Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ilk kazam büyük uçan bir böcek sayesinde oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Geçmiş olsun heralde sadaka falan verdiniz yada birine bi iyilik yaptiniz Allah korumuş resmen 😀
    Seta54 nereye kağıt koyuyorsunuz anlamadık, belki işimize yarar anlatsanız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Arkadaşlar vizor açık hareket etmeyin. Çünkü:

Geçen gün yolda 70 le giderken, yol kenarında belediye çalışanları ellerinde benzinli pervaneli makinelerle otları kesiyorlardi.
    Ben tam geçerken büyük bi taş sıçradı tam vizore gümmm. Aklım gitti, vizorde iz kaldı. Ya vizor açık olsaydı.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Geçmiş olsun. bende vizörü açık gidiyorum. bu tür olaylarla çok karşılaşıyorum. taş çarpıyor gibi oluyor

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Arada açık gidiyorum, içteki güneş vizörü inik oluyor ama. Arada bir onun altındaki 1 cm. lik aradan yanağıma toslayanlar olmuyor değil.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

gecen hafta seyir halinde vizor kapali birsey carpti ... ne oldugunu hala bilemiyorum ama o ses ve o...o... resmen kafam geri gitti bi an... vizor acik olsaydi ne olurdu tahmin etmek istemiyorum .. yol musaitlesince kenarda durup nefes aldim biraz. Cok korkutmustu

bu yuzdendir kesinlikle vizoru kapali tutmaya ozen gosteririm.. kazaya sebebiyet mazallah
    sezgingulmez bunu beğendi.

Bende vizor acik gidiyorum ama on cam vqr cruiser motor. Cok ise yarar.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Benim anlamadığım kaskın vizörü neden açık gidiyorsunuz ki? Kaskınızın çene ve tavan kısmında hava almasına yarayan delikleri yok mu?

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım kaskın vizörü neden açık gidiyorsunuz ki? Kaskınızın çene ve tavan kısmında hava almasına yarayan delikleri yok mu?
    Bu sıcaklarda pek bir işe yaramıyor onlar, doğrudan hava kadar etkili olamaz. Ben de genelde 80 civarı hızlarda kapatıyorum bu şartlarda(duruma göre değişiyor), onun yerine kaskın güneş vizörünü kullanıyorum. Hem gözüme doğruda bir şey gelemiyor hem de daha serin gidiyorum ama geçen gün (güneş vizörü sadece gözleri koruduğu için malum) burnuma 70-80 ile giderken bir arı çarptı ki ne çarpmak. Burnumun üzerinin yara olacağını düşünüp aynadan kendime baktım bir ara Arıysa kaskın içinde 3-4 kez sekip bir yerden düştü
    oggomoggo bunu beğendi.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    vizörün içine sinek hapsettim bi defa tesadüfen :D içerde vızır vızır :D

Geçmiş olsun

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    geçmiş olsun, vizörden ziyade mont bile giymesseniz her an arı sokmasına da hazır olun. başa gelmiştir.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

gecen hafta seyir halinde vizor kapali birsey carpti ... ne oldugunu hala bilemiyorum ama o ses ve o...o... resmen kafam geri gitti bi an... vizor acik olsaydi ne olurdu tahmin etmek istemiyorum .. yol musaitlesince kenarda durup nefes aldim biraz. Cok korkutmustu

bu yuzdendir kesinlikle vizoru kapali tutmaya ozen gosteririm.. kazaya sebebiyet mazallah
    sanki kafana taş atmışlar gibi oluyor çok fena irkiyor insan ama birde böceğin fukara sümüğü gibi vizöre yapışması olayı resmen durup vizör yıkıyorum görüntü buğulanıyor
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Kask camından her akşam en az 100-150 tane sinek ölüsü temizliyorum. Kask da olmaz sa çok kötü şeyler olabilir.
    O yüzden önce güvenlik..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)