir ortalık

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    ehliyetsiz plakasız en önemlisi kasksız motosiklete binenler var ceza kesilsin sıkı denetlensin katılıyorum sonuna kadar
    oguzhan6161, mgora ve otopsici bunu beğendiler.

Ellerine saglik baskan. Ehliyetsiz kasksiz binen ve kaza yapanlardan dolayi motosikletlerin adi kirleniyo , tehlikeli oluyo, apaci oluyo.

Aramizda motoru ehliyetmi suruyo yeaaa diyen gereksizler mutlaka vardir. Evet motoru ehliyet surmuyor ama azda olsa egitim veriliyor surucu kurslarinda. Yeteneksiz olanlar kaliyo. cezalar daha sıkı olmali bence.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    denetim emrini vermişde usulsuzce ceza kesilsin emrini demi vermiş kırmızı ışıkta beklerken iki ayrı şuçtan usulsuzce ceza duzenlendı tarafıma hemde herşeyım tam ve kusursuzken git itiraz et dendi bugun adlıyede 1 saat onla ugraştım evraktır dılekcesıdır delılıdır 40 ceza puanı yanısı sıra 380 lirada bonusu

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    kask ehliyet plaka olmadan gezen apaçilere forumda güncel tutmak için yazdıgım bir mesaj olsun

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denetim emrini vermişde usulsuzce ceza kesilsin emrini demi vermiş kırmızı ışıkta beklerken iki ayrı şuçtan usulsuzce ceza duzenlendı tarafıma hemde herşeyım tam ve kusursuzken git itiraz et dendi bugun adlıyede 1 saat onla ugraştım evraktır dılekcesıdır delılıdır 40 ceza puanı yanısı sıra 380 lirada bonusu
    Az bi anlatsana hele. Ne gerekceyle kestiler

az istanbul sahil yolunu denetleseler bu iş düzelir

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    kursta ki yazılı sınavı bekliyorum ve bende ehliyetsiz bir kullanıcıyım şuan lık tabi keşke aynı denetlemeyi burada da yapsalar en fazla 1 ay motor kullanmam ama apaçilerden yana kafam rahat olur adım başı apaçi anasını satayım burada

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Manisaya bu adam geldi geleli manisa da apaçi tayfa diye hitap ettigimiz kişiler baya bi azaldı tek tük geziyolar onlarda kask takıyorlar zorunlu dün 5 motor cekti bizi yine carsıda geziyorms emniyet müdürü bizi kenera ceken polis evrak almayı bıraktı emniyet müdürünün karsısında saygı durusuna geçmeye calıştı :D
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Peder bunu beğendi.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Bu aralar istanbuldada çok anadolu yakası bağdat cd özellikle

Son 1.5 ay içerisinde yaşanan çoğu motosiklet kazasında sonra çokta güzel oldu
    Eskiden s virajında toplanır çekirdek çitler geyik yapar dönerdik otomobilcilerde aynı ama son bir kaç senede çok değişti çin malı scooterlarla bile gelip lastik yakan mı dersin teker mi dersin gece vakti ne adam akıllı sohbet edebileceğin adamlar nede saygılı görgülü buradaki ne üdüğü belirsizlerden de kurtulabilsek keşke...

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Kask takmayan sürücüden daha kötü bir sürücü varsa o da kaskı koluna takan akılsızdır. Bu aralar çok görmeye başladım, özellikle 17-20 yaş aralığında neredeyse %90 böyle benim çevremde. Acıyorum gerçekten, üniversite okuyan adamın kafası buna basmıyor ya içim cız ediyor gördükçe. Adam kasksız kaza yapsa kafaya bir şey olur, kolunda kaskla yapsa kim bilir nasıl işkencelerle can verecek.
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)