Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımcı Olurmusunuz Bir konu hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilla rs4 125
    Öncelikle Herkeze Selamun Aleyküm. arkadaşlar bir konu aklıma takıldı yaşım 17 ye giricem nisanda yaklaşık 6 senedir kadar motor sürüorum ehliyetimi alıcam ailemin verdiği söze göre 10 milyar limitin var dediler 14 e kadar çıkarabilirim sizce hangi motor alıyım 600 lük olursa iyi olur öneriniz birde pistlerde yarışmak için sponsor gerekiyormu bu işler nasıl oluyor o konuda yardımcı olurmusunuz bana rica etsem ne yapmam lazım pistte yarışmak için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Sonra bana bir gülme geliyor, anlatamam. Nasıl ama var ya...

Motosikleti
    Aprilla rs4 125
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra bana bir gülme geliyor, anlatamam. Nasıl ama var ya...
    ne o kardeş komiğine gitti heralde ciddi bir şey sorduk burada yani gülüncek bir durum varsa söyle bize bizde gülelim ?

Motosikleti
    MT-25
    merhaba

aea altinli gece de Sofuoglu nu konuk etti bir gece... yayimlari karistirip bulabilirsiniz... pistte yarismak icin genclere tavsiyeler vermisti... nasil baslanir vs vs ...

egitim al once sonra.. sonra kos yani... emeklemeden kosmak olmuyor

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yaşta 600 CC muhtemelen Ömre faydalı olmaz. O paraya 600 ss de cebe faydalı olmaz. Pist için Sponsor gerekli değil para olduğu sürece, para yoksa da Sponsor kıtlığı çeken pistte iyi derece atan insanlar var. Muhtemelen Sponsor bulamazsın. Onun dışında piste başlangıç maliyeti tulumu lastiği botu Vs 4-5 bin TL yi bulur. Yağ-benzin- Balata Cart curt yarış başı maliyet de 1300-1400 TL yi bulur minimum. Bunun bir de sıralaması ve antrenmanı var ki bu da maliyeti 2-3 ile çarpmak demek olur. Ama sen bi r25 cbr250 al o paraya bana sorarsan. Tertemiz, problemsiz gidersin.
    İlla pist isterim diyorsan da tulum, Bot, eldivenden sonra 250 CC ile piste girersen bir takım lastik seni epey idare eder. Kendini geliştirebilirsin

Motosikleti
    Aprilla rs4 125
    Teşekkür Ederim altımda şu anda kullandığım Honda Rebel 250cc 1988 mode amerikan var ailemin çoğu 2 tarafıda motorcu yüksek cc li motorlar olduğu için kullandım o konuda sıkıntı çekmiorum dediğim gibi 6 senedir motor sürüyorum ama şeytanın işi belli olmaz sonuçta oyuncak değil bu 600cc her iş gelebilir

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı lordprens2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür Ederim altımda şu anda kullandığım Honda Rebel 250cc 1988 mode amerikan var ailemin çoğu 2 tarafıda motorcu yüksek cc li motorlar olduğu için kullandım o konuda sıkıntı çekmiorum dediğim gibi 6 senedir motor sürüyorum ama şeytanın işi belli olmaz sonuçta oyuncak değil bu 600cc her iş gelebilir
    Profilindeki motora sahipsen güzel, değilsende bence senin için en önemli başlangıç olur. Sürmeyi bilmek bir şey ifade etmiyor profesyonellikte. Motorla yaşayan ve beraber hareket edebilen başarılı oluyor.

Motosikleti
    Aprilla rs4 125
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profilindeki motora sahipsen güzel, değilsende bence senin için en önemli başlangıç olur. Sürmeyi bilmek bir şey ifade etmiyor profesyonellikte. Motorla yaşayan ve beraber hareket edebilen başarılı oluyor.
    dediğim gibi profilimdeki motoru sattım çok oldu fakat inanırmısınız bilmiorum orası size kalmış 6 senedir motorum 24 bin km`de idi daha hiç kaza yaptığımı hatırlamıorum bir hız tutkunu olarak kıl payı kurtulduğum oldu ama motora bindiğim zaman basmak geliyor içimden

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı lordprens2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne o kardeş komiğine gitti heralde ciddi bir şey sorduk burada yani gülüncek bir durum varsa söyle bize bizde gülelim ?
    1) 11 yaşından beri ehliyetsiz olarak motosiklet kullandığını söylemen ve bunu tecrübe olarak sayman,
    2) Bu yaşında daha ehliyet almadan 600cc önerisi istemen gülünecek sebepler.

Pistte kullanmak için alacaksan bir şey diyemem ama trafikte kullanacaksan muhtemelen senin için acı deneyimler olacak. Maddi durumun iyi sanırım, bu yönden etkileneceğini düşünmüyorum ama o bütçeye de alacağın 600cc sana masraf açar.
    Peder bunu beğendi.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Motosikleti
    Aprilla rs4 125
    600cc motoru ehliyetsiz alıcağımı kim söyledi :D ehliyete kayıt oluyorum sıkıntı yok o konuda önümüzdeki yaza motor gelicek

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Genç kardeşim sen olmuşsun:D bak ehliyette Bile! alıyorsun 600cc senin gibi motorcuya ufak gelir 1000 lik bak sen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    cbr 250 ...

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    O bütçeye alınabilecek 600cc'den bir tamirci dükkanın yoksa ve yurtdışı alışverişi bilmiyorsan zerre hayır gelmez. Çok afedersin ama 50 yaşında hayat kadını gibi düşün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)