Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Satılık Motosiklet Mont'u(İndirimli)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Mağazadan Mont Aldım,Ancak Parayı Sıkıştım Satmak Zorundayım.Hiç Kullanılmadı.Zaten Bu Sıcakta Bu Montu Giymek Mantıklı Olmazdı

4RIDERS DUBLIN CEKET
    600D Sürtünmeye dayanıklı kumaş
    Reissa, nefes alabilir, rüzgar ve yağmur geçirmez iç astar
    Çıkarılabilir termal iç astar.
    Terlemeyi engelleyen file iç astar
    Fit dizayn
    Omuzlarda harici karbon sert korumalar
    Ön ve arkalarda 3M Schotchlite reflektif bölümler.
    Dirsek ve omuzlarda EN-1621, CE onaylı korumlar
    CE onaylı korumlarla değiştirilebilir sırt koruma pedi
    Ön göğüslerde su geçirmez fermuarlı havalandırma kanalları
    Sırtta geniş AIRGATE havalandırma kanalı
    Bel genişlik ayarı
    Bilek genişlik ayarı
    Su geçirmez iç cep
    Cüzdan ve Telefon cebi
    2 adet harici cep
    Pantolon bağlantı fermuarı
    Ana fermuarın arkasında rüzgar ve su girişini engelleyen flap
    Ensede esnek bölüm
    Yumuşak, kadifemsi konfor yaka
    Dirseklerde hareketi kolaylaştıran akordeon bölüm
    4R5004 pantolonla mükemmel bir ikili
    Satış Fiyatı 370 Tl Ben 290 Tlye Bırakıyorum.Kesinlikle Sıfırdır.Hiç Kullanılmadı.Xl Beden.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Böylemi sıkıştın hocam ? Şaka bir yana burası satış bölümü değil. Buraya konu açamazsınız böyle. Bizlerde birşeyler satıyoruz ancak yeri var usülü var bunun.

Sokollu bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Boyle mi sıkıstın nedir hshshahahahdhdhs Allah razi olsun guldum sayenizde :D
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyle mi sıkıstın nedir hshshahahahdhdhs Allah razi olsun guldum sayenizde :D
    Sendende allah razı olsun :D

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    İhtiyacı olan biri çıkar alır, hem mağazadan daha ucuza almış olur hem de satan arkadaşın işi görülür. Şimdi açıp mağaza fiyatına bakmaya zahmet edemedim ama hemen dolandırıcı muamelesi görmüş konuyu açan arkadaş. Satmak istediğiniz motorla ilintili bir şey varsa konusunu açınız, kime ne. Ben seneler önce motorla alakasız elektronik ürün konusu açmıştım satış için, kaldırıldı konu, normal karşıladım. Ben bu konuda anormal bir şey görmüyorum.
    MetinK. ve Gamelot bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İhtiyacı olan biri çıkar alır, hem mağazadan daha ucuza almış olur hem de satan arkadaşın işi görülür. Şimdi açıp mağaza fiyatına bakmaya zahmet edemedim ama hemen dolandırıcı muamelesi görmüş konuyu açan arkadaş. Satmak istediğiniz motorla ilintili bir şey varsa konusunu açınız, kime ne. Ben seneler önce motorla alakasız elektronik ürün konusu açmıştım satış için, kaldırıldı konu, normal karşıladım. Ben bu konuda anormal bir şey görmüyorum.
    Hocam forum burası. Her şeye yönelik yer var. Satış bölümü var orada ne istiyorsan sat. Moto Sohbet bölümünde satış yapılması yanlış, diğer kısma üşenmeyip o kadar başlık açan adama yazık değil mi o adam enayi mi ? Arkadaş birde yeni üye de değil 3 yıl olmuş. Bende kibarca gırgıra vurdum.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam forum burası. Her şeye yönelik yer var. Satış bölümü var orada ne istiyorsan sat. Moto Sohbet bölümünde satış yapılması yanlış, diğer kısma üşenmeyip o kadar başlık açan adama yazık değil mi o adam enayi mi ? Arkadaş birde yeni üye de değil 3 yıl olmuş. Bende kibarca gırgıra vurdum.
    Kardeşim Bu Olay Sana Kalmamış,Moderatör Diye Bi İnsan Var.Gir Motosohbete bak adam gezi resimlerini,aldığı motorun konusunu bu kategoriye açıyor.Yokmu Etkinlik Gezi Resimleri Kategorisi,Yokmu Tebrik Ve Kutlamalar Kategorisi İlk Yorumunuzda Gülmüştüm,Ama Konuyu İyice Baltalıyorsun.Üstte Konuyu Şikayet ET Butonu Var Oraaya Tıkla Deki Mod Kardeş Konunun Yeri Burası Değil Taşı.Ama Yok Gereksiz Uzatıcam Dersen Eyw.
    Onurhan D bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bugune kadar sayisiz satis ilani gordum hemde sayfalarca surdu..

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Dostum adam hakli. Modlar gorunce tasirlar konuyu. Konunun yeri burasi degil. Adam kufretmiyo argo kullanmiyo. Mizahla karisik soyledi. Konunun yeri burasiysa bende kask satan varmi diye bi konu acayim o zaman?

Dostum adam hakli. Modlar gorunce tasirlar konuyu. Konunun yeri burasi degil. Adam kufretmiyo argo kullanmiyo. Mizahla karisik soyledi. Konunun yeri burasiysa bende kask satan varmi diye bi konu acayim o zaman?
    Forumun Bekçisiminiz Kardeşim,http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/150429-3-motorumu-aldim-cbr250r.html Senin Açtığın Konunun Yeri Moto-Sohbetmi Niye Buraya Açtın O Zaman???????? Açtığın Konulara Bir Bak Hepsini Açman Gereken Yeremi Açmışşın???????

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun Bekçisiminiz Kardeşim,http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-cbr250r.html Senin Açtığın Konunun Yeri Moto-Sohbetmi Niye Buraya Açtın O Zaman???????? Açtığın Konulara Bir Bak Hepsini Açman Gereken Yeremi Açmışşın???????
    senin tuşlar basılı kalıyo herhalde? 1 cümle yazıyosun 8 soru isareti koyuyorsun.
    Ben motorumu satıyorum mu demişim? Motorumu aldım 4 lt çok mu az mı demişim sayın denetleme müdürü

senin tuşlar basılı kalıyo herhalde? 1 cümle yazıyosun 8 soru isareti koyuyorsun.
    Ben motorumu satıyorum mu demişim? Motorumu aldım 4 lt çok mu az mı demişim sayın denetleme müdürü
    Basılı Kalmıyor,Bazı Arkadaşlarda Anlama Kıtlığı Olabilir Diye,Vurguluyorum.Tatava Yapmayın Diyorum,Uzadıkça Uzuyor.Alıntı Yapma,Uğraşamam.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    doğrusu yaz günü de olsa ceket giymemek mantıklı olmazdı

olacaktı sanırım.

dötünüzden kan alacaklarına ter aksın.
    MetinK. bunu beğendi.

Doçkinderi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Loading....
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten Bu Sıcakta Bu Montu Giymek Mantıklı Olmazdı
    Mantık hatası. Mantıklı olan soğuk,sıcak,kar,yağmur her koşulda koruyucuları(mont) giymektir .Montu satmak zaten mantıksız. (Fazlalıksa, başka korumalı montun varsa ayrı tabi.)
    MetinK. bunu beğendi.

Alıntı Doçkinderi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantık hatası. Mantıklı olan soğuk,sıcak,kar,yağmur her koşulda koruyucuları(mont) giymektir .Montu satmak zaten mantıksız. (Fazlalıksa, başka korumalı montun varsa ayrı tabi.)
    Mantık Hatası Değil Kardeşim Bir Noktayı Atlıyorsun Bak Ne Demişim Bu Sıcakta Mont Giymek Dememişim,Bu Sıcakta Bu Mont Demişim,Yazlık Montum Var.İlandaki Montta Kışlık Mont,Yani Montun Mevvsimi Değil.Ayrıca Kış İçinde Firmamın Tahsis Ettiği Mont Var.Ben Kişisel Olarak Genede Almıştım. Telike Kardeşim İnan Montsuz Kaza Yaptım Asfaltla Baya Haşır Neşir Olduk Ne Demek İstediğini Çok İyi Anlıyorum.Sadece İkinci Mont Olarak Aldım Diye Düşünün.Ve Gerek Olmadığından Satıyorum Diyelim.

Motosikleti
    İstersem moderatöre şikayet ederim, istemez isem etmem. Sen-ben olmaz isek bu forumda moderatör de olmaz azıcık geniş düşünün. Burda doğru olanı konuşuyorum. Bende ürün satıyorum kullanmadığım, açtım ilanımı gerekli yere, imzama da ekledim ürün sattığımı ben sana işin doğrusunu mizah ile karışık söylüyorum sen bize atar-gider yapıyorsun.
    MetinK. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)